Sari la conținut

Montare Alarma


Postări Recomandate

Cine ma poate ajuta sa montez o alarma pe un SV? Si cat m-ar costa ?

Multumesc

 

daca ai luat-o de noua ai scris clar in manualul ei de utilizare si cum se monteaza => tre sa fii prea, repet prea prost in ale electricii/electronicii sa nu stii sa o montezi :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Da,iar tu nu vei mai fii prea prost,repet,prea prost decit atunci cind nu vei mai da sfaturi idioate!

Sunt o mie de motive sa nu te bagi la asa ceva..lipsa timp/chef/scule,etc.

Ca sa nu spun ca nu orice neavenit se poate baga la circuitul electric,chiar si pentru o alarma!

Luigi Vicol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma poate ajuta sa montez o alarma pe un SV? Si cat m-ar costa ?

Multumesc

Cel mai bine te duci la un service autorizat.

Eu mi-am montat anul trecut alarma la un service din str. Vulturilor nr 31 sector 3( sunt vis-a-vis de casa mea), daca vrei da-mi un PM sau un tel si mergem impreuna ....( nu stiu ce preturi mai au dar sigur o vei monta la un pret rezonabil)

0748.117.600 Adrian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,iar tu nu vei mai fii prea prost,repet,prea prost decit atunci cind nu vei mai da sfaturi idioate!

Sunt o mie de motive sa nu te bagi la asa ceva..lipsa timp/chef/scule,etc.

Ca sa nu spun ca nu orice neavenit se poate baga la circuitul electric,chiar si pentru o alarma!

Luigi Vicol

 

Gogule! vezi-ti de ale tale ... am zis clar ca in ale electricii/electronicii , si asta cu gandul ca poate ar vrea sa o monteze el dar a crezut ca e complicat sau mai stiu eu ce ... chiar nu vad de ce te-ai ambalat asa tare, mai ales ca nu era vorba de tine si bag pana in foc ca nici nu ai vre-o tangenta cu @pirvanb ... toate cele bune ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
Cel mai bine te duci la un service autorizat.

Eu mi-am montat anul trecut alarma la un service din str. Vulturilor nr 31 sector 3( sunt vis-a-vis de casa mea), daca vrei da-mi un PM sau un tel si mergem impreuna ....( nu stiu ce preturi mai au dar sigur o vei monta la un pret rezonabil)

0748.117.600 Adrian

 

Mai e valabil? Vreau sa montez asa ceva http://www.accesorii-moto.ro/product_info....products_id=640 si sa schimb semnalele. Multumesc. Marius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...