Sari la conținut

Gsxr 600 K3 Alstare Edition


croftandi
 Share

Postări Recomandate

Rubrica ta personala, dar unde te crezi tu aici, pe meleagurile meltene ? Daca iti prezentai frumos motocicleta, si fara figuri ieftine, nu reactionam asa, insa daca tot insisti cu "coitze", "cu al meu e mai tare decat al tau" si "sa moara dusmanii de invidie" sa stii ca te dai singur de gol ce fel de om esti. Tine cont ca esti un user nou si ar trebui sa ai rabdare si bun simt pana sa iti arati coltzii.

 

Bafta si spor la invatat sa iei permisul !

 

:baldy:

 

 

prietene eu nu am avut nimica cu tine , tu ai avut ceva de impartit de la inceput, iar de prezentat ce vroiai sa iti zic daca am motor si nu am carnet?exact asta am spus , am motor dar nu am carnet.Iar daca tu ai probleme personale si nu ai cu cine sa te certi si m-ai gasit pe mine , spune-mi ca nu ma supar dar nu ma face taran sau basinos cu figuri ieftine ca nu merge...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 70
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

una la mana, aici se prezinta motocicletele pentru a intelege cum sunt

ex: cum ti se pare ca ciclistica, cuplu` pozitie, greutate, etc, concluziile tale proprii si personale,

ii dau dreptate lui Laurbalaur... "pacat de margaritar... ca ela gat de..."

ai venit sa te lauzi cum se aude si cat de imbecil poti fi ca te dai pe ea fara carnet. eu sper sa nu mai deschida cineva un topic pe la accidente sa-ti dam cu rip pe acolo. daca vrei ne poti explica ce ti-am scris mai sus, parerile tale: cat de grea este, cum sta pe viraje, care este ciclistica, cum merge in oras, cat consuma si etc... dar stai... tu nu ai carnet, am uitat.

deci ai venit doar sa te lauzi ca ti-ai luat motor si ti-ai pus filme cum se aude:"pentru baietii de la bloc"

stii, ne doare-n p.ula cum se aude, ca urlatoare gasesti la tot coltu.

ai grija cu ea, ca e prea bestie. asfalt uscat. lasa basinile daca vrei sa nu mai fii luat la misto pe aici.

nu e tocmai mobra ideala pe care sa incepi... dar asa este cand unii vor prelungire a falusului.

si da, se aude bine, sunt fanul tau numaru` unu`.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai oamenilor.... mai lasti-l pe om in pace sa se bucure de motor ..........de cand o motocicleta pe un forum de motociclisti a ajuns subiect de cearta.........pacat.........si bafta la examen sa te dai cu ea ca merita...

nu o motocicleta a ajuns motiv de cearta ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

una la mana, aici se prezinta motocicletele pentru a intelege cum sunt

ex: cum ti se pare ca ciclistica, cuplu` pozitie, greutate, etc, concluziile tale proprii si personale,

ii dau dreptate lui Laurbalaur... "pacat de margaritar... ca ela gat de..."

ai venit sa te lauzi cum se aude si cat de imbecil poti fi ca te dai pe ea fara carnet. eu sper sa nu mai deschida cineva un topic pe la accidente sa-ti dam cu rip pe acolo. daca vrei ne poti explica ce ti-am scris mai sus, parerile tale: cat de grea este, cum sta pe viraje, care este ciclistica, cum merge in oras, cat consuma si etc... dar stai... tu nu ai carnet, am uitat.

deci ai venit doar sa te lauzi ca ti-ai luat motor si ti-ai pus filme cum se aude:"pentru baietii de la bloc"

stii, ne doare-n p.ula cum se aude, ca urlatoare gasesti la tot coltu.

ai grija cu ea, ca e prea bestie. asfalt uscat. lasa basinile daca vrei sa nu mai fii luat la misto pe aici.

nu e tocmai mobra ideala pe care sa incepi... dar asa este cand unii vor prelungire a falusului.

si da, se aude bine, sunt fanul tau numaru` unu`.

