Sari la conținut

Motorock Party Bistrita 2008


Postări Recomandate

am si io o tura .....:laugh:

 

7DBZhy541628-02.jpg kvaVzM582032-02.jpg

4awisV959429-02.jpg

ndAiFV133217-02.jpg

QfR64J900123-02.jpg

Truda

s8wMWL509965-02.jpg

7ygvR9186871-02.jpg

 

aste 2 is faine rau

PYQAYH349420-02.jpg

 

CFYiMQ963642-02.jpg

 

 

 

inac o tura

 

concurs de beut bere :P

 

UtxgTh752722-02.jpg

 

concurs de impins butoaie

12S5Qc029994-02.jpg

 

dupa ce o trantit-o teo..ala de pe ea.....nemernicu...;))

.4Kc35878061-02.jpg

 

ceva nu-i in regula cu poza asta ;)) Baiat - Baiat - Fata

FuonBJ844884-02.jpg

ng9vHj414441-02.jpg

 

si noi turam motorele :laugh:)

kbZlxj912074-02.jpg

 

 

 

siiiiiii.......momentu pe care cred ca tori barbatii il asteptau (io nu mai aveam rabdare)

 

usMpRs780332-02.jpg

2WQGMM723730-02.jpg

LjfvEj226201-02.jpg

49twtX837423-02.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hug: :hug: :hug: Nu vezi trei buse prea des prin Bistrita :laugh: :laugh:

 

P.S. multumesc baietilor pentru ajutorul acordat (examenele astea... ;) ) ;) :P

post-3768-1211136133_thumb.jpg

post-3768-1211136241_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am ajuns acasa(Luni, ora 1 noaptea)! Super frumos locul intrunirii, atmosfera degajata, muzica buna, mancare si bautura pt. toata lumea. Felicitari organizatorilor, pacat totusi de pana de curent de vineri seara, petrecerea se putea prelungi mai mult. Multumim pt. companie, Bogdan( Reaper). In total 1400 km. Bucuresti-Brasov-Bistrita. De la intrunire am plecat la Cluj si ne-am intors pe Hunedoara unde am facut o tura pe la Castelul Corvinilor si am facut si o baie in lacul Cincis. Apoi am luat-o pe Petrosani- Defileul Jiului-Rm. Valcea-Pitesti-Bucuresti. Super tura.

Baietii din Hot Wheels: Ro, Sergiu si Lary, saluta Bistrita... ;)

post-6592-1211149258_thumb.jpg

post-6592-1211149289_thumb.jpg

post-6592-1211149304_thumb.jpg

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite-i ma si pe baietii de cursa lunga de la Hot Weels :laugh: Am crezut ca o sa va ia mai mult sa ajungeti acasa dar v-ai descurcat de minune ;) Cred ca ati mai eliminat din pauze :laugh: Sper sa ne vedem cat de curand.Va salut !! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic

 

@rocristea: mersi de nurofen ;)

 

On-topic: intrunirea a fost faina, atmosfera lejera si prietenoasa.... nice 1! ;)

Editat de Orion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Punctul meu de vedere si al grupului: facem 250 de km pe niste drumuri care nu stiu cum de se mai cheama asa, ajungem sambata pe la 8.30, cautam cazare vreo ora jumate, gasim in sfarsit prin centrul orasului si cand revenim in sfarsit cu chef de distractie la intalnire, am apucat sa mai mancam 2 carnati si vreo 2 beri ca s-a luat curentul... Noroc cu puburile de prin oras si apropos de oras, cum e posibil ca 12 noaptea sa se inchida tot? Era o nunta la restaurantul de jos si aia se terminase cand am revenit in camere si nu era asa tarziu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Punctul meu de vedere si al grupului: facem 250 de km pe niste drumuri care nu stiu cum de se mai cheama asa, ajungem sambata pe la 8.30, cautam cazare vreo ora jumate, gasim in sfarsit prin centrul orasului si cand revenim in sfarsit cu chef de distractie la intalnire, am apucat sa mai mancam 2 carnati si vreo 2 beri ca s-a luat curentul... Noroc cu puburile de prin oras si apropos de oras, cum e posibil ca 12 noaptea sa se inchida tot? Era o nunta la restaurantul de jos si aia se terminase cand am revenit in camere si nu era asa tarziu

 

vineri s-a luat curentul din cauza ploii pe la ora 22 aproximativ.

sambata a fost superb din toate punctele de vedere. si ,, celelalte cuvinte" au concertat sambata pe la 11 dimineata ca vineri n-au putut . ''restaurantul de jos"? in bistrita sunt f multe localuri, intrunirea era intr-un cartier al bistritei. cred ca n-ati ajuns pana in oras.

