Sari la conținut

o plimbare prin Piatra Craiului...


Postări Recomandate

:kick:  ca sa vedeti ca se poate si cu prietena in spate....

 

post-3860-1121860715_thumb.jpg

206309[/snapback]

 

:birthday: frumoase poze ai !

Si peisajele sunt pe masura!!! BRAVO :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu ce credeti ca se aprovizioneaza cabanierul?? are un yamaha xt din 79!! merge brici! si mai marcheaza si traseul cu urmele cauciucurilor de cross. HE HE ..daca nu erau urmele nu stiu cand gaseam cabana.! attachmentid=30454]

 

Cam asta e.. acum nu ramane decat sa ma mai uit la poze si sa colectez benzina pentru inca o tura.

 

Va salut pe toti

post-3860-1121862557_thumb.jpg

Editat de Treijumate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos :birthday: .ce traseu ati facut pe-acolo?

206327[/snapback]

 

Am urcat la cabana Curmatura unde am dormit, a doua zi am luat-o la vale si am cotrobait toate drumurile forestiere de prin zona: cheile zarnestiului, plaiu foii, pestera, magura, bran, si alte drumuri ocolitoare inspre casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am urcat la cabana Curmatura unde am dormit, a doua zi am luat-o la vale si am cotrobait toate drumurile forestiere de prin zona: cheile zarnestiului, plaiu foii, pestera, magura, bran, si alte drumuri ocolitoare inspre casa.

206360[/snapback]

Da...recunosc motoreta cabanierului :ok: .Frumos traseul spre Curmatura.Pacat insa ca e prea scurt.Misto portiunea aia in panta si inclinata spre stanga :birthday: .As vrea sa aflu daca se poate trece cu motorul de la Gura Raului, spre cabana Brusturet.Voi stiti ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaa..e superb!!

 

din zarnesti o iei pe la cabana Gura Raului spre cabana Curmatura dar cum ajungi la Fantana lui Botorog nu o iei inainte prin Prapastii ci faci stanga spre Magura, ..si cand ajungi in maguraaa....... ehee.. :birthday: e! cum mergi tu prin magura, deodata se face un drum luuung pe o colina in dreapta, eu pe acolo am luat-o si dupa ce am ocolit tot felul de delusoare am ajuns in Pestera. Personal imi place mai mult in Magura, unde am facut si pozele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...