Sari la conținut

Motomania - Enduro - Breaza


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutari

 

 

daca aveti nevoie de ceva pe perioada concursului...nu ezitati sa ma contactati! O sa incerc sa ajung de vineri seara in Breaza!

 

Va ajut cu cea mai mare placere! Cornelia garanteaza, nu-i asa??? :D

 

Daca aveti probleme tehnice...am atelier cu absolut orice va pofteste inima! aparate de sudura(electric, argon, puncte), strung....scule! Locuri de parcare pt. 10 motoare! Ca si locatie...langa Liceul Militar, vis-a-vis de BCR!

 

Daca aveti ceva probleme cu "oficialitatile" orasului...se rezolva!

 

sambata dimineata sper sa am motor sa pot veni la start! dar...din pacate nu pot participa datorita unor probleme "tehnice" cu mana dreapta!

 

0723355896 Stefan

 

 

Multa bafta concurentilor! Sper sa va distrati la Breaza!

 

 

Oricum...daca totul merge ok....in viitorul apropiat....se va construi circuit la Breaza! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stefan..bine de stiut..fraiele le-am luat eu cu adelina in ceea ce priveste organizarea..multumim de ajutor si te asteptam la o bericioaica in tabara la prensiunea floare.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care cum e vremea si starea noroiului?

 

 

am facut rost de un gps dar nue garmin si mai mult ca sigur ca nu e compatibil..e lowrance....

ne da-ti coordonatele punctelor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul belea si pe hobby si pe profi..foarte greu ptr unii,greu ptr altii..ca de obicei amidon la hobby a rupt tot..a fost anuntat oficial ca nu mai are voie la hobby ...duminca dupa ploaie la greu toata noaptea,la iesirea in platoul de start ..era o ceata de nu vedeai la 20 de m..s-a plecat in gasca la distractie ptr ca a fost namol la greu..toata lumea a fost multumita de cheful cu povesti enduro de langa gratarul pe care cu onor l-am dirijat fiind secondat de nini..

in rest lumea s-a simtit super bine..iar daca nu era ploaie era totul perfect..BRAVO VALI,ALISTAIR,SEBA,ILIE(RANIT MORTAL LA UN DEGET)..SI PARTICIPANTILOR..

 

poze o gramada pun maine ca sunt prea obosit..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super marfa organizarea....si traseul super numai ca in prima zi mi-a cedat ambreiaju iar in a 2-a zi ghidonu..in rest toate bune si frumoase :cheers:)) Stef te astept sa-mi faci si mie la valcea o salata deaia cu sos :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo baieti!

 

Va mai asteptam la Breaza! :D

 

 

Supertare, pentru mine care nu m-am mai dat la ''concursuri'' :blink: pana acum.

Felicitari organizatorilor !

La mai multe !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseele ca traseele..da friptura,friptura cum a fost...???ca am facut 15 kile si nu a mai ramas nimic in cratita aia cu ceapa si coniac..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos, felicitari organizatorilor. Pentru mine a fost prima iesire enduro si m-am indragostit :D

Totusi, niste poze de pe traseu sa am si eu cu sa ma dau mare pe la prieteni? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseele ca traseele..da friptura,friptura cum a fost...???ca am facut 15 kile si nu a mai ramas nimic in cratita aia cu ceapa si coniac..

acum spui ca era coniac in cratita aia ?:| .. mi se parea mie un gust dubios .. dar am zis ca asa tre sa fie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum spui ca era coniac in cratita aia ?:| .. mi se parea mie un gust dubios .. dar am zis ca asa tre sa fie :blink:

gustul dubios era de la namolul pe care l-ati inghitit toata ziua...dar nici o problema ..se spala cu bericioaica.. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim pentru aprecieri.

ne-am dat toata silinta.

vremea a stricat tot.

puteti sa iesiti pe trasee, ca sa le faceti pe vreme buna... merita. :kiss:

vreau si eu pozeeeeeee...:lol: probabil la voi au ajuns cele mai multe

 

gustul dubios era de la namolul pe care l-ati inghitit toata ziua...dar nici o problema ..se spala cu bericioaica.. :D

:blink: :hug: bun si noroiul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...