Sari la conținut

Ce parere aveti de un Rucsac cu apa ?


Postări Recomandate

la enduroul pe care il faceti voi poate nu e bun, dar la ce fac eu e f bun.plus ca daca vrei sa te antrenezi pe bune, pauzele nu prea au ce cauta in program.

225639[/snapback]

 

Daca se inventeaza ceva pentru fumat din mers, facut poze din mers si facut pipi din mers ... ne-am scos .... ne mai dam jos dupa motor cand se face noapte. :rusinica:

Mai Soso, noi astia amatorii ne mai si oprim :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce fac eu e f bun.plus ca daca vrei sa te antrenezi pe bune, pauzele nu prea au ce cauta in program.

225639[/snapback]

 

:bounce: :bounce: :crack: Maine poimaine auzim de SOSO castigator la Dakar.

Pentru ce te antrenezi mai nea Sorine?????? Eu credeam ca ne "dam" de placere nu de durere. :rusinica: :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no pain no gain. acum pe bune, mai aparuse acum ceva topicuri un nene care avea intre pauzele din tura si pauze de gratar.ducule, oamenii care merg sa se dea "de placere", adica mai gen plimbarica(cel putin asa inteleg eu), nu si pun niciodata problema unui camel bag, pt ca oricum la picnic te opresti cel mai bine langa un parau si stai comod pe paturica cu prietenii.poate o sa se inteleaga gresit, dar "enduro prin sate" nu exista , ala se cheama raid.

@ ionut73...vrei sa mi spui ca tu te opresti sa faci pipi???pt poze incerc sa rezolv cu helmet camera, sa iasa direct film, iar cu tigara punem in furtun langa ala de camelbag si un ghistoc langa galerie, si gata treaba.

@dcsan...la dakar sigur nu, poate doar la etapele de la noi la debutanti sa am si eu o sansa sa termin cursa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
@dcsan...la dakar sigur nu, poate doar la etapele de la noi la debutanti sa am si eu o sansa sa termin cursa.

226270[/snapback]

Pai termin eu care-s hodorog si nu am cine stie ce moto dar tu care esti flacau si ai moto capabila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

la enduroul pe care il faceti voi poate nu e bun, dar la ce fac eu e f bun.plus ca daca vrei sa te antrenezi pe bune, pauzele nu prea au ce cauta in program.

 

atunci hai in primavara la un antrenament in zona bistritei... in primavara... sa vedem cum stam cu pauzele... :lol:

 

luci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...