sigur n-ati ajuns voi la alta intrunire? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit la 8.30 seara, adica 20.30, am gresit si am dat loc de interpretari. Cand ajungi asa tarziu te ocupi si de partea cu dormitul lasat bagaje etc. Si nu am gasit decat in oras, de unde am venit cu taxiul la intalnire. Iar la intalnirile pe la care am mai fost distractia incepea la ora la care aici s-a luat lumina si lumea pleca acasa. A fost distractie, ca asa suntem noi, nu conteaza locul, dar puteam merge oriunde in alta parte, fara sa ne chinuim cu drumurile groaznice din zona. Nu avem mari pretentii, dar oras fara pic de viata de noapte ca Bistrita, nu am mai vazut. Noroc de Just Fine, cei din zona il stiu sigur, ca ne distram la tv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca si noi am mers pe acelasi drumuri la intrunirea de langa Putna anul trecut,si chiar daca am mers pe jos 6 km ptr 2 pachete de tigari nu ne-am plans ca si voi.Noi ne-am distrat :rolleyes: Voi...? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

120 km si hmm ....sambata la amiaza deja era pustiu....muzica...oaaaaaaaaaaaooooooooooooooo cred ca DJ-ul ala a foo platit sa puna muzica de trimas lumea acasa...locul a foo frumos...nu a foo multa lume dar eu sincer daca nu era muzica aia de dat lame....era si chef de betie....dupa ce am plecat de acolo a inceput sa-mi fie bine si mie... :rolleyes: ....ce sa zic...la mai multe dar nu asa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca si noi am mers pe acelasi drumuri la intrunirea de langa Putna anul trecut,si chiar daca am mers pe jos 6 km ptr 2 pachete de tigari nu ne-am plans ca si voi.Noi ne-am distrat :( Voi...? :D

Si am mers pe jos 6 km cu un picior mucit dupa un accident :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

120 km si hmm ....sambata la amiaza deja era pustiu....muzica...oaaaaaaaaaaaooooooooooooooo cred ca DJ-ul ala a foo platit sa puna muzica de trimas lumea acasa...locul a foo frumos...nu a foo multa lume dar eu sincer daca nu era muzica aia de dat lame....era si chef de betie....dupa ce am plecat de acolo a inceput sa-mi fie bine si mie... :( ....ce sa zic...la mai multe dar nu asa....

120 km si hmm...ce?Asa o spui de parca ai traversat continentul si te-ai calificat la concursul ''Cu-rul de fier".No,nu poti nimeri gusturile fiecarui participant,cu atat mai putin ale tale.Chef de betie ?Pai daca asta este unul dintr-e criteriile tale pentru a organiza o intrunire de succes ,trebuia sa vi cu trenul si erai fericit.Te putea-i face muci si ajungeai si odihnit.Beton ! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prieteni, nu cumva s-a gresit topicul?! Credeam ca aici se pun poze, dar vad ca lumea se inghesuie sa se certe (ca de obicei, de altfel), si poze... canci. :(

Pentru profudechimie: ai promis ca postezi poze si filmulete, dar deocamdata nu vad nimic! :rolleyes:

Astept in continuare!

Hai, ploaie, hai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Punctul meu de vedere si al grupului: facem 250 de km pe niste drumuri care nu stiu cum de se mai cheama asa, ajungem sambata pe la 8.30, cautam cazare vreo ora jumate, gasim in sfarsit prin centrul orasului si cand revenim in sfarsit cu chef de distractie la intalnire, am apucat sa mai mancam 2 carnati si vreo 2 beri ca s-a luat curentul... Noroc cu puburile de prin oras si apropos de oras, cum e posibil ca 12 noaptea sa se inchida tot? Era o nunta la restaurantul de jos si aia se terminase cand am revenit in camere si nu era asa tarziu

Sa spui despre cei din orasul Bistrita ca dupa miezul noptii toti sunt la culcare, nu stiu ce sa mai zic.., probabil te-ai cazat mai pe la periferie ca altfel nu-mi explic!PS Nota 10 pt fetele de pe scena, pacat ca nu le-am putut vede life :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi ....... :crack:

frate, iti multumim noi cei de la BulletSquadron ca l-ai lasat pe kerosen sa stea pe motorul tau la festival langa stripteose! mai multe filme de la Bistrita pe www.mototube.ro

 

 

 

 

 

www.mototube.ro

www.bulletsquadron.ro

 

De asemenea va invitam pe toti bikerii sa bagati filme pe www.mototube.ro cu voi, cu prietenii vostrii, cu motoarele, de la fest-uri, cu atv-urile, cu scuterele, tot ce inseamna distractie, invatatura de minte, gafe sau , cu parere de rau, in memoriam!

 

 

 

www.mototube.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate, iti multumim noi cei de la BulletSquadron ca l-ai lasat pe kerosen sa stea pe motorul tau la festival langa stripteose! mai multe filme de la Bistrita pe www.mototube.ro

 

 

 

 

 

www.mototube.ro

www.bulletsquadron.ro

 

De asemenea va invitam pe toti bikerii sa bagati filme pe www.mototube.ro cu voi, cu prietenii vostrii, cu motoarele, de la fest-uri, cu atv-urile, cu scuterele, tot ce inseamna distractie, invatatura de minte, gafe sau , cu parere de rau, in memoriam!

 

 

 

www.mototube.ro

 

 

 

cu placere...........oricand...ne vedem pe la intaniri....:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...