Sari la conținut

European-bike-week 03-07 Septembrie 2008


RIDE TO LIVE
 Share

Postări Recomandate

Sa pun din timp, ca multi au scris anul trcut ca ar fii mers dar am postat prea tirziu.

Informatii http://www.europeanbikeweek.com/de/home.asp

Merg tot felul de moteare, nu e numai de Harley. Iar acum, la calendar si bifata data plus rezolvat de concediu si...... rabdare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem...ca si anul trecut dealtfel...poate ne vedem pe acolo...bem o bere :P pe la vreun concert country... :D

 

 

Anul trecut am fost incurcat cu mutatul la locuinta noua, sper ca anul asta sa avem si vremea mai buna... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut am fost incurcat cu mutatul la locuinta noua, sper ca anul asta sa avem si vremea mai buna... :P

 

pai si anul trecut a fost vremea buna...asta facand exceptie de la drumul spre Villah cind ne-a plouat 2 zile...la citiva km de locul intrunirii parca sa inchis usa dupa noi...senin,stele pe cer...fuck noi am indurat frig si ploaie...in rest a fost super...cred ca dasta ne si ducem...motoare din cele mai diverse\modificate,etc...haleala super...muzica la alegere si shopping cum poftesti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si anul trecut a fost vremea buna...asta facand exceptie de la drumul spre Villah cind ne-a plouat 2 zile...la citiva km de locul intrunirii parca sa inchis usa dupa noi...senin,stele pe cer...fuck noi am indurat frig si ploaie...in rest a fost super...cred ca dasta ne si ducem...motoare din cele mai diverse\modificate,etc...haleala super...muzica la alegere si shopping cum poftesti...

 

Hmmmm, ai vazut, nu am povestit povesti nemuritoare! Eu am fost in 2006 si dupa ce m-am intors am plutit inca trei luni in al 9-lea cer.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
de azi incepe "the final countdown" pentru noi (cei din grupul din braila); mai avem o luna pana la plecare

 

:) :) :D :) :)

 

De azi am inceput sa caut hotel prin apropiere de Faaker See. Dat-i-mi um semnal sa ne gasim: sz_andrei1968@yahoo.de :) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa ai noroc, eu am cautat asa de principiu(noi stam la cort, ca ne place), si cel mai apropiat hotel liber era la 30 km distanta.

dar vezi ca CJ86HAR cauta partener de camera. vb cu el /index.php?...28875&st=20

 

Mersi, am gasit pe Slovenia, la 26 km de Faaker See, camera cu 42 € / noaptea + micul dejun. Si io puteam sa dorm la cort, dar doamna mea vre la Hotel. Nici intre Austria si Slovenia nu mai e granita. Pina atunci mai vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu cred ca poate fi vb sa nu stau in zona Villah...vreu sa ma imbat si sa iau pulsul petrecerilor...nu pot scapa de prietena ca sigur imi gaseam o urata pe acolo...macar asa ptr o noapte de betie...concerte de mai multe gen-uri...country,rock,hard,etc...ar fi misto sa ne gasim pe la Arad si sa mergem in "shatra"...dar cum zicea si @azumit noi o sa plecam mai devreme...ca anul trecut nu am avut timp sa intram bine in atmosfera ca a si trebuit sa plecam... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu cred ca poate fi vb sa nu stau in zona Villah...vreu sa ma imbat si sa iau pulsul petrecerilor...nu pot scapa de prietena ca sigur imi gaseam o urata pe acolo...macar asa ptr o noapte de betie...concerte de mai multe gen-uri...country,rock,hard,etc...ar fi misto sa ne gasim pe la Arad si sa mergem in "shatra"...dar cum zicea si @azumit noi o sa plecam mai devreme...ca anul trecut nu am avut timp sa intram bine in atmosfera ca a si trebuit sa plecam... :)

 

:) :) :) :lol: :D :hug: :eek: :P :eek: :D :( :laugh: :blbl:

da bem, mancam, plimbam, da place la animale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg si din Craiova citeva motoare. Trebuie facute rezervari sau platit biletul de intrare in avans?

 

Haideti! Nu este cu bilet de intrare. E in jurul unui lac intilnirea. Vezi pe forum ce fac clujenii si cei din Braila cu dormitul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg si din Craiova citeva motoare. Trebuie facute rezervari sau platit biletul de intrare in avans?

 

hai sa-ti dam cateva detalii:

intrunirea se tine in jurulk unui lac, inconjurat de o sosea cam de 8 km, pe care sunt tot felul de pensiuni si campinguri;

zona 0 "orasul harley" este open, de fapt tot ce este acolo este free acces, platesti doar crapelnita si ce vrei sa cumperi, si crede-ma ca .......ai cateva mii de metri patrati de standuri, expo, terase, pub-uri, scene, etc

noi ne cazam la cort, ca asa ne place, iar conditiile sunt excelente; daca faci la fel ai grija insa sa ai sac de dormit, ca noaptea cam strange flaneluta; daca vrei sa stai la pensiune, intra pe cluj- napca si vezi acolo link-uri de la baietii din cluj ce au facut rezervari;

 

 

:D :) :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa-ti dam cateva detalii:

intrunirea se tine in jurulk unui lac, inconjurat de o sosea cam de 8 km, pe care sunt tot felul de pensiuni si campinguri;

zona 0 "orasul harley" este open, de fapt tot ce este acolo este free acces, platesti doar crapelnita si ce vrei sa cumperi, si crede-ma ca .......ai cateva mii de metri patrati de standuri, expo, terase, pub-uri, scene, etc

noi ne cazam la cort, ca asa ne place, iar conditiile sunt excelente; daca faci la fel ai grija insa sa ai sac de dormit, ca noaptea cam strange flaneluta; daca vrei sa stai la pensiune, intra pe cluj- napca si vezi acolo link-uri de la baietii din cluj ce au facut rezervari;

 

 

:D :D :kiss:

 

 

 

Multumesc pentru informatii. Tot la cort vreau sa stau si eu. :)

Editat de cretescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare!

 

Vreau sa merg si eu la Villach! Se pleaca in grup cumva din Bucuresti? S-a facut deja vreun plan de deplasare / revenire? Eu as vrea sa merg si sa stau la cort, dar ma gandesc ca ar fi fain si de vazut cate ceva in drum, respectiv Budapesta si Viena. Daca are loc vreo intalnire pentru discutat detalii, va rog informati-ma sa particip si eu.

 

Bafta mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Vreau sa merg si eu la Villach! Se pleaca in grup cumva din Bucuresti? S-a facut deja vreun plan de deplasare / revenire? Eu as vrea sa merg si sa stau la cort, dar ma gandesc ca ar fi fain si de vazut cate ceva in drum, respectiv Budapesta si Viena. Daca are loc vreo intalnire pentru discutat detalii, va rog informati-ma sa particip si eu.

 

Bafta mare!

 

Vezi ca merge o trupa de la Bacau si poate trec prin Bucuresti, citeste forumul inapoi pina dai de ei. Salutari, asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare voi fii acolo recomad sa mergeti daca vreti prin iugoslavia traseu de vis cu stima si respect Pompi

de vreo doua zile ma gindesc la un alt traseu...prin serbia...

tu pe ce treaseu ai mers...?...apropo...la sirbi ai nevoie de PASS...? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Întâlnirea asta se ține anual, în jurul acestei date? Anul ăsta o scap, la anul încerc să nu, de aceea mă interesează perioada...

 

DAP, 90% +-1 ZI, CRED CA E IN FUNCTIE DE DATA IN CARE PICA MARTEA, 2 SAU 3, CEVA DE GENUL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...