Sari la conținut

Accident 03.06.2008


bogdancbr
 Share

Postări Recomandate

Stateam in fata blocului la o samanta si o tigare cand un vecin care se intorcea de la Branesti sa'mi zica ca a vazut la benizinaria petrom cum te duci dinspre cora la branesti doi motociclisti cu capul pe bordura...banuiesc ca decedati sau cel putin asa mia zis el sper sa nu fie asa....o sa relatez exact cum mi-a spus el "Bogdane ...uite acum vin dinspre cora si erau 2 dastia cu motoarele zaceau cu capu pe bordura".....

Daca cineva stie mai multe sa ne lumineze....

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stateam in fata blocului la o samanta si o tigare cand un vecin care se intorcea de la Branesti sa'mi zica ca a vazut la benizinaria petrom cum te duci dinspre cora la branesti doi motociclisti cu capul pe bordura...banuiesc ca decedati sau cel putin asa mia zis el sper sa nu fie asa....o sa relatez exact cum mi-a spus el "Bogdane ...uite acum vin dinspre cora si erau 2 dastia cu motoarele zaceau cu capu pe bordura".....

Daca cineva stie mai multe sa ne lumineze....

 

Chestia asta e in Bucuresti sau IF?? Daca e in IF slabe sanse sa ne lamureasca cineva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nijte semne de intrebare maaari:

 

- de ce nu a oprit sa vada care e treaba?

 

- erau doar ei singuri acolo sau cum?

 

- daca erau decedati, nu cred ca ii punea cineva cu capu pe bordura...

 

s.a.m.d..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vecinu asta care mi-a spus a zis ca nu a putut opri pentru ca il claxonau ceilalti din spate ....eu stiu ca semnu care arata iesirea din Bucuresti e undeva pe la podul acela ....si ce mi-a zis el ca a vazut e undeva cu 500m in spate la benzinaria Petrom ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e Ilfov. Benzinaria Petrom e inca in Bucuresti. Iesirea din Bucuresti e cam la 500m-1km de acolo. Asta daca e vb de benzinaria Petrom din intersectia cu soseaua care merge catre Antilopa si cartierul 23. Sper sa fie ok motoristii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care motoristi? ...din ciclul "Deocamdata enigme" ....

 

probabil e vorba de Petromul ala nemodernizat inca, unde e o intreaga haita de caini, agresivi evident...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da stiu si io zona am stat in cartier...petromu ala e la intersectia dintre sos Catelu si aia care duce spre podul de la Lebada exact langa statia de metrou Pantelimon....mai sunt maxim 500 m pana la iesire sin buc deci sunt in buc....aceleasi intrebari era politei era lume motoru era trantit....talk to us ...caini daaa multi caini ... e parcu 23 acolo si de acolo provin e pepiniera ca sa zic asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...