Sari la conținut

BILETELE PTR.MASHINISTI !


Postări Recomandate

ieri era sa incalec un peugeot 407...care :kick: a intors din banda 1 peste toata strada :blink: ...m-a vazut ca vin agale si nici nu s-a sinchisit de mine :ok: :kick: I-am umplut frigiderul cu carne, da' tot cred ca degeaba dupa mecla aia tampa afisata... :birthday:

 

Ma gandeam sa facem niste biletele ca cele de le gasim prin cutiutele postale de la agentiile imobiliare , in care sa-i atentionam ca existam si pe drumurile cu indicatoare... :kick: .. sau ceva de genul asta.. :P

 

Ce pareri aveti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai posta prostii de-astea la coltul enduristilor pls.

Casca okii si nu mai da vina pe masini  :ok: . Vezi ca e un forum separat pentru frustrarile astea

207542[/snapback]

:birthday: Sa traiti Bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai posta prostii de-astea la coltul enduristilor pls.

Casca okii si nu mai da vina pe masini  :birthday: . Vezi ca e un forum separat pentru frustrarile astea

207542[/snapback]

 

Nu vad ce prostie a postat ? Poate ca nu a pus-o bine in Coltul Enduristilor de acord. Iar cu cascatul Ochilor Daca te uiti la Accidente 70% nu aveau viteza si s-au produs din vina conservarilor . Nu-ti doresc sa se suie unul pe tine din cauza ca nu avea-i binoclul cu tine sau ca a venit din spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai posta prostii de-astea la coltul enduristilor pls.

Casca okii si nu mai da vina pe masini  :ok: . Vezi ca e un forum separat pentru frustrarile astea

207542[/snapback]

Bine trebuie sa fie sa te simti superior, pacat doar ca fara motiv :birthday: Nu mai da vina pe masini ?! Asta e ceva nou. Frustrari? Da, si eu tind sa devin frustrat cand se atenteaza la viata mea. Mai bine taceai.

DDU, nu e nimic rau in ce ai spus. S-a mai incercat actiunea, s-au mai impartit fluturasi, probabil se vor mai imparti si in viitor. Efectul este prea mic din pacate. Dar macar exista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avea si Ionut dreptate :birthday: .Probabil s-a uitat in profilul meu si a vazut cat nou sunt pe drumuri .. :kick: Il inteleg si pe el si mai ales sfatul lui! E OK!

Insa am simtit destul de bine superioritatea sfatului dat de el :ok: cum bine s-a remarcat si de Darkore !

 

Oricum multumesc tuturor pentru raspunsuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista forum separat pentru baietii cu astfel de frustrari.

 

"Coltul enduristilor" este un forum de discutii "pentru cei pasionati de drumetii off road" (asa cum scrie clar in descrierea lui)

Pur si simplu i-am atras atentia ca nu a postat unde trebuie. Intr-adevar nu am avut tonul cel mai potrivit si pentru asta imi cer scuze. Sorry man :birthday:

Din aceasta cauza sper ca moderatorii sa stearga topicul sau sa-l mute la frustrati.

 

Altfel, raman la ideea mea care mi-a salvat pielea pana acum - casca okii ca nu stii cand ti-o trage vreunul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista forum separat pentru baietii cu astfel de frustrari.

 

"Coltul enduristilor" este un forum de discutii "pentru cei pasionati de drumetii off road" (asa cum scrie clar in descrierea lui)

Pur si simplu i-am atras atentia ca nu a postat unde trebuie. Intr-adevar nu am avut tonul cel mai potrivit si pentru asta imi cer scuze. Sorry man  :crack:

Din aceasta cauza sper ca moderatorii sa stearga topicul sau sa-l mute la frustrati.

 

Altfel, raman la ideea mea care mi-a salvat pielea pana acum - casca okii ca nu stii cand ti-o trage vreunul.

210229[/snapback]

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...