Sari la conținut

Vreau Sa-mi Schimb Becurile De La Bord.


Alex_16
 Share

Postări Recomandate

Salut! Dati-mi si mie detalii in ceea ce priveste schimbatul becurilor sau ledurilor de la bord, va rog!

Eu am la bord 3 ceasuri galbene si unul albastru. Unde gasesc alte culori? Sau nu depinde de culoarea becului?

Editat de Alex_16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Dati-mi si mie detalii in ceea ce priveste schimbatul becurilor sau ledurilor de la bord, va rog!

Eu am la bord 3 ceasuri galbene si unul albastru. Unde gasesc alte culori? Sau nu depinde de culoarea becului?

 

becuri se gasesc la piese auto si la peco :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine de exemplu is becuri cu mufa ca la pozitie dar ca becul este mic...asemenea unui led de bricheta, iar cel de pozitie este mult mai mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok multumesc tuturor :)

 

l.a.: Am fost la vreo 10 benzinarii, m-am plictisit cat am cautat. Am fost si la magazine de tuning, si de piese auto si tot n-am gasit. Parca au intrat in pamant. Doar la Lukoil am gasit niste becuri pt bord, dar normale...eu vreau colorate. Stiti un magazin unde gasesc sigur? MS!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok multumesc tuturor :)

 

l.a.: Am fost la vreo 10 benzinarii, m-am plictisit cat am cautat. Am fost si la magazine de tuning, si de piese auto si tot n-am gasit. Parca au intrat in pamant. Doar la Lukoil am gasit niste becuri pt bord, dar normale...eu vreau colorate. Stiti un magazin unde gasesc sigur? MS!

 

sunt de toate culorile la noi la Rompetrol :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...