Sari la conținut

Se Mai Tine Crazy Byke Sibiu?


roxanna
 Share

Postări Recomandate

O serie de prieteni mi-au spus ca nu s-ar mai tine intalnirea de la Sibiu dar eu nu am observat nici un post care sa anunte anularea intalnirii. Chiar vroiam sa merg acolo si vreau sa stiu cum imi planific timpul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa roxanna ca daca nu se mai tine asa cum se aude facem noi una aici in alba ...sau sebes...luam bericica, o chitara , corturile si ne plantam pe undeva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am vorbit cu andy la cluj si m-ia spus ca nu se tine anul acesta din cauza locatiei

si atunci in locul intruniri de la sibiu ce se va tine .... unde ..?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU SE TINE.

probabil ca organizatorii nu intra pe forum, dar e clar, NU SE TINE.

Editat de Titiluka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sigur 100% nu se tine?

 

DA!

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus!

multumesc pentru ca mi-ati stricat taoate planurile :crack:

aveam si eu de gand sa vin la sibiu cu niste prieteni si acum...............probabil ca o sa mergem la festivalul de la sighisoara, dar nu mai e acelas lucru :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbisem si din Piatra cativa baieti sa facem Sibiul, asa o sa ne multumim cu Sighisoara, care in perioada festivalului nu mai are locuri libere pe o raza de 20 km. Daca stie cineva cazare in zona, dati-mi de stire va rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vorbisem si din Piatra cativa baieti sa facem Sibiul, asa o sa ne multumim cu Sighisoara, care in perioada festivalului nu mai are locuri libere pe o raza de 20 km. Daca stie cineva cazare in zona, dati-mi de stire va rog

 

Puteti incerca la Hotel Marion din Dumbraveni (Categoria: Hoteluri si pensiuni Adresa: Str. Eminescu, nr. 5, Dumbraveni, Sibiu, Tel.: 0269.865.185, 0269.865.185 ), la sub 20 km de Sighisoara. :crack:

Editat de Emppu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...