Sari la conținut

Megadeath...


Joe Black
 Share

Postări Recomandate

http://www.muzicisifaze.com/noutati.php?id=41

 

CAM TARZIU ... DAR NU CRED SA MAI APARA PE LA NOI ASA CA....

 

Intrebare: CARE SE BAGA?

 

SPER SA NE VEDEM... :wave:

 

 

 

Hello me...Meet the real me.

And my misfits way of life.

A dark black past is my

Most valued possession.

post-13-1118825860_thumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@MR. SCULLZ --- MERCI, ESTI DRAGUTZ, DAR DACA STAU SI MA UIT BINE PE LA INTALNIRI, EVENIMENTE,ETC. UNDE AR FI TREBUIT SA POSTEZE DOMNIA DVS., NU GASESC ....NU CRED CA ESTE VORBA DE UN REPROS INTELECTUAL...NICI NU VREAU SA MA GANDESC... IAR DACA AM DREPTATE :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@MR. SCULLZ --- MERCI, ESTI DRAGUTZ, DAR DACA STAU SI MA UIT BINE PE LA INTALNIRI, EVENIMENTE,ETC.  UNDE AR FI TREBUIT SA POSTEZE DOMNIA DVS., NU GASESC ....NU CRED CA ESTE VORBA DE UN REPROS INTELECTUAL...NICI NU VREAU SA MA GANDESC... IAR DACA AM DREPTATE  :o

@Mr. Black, Joe Black... concertu' n-are nici o legatura cu motociclismul (in mintea mea cel putzin), d'aia n-am postat la intalniri, evenimente... io credeam ca acolo se posteaza intalniri, evenimente legate de motocclism :wave:

 

In nici uncaz nu era un reprosh intelectual, doar o indicatzie ca sa nu se supere Smokey ca umplem forumu de Megadeth :o

 

Oricum :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Mr. Black, Joe Black... concertu' intalniri, evenimente(in mintea mea cel putzin), d'aia n-am postat la intalniri, evenimente... io credeam ca acolo se posteaza intalniri, evenimente legate de motocclism :wave:

 

Oricum  :o

ESTE UN EVENIMENT(PENTRU UNII)...intalniri, evenimente - NU SUNTEM PE FORUMUL "COSMOPOLITAN" SA FACI O INVITATIE LA MACHIAT IN GRUP... ESTE O MICA "INTRUNIRE"... CINE VREA SA NE VEDEM-PARCA ASA SUNA...

 

:blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...