Sari la conținut

Cu Motocicleta La Mare


motoMitelu
 Share

Postări Recomandate

daca este cineva disponibil si in concediu pt. o plimbare la mare il astept sa stabilim detalii... plecare dimineata-intoarcere seara sau a 2-a zi maxim... scapam de aglomeratia din week-end... baie si plaja, eventual cazare in Jupiter...era acum 2 ani un hotel unde se facea reducere pt. motociclisti (daca o mai fi valabil)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca este cineva disponibil si in concediu pt. o plimbare la mare il astept sa stabilim detalii... plecare dimineata-intoarcere seara sau a 2-a zi maxim... scapam de aglomeratia din week-end... baie si plaja, eventual cazare in Jupiter...era acum 2 ani un hotel unde se facea reducere pt. motociclisti (daca o mai fi valabil)!

 

sambata la 6 plecat Bucuresti-Constanta -Balcik

Duminica -back:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Maine dimineata plecare la mare cine vrea diseara mai multe detalii

Plecam cu moto enduro -touring asa ca cine vrea sa se bucure de drumurile patriei chiar si mai desfundate e asteptat sa mearga cu noi.

Cu ca mai multi cu atat mai frumos.

Cazarea la cort.

Detalii diseara dupa ora 21.00

alf2linux zis si FRED

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Maine dimineata plecare la mare cine vrea diseara mai multe detalii

Plecam cu moto enduro -touring asa ca cine vrea sa se bucure de drumurile patriei chiar si mai desfundate e asteptat sa mearga cu noi.

Cu ca mai multi cu atat mai frumos.

Cazarea la cort.

Detalii diseara dupa ora 21.00

alf2linux zis si FRED

 

Si noi plecam maine pe drumul calarsi-ostrov -adamclisi . e vorba de vama veche sau undeva pe langa navodari . tot cort. poate vorbim de acelasi lucru . :kali: daca nu, ar fi bine sa plecam impreuna . de la doctoril de pe forum primesc informatiile .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi plecam maine pe drumul calarsi-ostrov -adamclisi . e vorba de vama veche sau undeva pe langa navodari . tot cort. poate vorbim de acelasi lucru . :kali: daca nu, ar fi bine sa plecam impreuna . de la doctoril de pe forum primesc informatiile .

 

Si care e locul/ora de intalnire pana la urma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... si eu vreau sa plec la mare maine... daca se pleaca suficient de dimineata as merge pana in vama, insa seara trebuie sa ma intorc in Eforie Sud...

 

pana la urma sunt mai multe grupuri, unul singur sau.... cum e?

traseu ceva aveti stabilit?

 

...sau ma puteti contacta la 0723.638.829 si stabilim ceva. in principiu daca suntem putini, vreau sa plecam cat mai devreme sa evita aglomeratia

 

 

 

seara buna

Editat de duncan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai devreme de atat nu cred ca se poate :kali: INTALNIREA 05-30 AM PIATA VICTORIEI, MUZEUL ANTIPA .

Plecare pe calarasi-ostrov-adamclisi-vama veche . Cazare la cort . Ori in Vama ori in Navodari .

 

Catalin 0724 376 275

 

Vin si eu prin Calarasi ... pana la Calarasi nu o luam tot pe A2?Pentru ca mi-ar fi mai comod sa ma intersectez cu voi la benzinaria MOL inainte de intrarea pe A2. :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu voi plecat poe la 6 jumatate pe drumul A2...Fetesti Constanta.

 

amk un Gsxr 600...viteza de croaziera va fi de max 170 km/h (merg nitel din de placere!)

 

cine vrea sa vina este binevenit! oprire va fi la fetesti - alimentare si probabil nitel la constanta!

 

drum bun tuturor.

 

tel meu 0722.788.023 daca vrea cineva sa vina maine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pun cateva poze de la plimbarica din week-end spre Vama prin Calarasi-Ostrov-Adamclisi-Mangalia . Drumul e abordabil si pentru vitezane(eu am fost cu un FZR de 600) si e foarte captivant (peisaje,manastiri,monumente,cetati vechi) .

 

 

post-13253-1214990892_thumb.jpg post-13253-1214990901_thumb.jpg

 

post-13253-1214990912_thumb.jpg post-13253-1214990925_thumb.jpg

 

post-13253-1214990939_thumb.jpg post-13253-1214990951_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-am tot sunat duminica, aveai telefonul inchis. noi am plecat pe la 12, 12-30 . am mers la histria , pe urma am luat drumul harsova-slobozia-urziceni-bucuresti . vezi ca mai e un topic la poze din excursii, ``varianta la a2``, sau ceva in genul . salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-am tot sunat duminica, aveai telefonul inchis. noi am plecat pe la 12, 12-30 . am mers la histria , pe urma am luat drumul harsova-slobozia-urziceni-bucuresti . vezi ca mai e un topic la poze din excursii, ``varianta la a2``, sau ceva in genul . salutare!

 

Am ramas fara baterie la tel.... asa ca am plecat singur seara pe la 7 pe A2. A fost super aglomeratie pana la intrarea pe autostrada. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...