Sari la conținut

Transalpina, muntii Latoritei, soft enduro


cmatei
 Share

Postări Recomandate

Weekend-ul asta as vrea sa fac traseul urmator: plecare vineri spre voineasa. sambata: lacul vidra, obarsia lotrului, coborat transalpina pana la novaci, eventual vizitat Pestera Muierii. Duminica: drum forestier din Polovraci, cheile Oltetului pana la lacul Petrimanu, drum forestier prin cheile Latoritei pana la Voineasa si inapoi spre Bucuresti.

 

In loc de plecat vineri, cred ca putem pleca si sambata dimineata, dar o sa fie mai obositor.

 

Eu sunt cu un DR BIG si experienta offroad aproape nula, deci nu vreau sa ma bag pe poteci sau rape.

 

Cine mai vrea sa vina?

 

Poze de la o plimbare in zona gasiti aici:

/index.php?showtopic=23531

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate plecam impreuna (vineri in jur de 19:00 din Bucuresti), macar sa mancam niste mici la Dedulesti :birthday: .noi o sa facem stanga spre Baile Olanesti dupa aceea :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate plecam impreuna (vineri in jur de 19:00 din Bucuresti), macar sa mancam niste mici la Dedulesti :birthday: .noi o sa facem stanga spre Baile Olanesti dupa aceea :kick:

210273[/snapback]

 

poate plecam pe la 18 - 18.30 cataline sa mergem mai putin noaptea :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack:  :crack:  :crack:  :crack: Nu mai plec nicaieri.

211048[/snapback]

Mah...una mica asa cu baietii ai putea face, mai ales ca noi mergem fara pasager. :crack:

Iti reamintesc: plecam vineri in jur de 18:00 :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimeni ?!  :crack:

211741[/snapback]

Te-asteptam :crack: ...nu e bine sa pleci singur la drum.Mai bine unde sunt mai multi si in caz de ceva primesti ajutor :crack: , plus ca nu toti mergem ca nebunii :crack:.Facem regrupare din loc-in-loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda, problema s-a rezolvat de la sine. Tocmai mi s-a phootut motoru'... nu stiu ce s-a rupt inauntru. Franam spre semafor si a inceput sa bata ceva, da' rau de tot. Am ajuns acasa pe platforma.

 

Morala fabulei: cand zece oameni iti zic sa nu pleci singur in creierii muntilor, or fi stiind ei ceva. Bine ca s-a intamplat in Bucuresti.

Editat de cmatei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai acolo ajungem...sambata seara :crack: dar nu pe sosea :crack:

212218[/snapback]

 

 

tu stii ceva ce eu nu stiu... cred ca se voteaza asa, pe nv dar sa te sun maine sa vad

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...