Sari la conținut

Fiabilitatea Kawasaki


Sergiu 30
 Share

Postări Recomandate

Nu te supara, dar pui niste intrebari de (cuvant urat), acum vrei sa zici ca kawasaki e prost ca consuma mult, nu ?

 

Man, daca tu dai : 1 - 2- 3- 4- 5 -6 si mergi la 6000 ture normal ca faci super consum, kawasaki nu trage in ture joase ca honda ta..

 

Deja nu va suparati, dar pareti cam noobi la fazele astea :bounce:

 

Ce vrei sa-ti mai zic, ca am facut consum de 5 .5 cu 1000 ?KAWASAKI ?

Editat de IceCube
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 577
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

honda e honda

are putere mai mare ca un kawasaki si consuma jumatate plus ca e mult mai fiabila

 

 

mertan a zis doar ca a bagat benzina de 28 de ron si ca celalalt a bagat nezina de 50 ron

nu i zis care cat a consumat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yeahhh

daca stau bine si ma gandesc ai dreptate

dar acum vine si intrebarea care sta pe buzele tuturor

de ce ai nickul GSXR daca tu ai o honda cbr F?

sau mai bine ce cauti pe forumul moto de viteza cu un touring?

daca e sa gasim noduri in papura gasim frate GSXR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plin pe plin..... in fine nu mai conteaza. conteaza si riderul

 

Pai inseamna ca tu mai aveai ceva "zama" in rezervor.....ca doara n-ai rez de 10L numai(28Ron= max 8L) :bounce:

 

Oricum dupa spusele unui prieten mult mai avizat decat multi "speed-isti" clasamentul pe general la consum de vitezana de 600-750-1000 si +1000cc ar fi asta: Yamaha, Kawasaki, Suzuki si Honda; Honda fiind cea mai economa si Yamaha cea mai "risipitoare" .....asta este nu eu am zis numai am scris-o, nici eu nu-s chiar total deacord cu clasamentul asta din mai multe motive si in primul rand ar fi cele de "pilot" cat de uzat e un moto fatza de altu s.a......

Editat de RaceTuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai inseamna ca tu mai aveai ceva "zama" in rezervor.....ca doara n-ai rez de 10L numai(28Ron= max 8L) :bounce:

 

Oricum dupa spusele unui prieten mult mai avizat decat multi "speed-isti" clasamentul pe general la consum de vitezana de 600-750-1000 si +1000cc ar fi asta: Yamaha, Kawasaki, Suzuki si Honda; Honda fiind cea mai economa si Yamaha cea mai "risipitoare" .....asta este nu eu am zis numai am scris-o, nici eu nu-s chiar total deacord cu clasamentul asta din mai multe motive si in primul rand ar fi cele de "pilot" cat de uzat e un moto fatza de altu s.a......

 

 

 

 

Si cine-i Rossi, de unde pot lua un autograf pe casca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cine-i Rossi, de unde pot lua un autograf pe casca?

 

Nicidecum(crezi ca Rossi se pricepe la consum :bounce: .....lui cred ca asta-i ultima grija).....e "doar" un mecanic care de vo 25 de ani repara motociclete si de vo 15 ani lucreaza si la japoneze si a si avut vitezane din fiecare marca japoneza destul de multe....si inca acuma mai are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e doar r, e frumos si vrea sa fie o replica la zx7rr. zx7rr-ul s-a fabricat numai in 96. asta e din 2001.

 

uite sergiule la ce o foloseste nasamtitul...... http://www.bikepics.com/pictures/912157/ :rolleyes:

 

cel mai frumos zx7r din cate am vazut. sincer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...