Sari la conținut

Dunarea Motor Club Galati


Toni
 Share

Postări Recomandate

In sfarsit, azi 29.07.2005, judecatoria Galati s-a pronuntat si a admis cererea de inscriere in registrul asociatiilor si fundatiilor a asociatiei Dunarea Motor Club Galati adica DMC Galati.

Actiunea de constituire legala a clubului am inceput-o in februarie si dupa 6 luni tot nu e complet finalizata pentru ca abia luni vom ridica de la judecatorie certificatul de inscriere dupa care mai trebuie sa ne inscriem si pe la administratia financiara dar oricum odata ce judecatoria s-a pronuntat favorabil, clubul s-a nascut. Acum trebuie sa avem grija de el ca e mic si trebuie sa-l ajutam sa creasca si musai vom organiza o petrecere cand ii vom lua din motz adica cat de curand.

 

p.s. asteptam inscrieri

p.s.2 inscrieri in club, nu la petrecere :crack:

p.s.3 pentru toti acei din zona noastra, care de-a lungul timpului au scris cu diverse ocazii aici pe forum ca nu sunt membrii nici unui club pentru motivul ca nu exista nici un club in locatia lor, ii anuntam ca le-am creeat cadrul legal de care duceau lipsa si ii asteptam sa ni se alature si apoi prin intermediul clubului sa dea curs propriilor initiative pentru propasirea motociclismului romanesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

care sunt conditiile de inscriere?

p.s. daca sunt si motociclisti de duminica nu mai vreau!

218419[/snapback]

ESTI EXCUSIVIST???

Shi daca sunt shi motociclisti fara motoare... tot nu intri?

Shi ce sunt aia motociclisti de duminica? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

nu ma refeream la cei fara motoare din motive precum al tau, ci la cei care fac 10 km pe saptamana si... in fine, nu spun mai mult! ai prins tu ideea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand multumesc tuturor pentru felicitari

 

conditia principala de a deveni membru e pasiunea pentru motociclete

 

odata inscris bineinteles ca ai si dreptul la replica si nu numai, vom avea posibilitatea acordarii unor facilitati membrilor (de ex. reduceri de pret la scoala pt. categ. A, un schimb de ulei, benzina pentru mers la intruniri, sprijin in gasirea pieselor de schimb, mici lucrari de service etc.)

bineinteles ca membrii vor trebui sa plateasca si o cotizatie

 

ne gandim si la organizarea unei intruniri insa din pacate in zona noastra nu exista o locatie amenajata adecvat pentru lucrul asta dar mai cautam

 

va vom tine la curent cu evolutia clubului

cand vom fi pregatiti pentru inscrierea membrilor, va vom comunica toate datele de contact, pana atunci pentru alte informatii folositi dunarea.m.c@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am facut si o mica festivitate de deschidere si avem o multime de poze si filmulete dar trebuie sa le aranjam putin si cat de curand le vom posta si pe forum

deocamdata iata un link catre un articol din ziar: http://www.monitoruldegalati.ro/index.php?...iment&articol=2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha...de cand am eu impresar? :bounce: E buna asta. Marian din producator te-ai facut si impresar :rusinica:

Mult succes clubului si poate la anul organizati si ceva intrunire :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne gandim si la organizarea unei intruniri insa din pacate in zona noastra nu exista o locatie amenajata adecvat pentru lucrul asta dar mai cautam

219555[/snapback]

 

 

padurea garboavele shi cred ca s-ar mai gasi si alte locatzii prin apropiere!!!!

 

 

:rusinica: :unsure: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha...de cand am eu impresar? :crack:  E buna asta. Marian din producator te-ai facut si impresar :unsure:

Mult succes clubului si poate la anul organizati si ceva intrunire :bounce:

228565[/snapback]

aku am vazut si eu :bounce: . asa deci. sa stii ca am si firma de impresariat artistic.

dans la bara ceva... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...