Sari la conținut

DERBI 125cc


Postări Recomandate

Eu zic sa mai astepti putin si daca mai pui 1000 euro itzi iei un Suzuki de 6000 cm sau o honda tot de 600.........si nu se compara.

Astea de 125 sunt super scumpe pt ca se sttie ca se adreseaza ceor care au 16 ani si vor motor....daca vor sa plateasca.E enorm de scumpa si e finisata prost, e imbracata in plastic.

EU daca as avea lovele k-lumea as lua cagiva mito fara sa ma gandesc.....imi place la nebunie. Mai bine mai stai cu honda aceasta a ta si cand te faci mai mare mai puti ceva euroi si itzi iei ceva k-lumea ca si aia si asta tot 125 are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 98
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

suzuki da-la de 6000 vreau si eu :blbl:

de vre-o 2 ori am vazut pe viu derbi de 125 si nu am fost foarte impresionat, dar nici nu e urata.

Derbi are un design aparte pentru clasa de 125cm3 :crack: Ca aspect ii dau un 10 :crack:

Parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca ati vorbit de derbi...nu e chiar asa de rau finisat dar in ceea ce priveste performantele nu se compara cu un motor de 600:)

Derbiu ii najpa ..cadru ii najpa nu luceste deloc, nu se compara cu rs-u .....apropo speeduletz trebuia mai degraba sa zici k nu se compara cu RS-u :blbl: :crack: :crack:

post-7455-1142364099_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bha radule ce poa sa faca ?! oricum la viteza n-ai sanse :D ata tot k poti sa-l ridic intr-o roata ...dak tu te ridici mai mult k mine nu ii de vina motoru , ci ala care il conduce...tu jti mai bine k maine dar las k mai este timp pana la vara sa-l ridic si yo mult :ok: ...oricum poza asta cu noi ii belea :blbl: TATA LOOOR :crack: :crack:

post-7455-1142364990_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine mario:Pdar nu uiat ce poate sa faca derbi-ul nu poate sa faca rs-ul tau:D >:crack:

 

Hopaa...uite cine si-a facut cont ! :blbl:

Eu sunt de parere ca la design GPR-ul ii da clasa de departe RS-ului.

Uite cateva poze sneak-peak :crack: :

post-4644-1142365134_thumb.jpg

post-4644-1142365152_thumb.jpg

post-4644-1142365166_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cate ori sa zic :crack: hai sa stabilim o data cand sa mergem toti pe amkart :crack:

crezi ca vin astia de la timisoara pe amckart??propun o intalnire la mijlocu drumului intre bucuresti si timisoara =)) ...am cativa tovarashi la constanta care merg foaaaarte taare vin si ei :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Derbi-ul asta mi se pare cam fragil, si foarte ingust, zici ca e de 50cc. La design, arata totusi binisor. La performate nu ma pot pronunta pt ca nu cunosc.

Daca derbiu-ul arata naspa de mito ce sa mai ziceam :crack: Sincer Derbiul arata cel mai bine dintre toate la clasa 125 :crack: Este destul de agresiva

http://www.motoring.co.za/index.php?fArtic...=918&fSetId=381

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca derbiu-ul arata naspa de mito ce sa mai ziceam :crack: Sincer Derbiul arata cel mai bine dintre toate la clasa 125 :ok: Este destul de agresiva

http://www.motoring.co.za/index.php?fArtic...=918&fSetId=381

 

It's phucking ugly :blbl: :D :ok: :crack:

Prea colturoasa, si cum a zis si Hector18 prea ingust :P

Mie mi se pare RS cea mai aratoasa de la clasa 125, mai putin farurile care sunt mai misto la CBR :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Derbiul da clasa la aspect la restu de la clasa de 125 asta e clar!

 

 

eu as zice chiar ba din contra, acum fiecare cu gusturile lui :cheers:. mie mi se pare prea futurista si incarcata. daca e sa ramanem la sport, imi place mai mult mito sau rs, ca aspect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...