Sari la conținut

Jawa De Dat...


categoria"A"
 Share

Postări Recomandate

oreleule, ce-ai fi vrut sa fac? sa o aduc in fata blocului si sa ma culc langa ea?

 

uf, poate o bicicleta noua ? si moto cand o sa ai bani de unul adevarat? (vorbesc ca fost poseor de jawa)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ok...e bine daca vin si pe seara in bucuresti??...maine vorbesc de masina ca sa vin sa o iau ...si da-mi un pm cu numarul tau de telefon....prefer sa discut cu omul telefonic decat pe internet.... :scratch: salut...

Kta a promis ca vine el dupa Jawa. Astept sa vad cat de hotarat este el.

Editat de categoria"A"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oreleule, ce-ai fi vrut sa fac? sa o aduc in fata blocului si sa ma culc langa ea?

 

nu vreau sa fiu rau , dar iti spun ca eu in fata blocului o sa o tin si piesele in casa ,findca in subsolul blocului nu mai am loc doarece acolo este in lucru mz-ul de 125... :scratch: :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar in seara asta s-a dat Jawa... In sfarsit cineva hotarat...

 

merci pentru jawa cat "A" ...am fost surprins cand am vazut starea in care se afla :angry: (ma refer la piese si toate cele ...nici un pic de rugina)...pana pe 15 septembrie o sa cam fie gata... :unsure: :kiss: ...abia astept...bafta

 

asfalt uscat

 

 

L.E: abia acum am ajuns acasa....cam periculos drumul la intoarcere...imi era cam frica sa nu adoarma domnul care a condus...am facut vreo 3-4 opriri cateva cola reci...totul e bine cand se termina cu bine

Editat de kta_bmxpunk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@fanny: ce face orice posesor de comunista...sa o ancorezi in fata blocului, sa iei piesele in casa, si pana ne apucam sa o asamblam, le tineai ascunse sub pat, sau in sifonier :kiss:

 

nu prea iti ia nimeni din fata bl o jawa nefunctionala :angry:

 

@kta: bravo bre...sa o faci faina si sa o stapanesti sanatos :unsure:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci pentru jawa cat "A" ...am fost surprins cand am vazut starea in care se afla :angry: (ma refer la piese si toate cele ...nici un pic de rugina)...pana pe 15 septembrie o sa cam fie gata... :unsure: :kiss: ...abia astept...bafta

 

asfalt uscat

 

 

L.E: abia acum am ajuns acasa....cam periculos drumul la intoarcere...imi era cam frica sa nu adoarma domnul care a condus...am facut vreo 3-4 opriri cateva cola reci...totul e bine cand se termina cu bine

Sa o stapanesti sanatos Kta! Ma bucur ca ti-a placut si sper sa o montezi in continuare fara prea multe batai de cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...