Sari la conținut

Accident intre Arc si Casa Scanteii


Vizitator Hairy Poker
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker

Aseara a fost un accident pe bulevard, in sensul de mers Casa Scanteii - Arcul de Triumf, in care a fost implicat un singur motociclist care venea cu viteza, a vrut sa opreasca la trecerea de pietoni unde deja erau oprite masinile, a franat, pe jos era ud, si s-a tavalit, trecand cu mult de trecerea de pietoni... Mai interesant este ca pasagera a cazut, s-a rostogolit, el a ramas agatzat de motor, si s-a dus tarash cu motorul...

 

Stie cineva cine era karatistul :drink:??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca n-au patzit nimic. :drink: Daca da, insanatoshire grabnica.

 

Cine are detalii ...

 

PS: Deshi nu cred ca este cazul de fatza o sa fiu putzin offtopic:

 

Mesaj pentru pitzipoance:

NU VA MAI URCATZI PE MOTOR CAND CEL DE LA GHIDON NU VA DA ELEMENTE MINIME DE PROTECTZIE (shi aici nu ma refer la contraceptzie ci la casca, jaca, manushi...) SAU DACA BAGA FORJA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

ma gandesc ca nu a fost o chestie nemaintalnita dar baiatul s-a tinut de motor cat s-a dus tarash pe asfalt....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bounce: eu ce-am zis?!

Sunt 2 feluri de pasageri:

1 cei care stiu cu ce se mananca si cunosc riscurile, ce e aia pozitie de mers, echipament

2 cei care habar n-au si au vazut numai in filme (aici includ: pusti cu cas la gura, pitipoance care vor sa fie vazute pe moto ca-i sexi), cei care n-au avut ocazia inca, isi doresc, sunt curiosi,etc

Pentru ambele cazuri soferul este dator sa- i instruiasca dar alegerea le apartine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Mesaj pentru pitzipoance:

NU VA MAI URCATZI PE MOTOR CAND CEL DE LA GHIDON NU VA DA ELEMENTE MINIME DE PROTECTZIE (shi aici nu ma refer la contraceptzie ci la casca, jaca, manushi...) SAU DACA BAGA FORJA.

197941[/snapback]

:nono::lol::crack: placebo rulez, auzi "mesaj pentru pitzipoance" :D:lol::funny:

Iar la protectie trebuia sa lasi si prezervativul pls.... :bounce: :crack: :crack: ca doar n-o folosi cagula... :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e tampit plateste. . sau se lasa de motociclism. . sau invatza sa mearga in orasul asta. Ia saritzi sa datzi vina pe pietoni acum.

199360[/snapback]

Nu e chiar asa in majoritatea cazuri nu sunt de vina motociclistii,dar mai sunt din aia care nu prea respecta nici ei,si in Arad am vazut destui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...