Sari la conținut

Scuter Vs Stalp


~LeX~
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce ai fa?

ti s-a ars mancarea pe aragaz?

Bah fatalaule, am impresia ca ma confunzi cu maica-ta. Ea sta mult la cratita, asa-i? Si mai bine abtine-te sa mai folosesti apelative ca "fa".

Asfalt uscat!

 

asa asa bravo prietene!!!!!!

 

sa citeasca si putzoaica de scuterista cu kimco sau ce dracu de chinezism are prin sura la bunica...

sa-si puna poza cu bicicleta daca din aia conduce si sa lase pe altii care au habar de ce se intampla pe sosele...

"Putzoaica"? :burnout: Beshi mah carnat pansat! Bine ca ai tu habar de ce se intampla pe sosele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='CrisLuca' date='Jul 8 2008, 03:30 PM' post='1317388'

Ce plm ma intereseaza pe mine ca un scuterist a avut accident?

 

Aici e scuterism.ro?

 

 

ajunge`te mai motociclistule...ai prea multe grade???? forumu asta cuprinde si sectiunea "scuter mania"...asa ca nu vad de ce nu s`ar posta si un acc cu scuter ......

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah fatalaule, am impresia ca ma confunzi cu maica-ta. Ea sta mult la cratita, asa-i? Si mai bine abtine-te sa mai folosesti apelative ca "fa".

Asfalt uscat!

 

imi spune un avorton asfalt uscat... :burnout:

 

merg si pe ud fara probleme biciclisto!

 

"Putzoaica"? :blbl: Beshi mah carnat pansat! Bine ca ai tu habar de ce se intampla pe sosele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti curg mucii pe sandale si mai razi...

 

asa e de cand a devenit scuterism.ro

avorton ca tine mai rar pe la maternitati...

"Mucii pe sandale"? Tu acum vb din propria-ti experienta? Prin felul in care "comunici" nu arati ca esti "tare", ci doar ca esti frustrat. Imi provoci usoare senzatii de mila, ca mai mult n-ai ce. :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti curg mucii pe sandale si mai razi...

 

asa e de cand a devenit scuterism.ro

avorton ca tine mai rar pe la maternitati...

 

 

altu .... ba tu esti (cuvant urat) ...sincer ??? ti`a laut mata motor din banii de logan si acuma ai grade??? frate daca pe forumu asta este sectiunea "scooter mania" asta inseamna ca si scuterele sunt incadrate aici ,deci poti posta si la accidente..... si au fost atatea posturi despre asa ceva...dar s`a gasit un lache ca tine sa comenteze.... nu`ti place... beshi pe alt forum ...... refulatu` draq..... bat la pariu ca esti din ala care tureaza motoru in draci cand trece pe langa o pasarica

 

 

PS: pt ciobanu de tine ... ma este si sectiune de atv`uri, quad`uri si altele .....si au fost postate o groaza de acc cu atv`uri ,asta nu in seamna ca treb sa vina un pamflet ca tine si sa zica... frate, dar forumu asta s`a transformat in atvism.ro ...ce ma intereseaza pe mine....

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

altu .... ba tu esti (cuvant urat) ...sincer ??? ti`a laut mata motor din banii de logan si acuma ai grade??? frate daca pe forumu asta este sectiunea "scooter mania" asta inseamna ca si scuterele sunt incadrate aici ,deci poti posta si la accidente..... si au fost atatea posturi despre asa ceva...dar s`a gasit un lache ca tine sa comenteze.... nu`ti place... beshi pe alt forum ...... refulatu` draq..... bat la pariu ca esti din ala care tureaza motoru in draci cand trece pe langa o pasarica

 

bravo tie ma scuterist violator de babe. cum singur te numesti...sau poate asa te cheama in buletin...

ia-ti de mana prietena si plecati pe mirc de aici. ca si acolo se vorbeste despre jucarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo tie ma scuterist violator de babe. cum singur te numesti...sau poate asa te cheama in buletin...

ia-ti de mana prietena si plecati pe mirc de aici. ca si acolo se vorbeste despre jucarii.

 

 

 

mai esti nebuna .... sa ma joc eu cu jucarii ??? probabil eu am avut cand eram mic ...dar tu te jucai cu lutu` la tzara dupa care te batea maicata ca te murdareai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai mai.. de eram eu moderator pe aici, va bagam pe toti in carantina. Pana una alta a murit un om, si voi ca babele :burnout:

 

RIP la baiat :blbl:

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce plm ma intereseaza pe mine ca un scuterist a avut accident?

 

Aici e scuterism.ro?

