Sari la conținut

Salut.......


Alexandu
 Share

Postări Recomandate

Salut..As vrea ca sa imi cumpar si eu scooter,dar nu stiu ce sa imi cumpar.....

Dativa si voi cu parerea daca faceti bine... :) ....As vrea ca scooteru care il cumpar sa mearga de preferinta 90 km\h,sa aiba demaraj cum traba,si sa nu am probleme cu el.....

Am cateva posibilitati dar nu stiu ce sa imi cumpar....

Yamaha Aerox.

Gilera Runner...

Aprilia Sr50 dar nu pe injectie

Piaggio NRG ..

Dativa cu parerea care scooter dintre cele de mai sus ar fii mai bun

Editat de Alexandu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule,bine ai venit pe forum,foloseste functia "Search",sunt 5 topicuri chiar mai multe in care tot intrebati incepatorii ce scuter sa imi iau ?Cumparati ce iti place.Vezi ca sunt Fan Cluburi la fie model(aproape la orice model)

Uite niste link-uri: ---- /index.php?...=sfaturi+scuter

----- /index.php?...=sfaturi+scuter

------ /index.php?...=sfaturi+scuter

------ /index.php?...=sfaturi+scuter

------ /index.php?...=sfaturi+scuter

------ /index.php?...=sfaturi+scuter

Citestele si sigur iti vei da seama care e cel mai potrivit pentru tine,respect

Denis

 

:)

 

ps:Citeste si pe asta,e foarte bun pentru noi veniti!! /index.php?showtopic=193078

Editat de Denis TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de observat cum initiatorul topicului stie sa scrie "scooter". de ce se limiteaza straduinta lui lingvistica doar la acest cuvant?

AM eu un scuter de vanzare

 

am un yamaha majesty 125 in 4t...dar am si acte de 49 cmc...daca te intereseaza da un semn.

post-39317-1213896624_thumb.jpg

post-39317-1213896634_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai tare ma deranjeaza ca nui in stare sasi completeze la profil nici macar orasu din care ii sa vedem daca are rost sai raspund ca degeaba ii spun cami vand scuteru ca eu is din cluj si el din constanta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai monsteristule, da' chiar pe toate topicurile trebuie sa te iei de greselile gramaticale din posturi? Daca scrii corect pe forum nu esti cu nimic mai breaz decat astia din moment ce te iei de ei :kali: Dupa ce ca sectiunea asta e praf, mai rascolesti si tu praful... Mai scuteste-ne de comentariile tale si du-te sa te plimbi cu ducati-ul.

 

 

Bafta! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VladuL, si eu corectez greselile, dar asa cand mai zice unu cate o tampenie de-aia, cine stie ce dezacord de toata frumusetea. Dar ei chiar jignesc si se iau si de o cratima daca o uiti. Urat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai scris tot corect. Fara pauze nu e greu sa citesti. Poti sa ctiseti si dcaa ltielrele snut psue ivners in cvunat. Ideea era ca daca scriu un cuvant fara cratima nu-i bai. Poate nu merge butonul si ma grabesc. N-am zis nici chiar asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...