 

pe cuvant daca stiam ca exista oameni asa destepti ca tine, vrei sa iti explic cum sta pe curbe in fata blocului daca eu nu am carnet si nu am iesit cu ea pe strada?Daca ma laud cu ea asta e ,e a mea si o iubesc dar va rog eu mult daca aveti problele cu prietenele sau familia nu va mai luati de mine ca sincer va spun mi se rupe de voi.Iar de invatat s-o conduc am invatat la aeroport nu pe strada.Si imbecil esti tu ca ii faci pe altii asa.Vrei sa iti explic care este ciclistica ,asteapta sa iau carnetu desteptule .Si daca mi-am pus filme cu ea cum se aude te irita urtechea cand o auzi si te balonezi ca broasca-n gusa? Vad ca esti interesat si de falusu meu, pot sa ii fac poze si sa-l pun si pe el aici...poate devii si fanul lui nr. 1...Si nici macar nu stiu cum pot sa-ti multumesc...nici nu am carnet si deja vrei sa ma vezi pe la accidente cu gatu sucit...esti mai de treaba ca prietenu tau balaur ,sper sa nu aptesti tu ce le doresti altora. Scuza-ma totusi ca ma mai scapa basinile, dar asta e ,te mai si scapa.Dar eu am curaj sa pun pariu ca nu ai facut partz niciodata!Si acuma vorbind serios si sincer, ma prietene , nu te cunsoc,nu ma cunosti ...dar daca va doare-n falus de mine si de mobra mea de ce mai intrati sa lasati posturi mai prietene.Nu va vedeti voi de viata voastra si eu de a mea cu basinile mele cu tot,de ce va place sa intrati ca supozitoru in discutiile altora si sa umiliti voi lumea ca sa va simtiti bine?pe cuvant daca nu inclin sa cred ca ati fost molestati sexual de catre alte falusuri si din cand in cand simtit nevoia sa va bagati in seama ca sa va gadile cineva :baldy:

Si te rog eu mult mult de tot , nu ma mai luati la misto ca sunt mic si nici nu stiti prin ce cosmaruri trec noaptea , deja plang de cateva zile si nu mai suport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai stiu cum e... de obicei cel ma igreu lucru este sa-ti recunosti si sa-ti accepti greselile....dar din pacate nu multi pot face asta.Ca de...doar suntem animale :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma carnet dar am mobra :blink: ,e asa frumoasa ca as face racoare pt. ea conducand-o ilegal :baldy:)

 

 

Nu inteleg logica !!!! de ce ti-ai luat motor daca nu ai permis ?????? Ce faci cu el i privesti sau ce?......... Oricum sa-l stapanesti sanatos si nu te te urca pe el fara permis sa nu regreti mai tarziu.

Fa scoala si lasa aeroportul in seama avioanelor

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg logica !!!! de ce ti-ai luat motor daca nu ai permis ?????? Ce faci cu el i privesti sau ce?.........

 

 

am luat mobra si urmeaza sa dau si de carnet

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am luat mobra si urmeaza sa dau si de carnet

 

AAAAAAAAAAAAAA da de ce nu ai luat inainte permisul ????? TI-ai pus macar odata intrebarea ce faci daca nu il iei???.......

Nu vreau sa fiu ironic dar sa stii ca sunt cazuri de persoane care au dat toata vara si nu l-au luat chiar am un amic in situatia asta tot asa cu motorul in curte............dar bafta la examen si sa-mi dovedesti contariul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AAAAAAAAAAAAAA da de ce nu ai luat inainte permisul ????? TI-ai pus macar odata intrebarea ce faci daca nu il iei???.......

Nu vreau sa fiu ironic dar sa stii ca sunt cazuri de persoane care au dat toata vara si nu l-au luat chiar am un amic in situatia asta tot asa cu motorul in curte............dar bafta la examen si sa-mi dovedesti contariul

 

 

pai am zis ca ma motiveaza mai mult faptul ca deja am luat motoru :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca sunt deloc justificate rautatzile de pe aici...eu unul am inteles ca topicul asta a fost deschis de un nou si un potential amic pe 2 roti...care a ales sa-si impartasasca in acest fel cu noi bucuria pentru noua lui achizitie...

Mi se parea mai constructiv pt un incepator sa primeasca sfaturi utile de la altii care sunt in masura sa le dea...si nu sa primeasca jigniri gratuite...

Nu sunt de acord nici cu felul lui "croftandi" de a se apara...putea sa foloseasca un limbaj mai adecvat...