Bai asta cu moto fas sau part sau ce gaze mai ai tu....citeste subiectul acestui topic,dubaia beleste-ti fasolea pe aici.... :burnout:

Editat de SirG3G3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca daca ai peste 500-600cc nu mai conteaza si etapele pana acolo.Sau luat direct ss de minim 600 ca sa nu nu te confunde lumea cu scuteristii.Eu am A1(adica acelasi examen pe care l-ati dat si voi ci cat.A) din 1997(atunci aveam 17 ani si devenise obligatoriu la 50cc), B din 1998, si singurul motiv pentru care as da de A ar fi sa-mi iau un scooter de 400-650cc(pur si simplu imi plac de mor,am facut ture cu diverse moto si m-ar incanta ceva SM dar mi-e lene sa mai fac scoala si nu am bani momentan de o noua jucarie).Asa ca d'alde dorisbforzainter&co lasati-o mai usor ca unii din scooteristi mergeau pe 2 roti motorizate de pe vremea cand voi va minunati de cum o sta vata pe bat.(11 ani de A1!wow ce trece vremea!).

Referitor la accident, ca e cu scooter ori moto ori masina daca nu se accidenteaza prea rau poti sa te amuzi/caterinca s.a.m.d. dar daca e cu sange si d'astea devine sadism si macabru fie ca o merita fie ca nu.

Editat de da'beorz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo tie ma scuterist violator de babe. cum singur te numesti...sau poate asa te cheama in buletin...

ia-ti de mana prietena si plecati pe mirc de aici. ca si acolo se vorbeste despre jucarii.

 

Am auzit ca pe la tzara pe la ei p`acolo sapa sa le bage canalizare si utilitati... vor termina probabil in vreo 25-45 de ani ... asa ca sa il intelegem :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca pe la tzara pe la ei p`acolo sapa sa le bage canalizare si utilitati... vor termina probabil in vreo 25-45 de ani ... asa ca sa il intelegem :burnout:

 

Las' ca la noi in Bucuresti sapa de 45 de ani si nu mai termina.Te mandresti cumva ca esti "de la capitala"?Sincer, eu nu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las' ca la noi in Bucuresti sapa de 45 de ani si nu mai termina.Te mandresti cumva ca esti "de la capitala"?Sincer, eu nu!

 

Sincer eu da ... e un oras al tuturor posibilitatilor... Poti face orice vrei aici! Nu intereseaza pe nimeni. D`asta am si atata treaba :burnout: (cateodata ma ingrozesc cat de macabru pot sa fiu).

 

Dar fata de specimene ca cele de mai sus, sa ma ierte Dumnezeu ... am o mica repulsie fata de ele. Diferenta intre Bucuresti si satul lui e ca Bucurestiu se tot dezvolta pe cand satul lui tot sta. Hai sa nu o dam in lucrari edilitare ca n-are rost. E o mandrie si totodata o eticheta proasta faptul ca esti din Bucuresti. Pana una alta insa, toti vin aici cu ganduri de angajare nu prea am vazut eu lume sa plece din Bucuresti in tara ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. Pana una alta insa, toti vin aici cu ganduri de angajare nu prea am vazut eu lume sa plece din Bucuresti in tara ....

 

Iar eu am vazut o gramada care pleaca din Bucuresti in afara(in vest, adica)...si asta e o dovada ca Bucurestiul nu e de top pentru toata lumea, ci doar pentru cei mediocri, care se auto-multumesc usor cu nimic(nu o luati ca pe o jignire, ma refer la cei care spera la capatuire fara niciun efort sau cu un efort minim).E orasul "tuturor posibilitatilor" din zona gri sau complet neagra.

 

Sa fim seriosi, daca nu ar fi mirajul locurilor de munca bine platite, care in realitate nu sunt chiar asa de bine platite(comparativ cu preturile si chiriile mult mai mari ca in provincie), nu ar veni nimeni aici!Eu unul as pleca maine, de exemplu in Sibiu, unde am rude si stiu cum sta treaba!In ritmul in care se misca Bucurestiul comparativ cu alte orase mari din tara, cat de curand vom asista la o migrare puternica dinspre Bucuresti spre orase precum Timisoara, Sibiu, Constanta....ceea ce m-ar bucura, sincer! :angryfire:

Editat de PNL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit ca pe la tzara pe la ei p`acolo sapa sa le bage canalizare si utilitati... vor termina probabil in vreo 25-45 de ani ... asa ca sa il intelegem :angryfire:

 

 

te referi la mine sau la clitorisbforzainter ???

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...