Sari la conținut

Piese Nipru


kelye
 Share

Postări Recomandate

Nu m-am grabit sa scriu in titlu "OFER piese nipru" ca sa nu sara toata lumea :blink:

 

In urma cu ceva multi ani am transformat un Dnepr mt10 (parca) cu atas in solo. Eu aveam si tractiune pe atas deci a trebuit sa schimb grupul de pe spate.

Per total am ramas cu grupul de tractiune integrala si alte chestii-chestiute in diverse stadii de functionare. Din pacate atasul s-a cam pierdut in negura timpurilor :baldy:

 

Vreau sa dau (donez) aceste piese unui posesor de nipru interesat.

Ce NU vreau e sa le vad la vanzare pe undeva saptamana urmatoare :blink:

 

Pentru cei interesati, eu locuiesc in zona Pantelimon-Delfinului si de aici ridicati piesele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am grabit sa scriu in titlu "OFER piese nipru" ca sa nu sara toata lumea :blink:

 

In urma cu ceva multi ani am transformat un Dnepr mt10 (parca) cu atas in solo. Eu aveam si tractiune pe atas deci a trebuit sa schimb grupul de pe spate.

Per total am ramas cu grupul de tractiune integrala si alte chestii-chestiute in diverse stadii de functionare. Din pacate atasul s-a cam pierdut in negura timpurilor :baldy:

 

Vreau sa dau (donez) aceste piese unui posesor de nipru interesat.

Ce NU vreau e sa le vad la vanzare pe undeva saptamana urmatoare :blink:

 

Pentru cei interesati, eu locuiesc in zona Pantelimon-Delfinului si de aici ridicati piesele.

 

 

bravo! :blink:

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0721.269.934 - Bogdan

Maine voi face un relativ inventar (ma voi uita in cutie :blink:) si voi afla si soarta atasului.

 

 

Din pacate atasul este 80% irecuperabil (si nu ma refer la starea lui ci la locatia de depozitare)

 

Am primit multe pm-uri legate de piese... cateva care imi ingreuneaza munca de a alege pe cineva.

 

Revin cu detalii diseara cand deschid cutia magica :baldy: (unde am aruncat tot atunci :blink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0721.269.934 - Bogdan

Maine voi face un relativ inventar (ma voi uita in cutie :cheers:) si voi afla si soarta atasului.

 

 

Din pacate atasul este 80% irecuperabil (si nu ma refer la starea lui ci la locatia de depozitare)

 

Am primit multe pm-uri legate de piese... cateva care imi ingreuneaza munca de a alege pe cineva.

 

Revin cu detalii diseara cand deschid cutia magica :kiss: (unde am aruncat tot atunci :lol:)

 

 

 

tombola? :lol:

 

tombola? :P daca e sa fiu printre castigatori,are cine sa imi ridice premiul in 2 timpi(4 timpi) si 3 miscari.si daca iti lipseste ceva,spune ,ca am si eu fiare,insa vreau sa imi duc lucrarea la bun sfarsit si apoi sa ma mai usurez din ele.Numa' bine!

 

p.s. nu vreau sa dau nume...stii tu la ce ma refer.este mai bine asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...