 

Si ca idee generala: cred ca ar tb sa ne ferim de conflicte...ca e plin forumul de offtopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cand il iei ce o sa faci? te duci pe A2 si ii dai blana?

 

 

ma adevarul e ca la 90 la ora ma sperie , asa ca probabil vara asta o sa sar de 100 dar nu o sa depasesc 120-130

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma adevarul e ca la 90 la ora ma sperie , asa ca probabil vara asta o sa sar de 100 dar nu o sa depasesc 120-130

 

Da? :baldy: Nu te cred, cum nici altii nu m-au crezut pe mine ca si eu ma minteam la fel! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma adevarul e ca la 90 la ora ma sperie , asa ca probabil vara asta o sa sar de 100 dar nu o sa depasesc 120-130

ce amuzant :baldy:

dupa ce iei carnetul si mergi vreo 2-3 zile iti zic eu ca vei fi de alta parere.Acum depinde cu cat exagerezi...exista posibilitatea sa nu aflam cu cat ai exagerat...incearca sa faci cumva sa aflam de la tine :blink:

Editat de black_killer_reloaded
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce amuzant :baldy:

dupa ce iei carnetul si mergi vreo 2-3 zile iti zic eu ca vei fi de alta parere.Acum depinde cu cat exagerezi...exista posibilitatea sa nu aflam cu cat ai exagerat...incearca sa faci cumva sa aflam de la tine :blink:

Pai ma fimez si pun pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tata croft... nu te lua dupa parlitzii astia ca sufera toti de ei si sunt toti motociclisti de terase......iar 90% din ei sunt si manelisti..asa ca oamenii s-au nascut pe motor si gata invatati.......

 

La cate postari ai ....ce sa zic asfalt uscat si tie si fara incidente .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cate postari ai ....ce sa zic asfalt uscat si tie si fara incidente .

Pai posturi am putine ca nu stau in fata calc ca tine ..eu merg cu mobra si mai am si alta treaba...dar tinand cont ca eu am cont aici din martie ca si tine..dar 2005 nu 2008 asa ca stai jos....4.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai posturi am putine ca nu stau in fata calc ca tine ..eu merg cu mobra si mai am si alta treaba...dar tinand cont ca eu am cont aici din martie ca si tine..dar 2005 nu 2008 asa ca stai jos....4.....

 

Numai bine si tie !!! sunt prea batran sa mai fac sprint cu tine, tinere !!!

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau M..e la curiosi ca tine........si nu a fost nevoie de sprint ai vazut?

Vezi...cum simti ca prostia iti iese afara si te arata ...cum incepi sa folosesti cuvinte urate ca sa iti aperi demnitatea de gasca parlita.......esti cam limitat in vorbe.....mai iesi si tu afara din casa ca ai numai 0 si 1 in capu ala gol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci vad ca aici am deschis topic de scandal nu de motoare :P) , ma eu unu am retras pozele cu motoru ca asta a fost lectie de viata, a fost singura rubrica unde am zis sa postez si eu poze cu ce mi-am luat si imediat s-au gasit flacai tari in palos cum ar fi "Cap de Balaur" si "Sabia lu Zorro"sa ma jigneasca si bineinteles si eu i-am jignit pe ei ca doar nu cineaza cu Basescu , dar sincer daca vede vreun admin topicul deschis de mine il rog mult sa-l inchida si cu asta basta.Din acelasi motiv nu am nici cont de hi5 sau profile pe alte pagini ca nu e prima data cand baietzei cu voce de fetita fac gura mare pe net ca de,ce poti sa patesti online? un ban in cel mai rau caz...doar nu-ti umfla ochii calculatoru :kiss:

 

Tata croft... nu te lua dupa parlitzii astia ca sufera toti de ei si sunt toti motociclisti de terase......iar 90% din ei sunt si manelisti..asa ca oamenii s-au nascut pe motor si gata invatati.......

 

mersi , stiu ca asa e , dar iti spun sincer ca nu ma deranjaza deloc jignirile unor motociclisti de terase ba chiar mi se par amuzantzi si nu-i problema ca le pot spune si eu de dulce aci pana se hotaraste vreunu sa discute ca barbatu cu pumnii si facem si-un meci de box :cheers:).Da nu cred eu ca sant ei asa tari in bratze cum se lauda cu gura :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...