Sari la conținut

Peugeot Vs. Yamaha


fox
 Share

Postări Recomandate

loool... uni se mai mandresc cu airbag lateral.... cred ca putea sa aiba si water bag lateral ... ca tot ii rupea tzeasta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-a tras-o la coaste....la ficati mai exact...vedeti, soferi, luati aminte, si nu aratati un anumit deget la motociclisti, ca ne sare tandara si nu stim ce putem face :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

evident, pentru ca eu sar peste, si aterizez direct pe sa, in aplauzele multimii...

cu skadeboardu merge...nu vad de ce n-ar tine si aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa discutam totusi si on topic, spuneti-mi si mie cum s-a putut intampla asa ceva ? Vad ca Peugeot-ul e indoit si in spate, si nu-mi explic de ce ? Plus ca l-a cam rupt in 2. La masa (mica) pe care o are, ar fi trebut sa aiba viteza foarte mare ca sa produca damage-ul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa rupa masina in doua nu mi se pare chiar o problema, intrebarea mea e de unde venea motorul pt ca in spatele masinii e un gard si mi-e greu sa cred ca ala cu motorul incerca sa treaca prin gard si a lovit peugeot-ul..(eventual sa se fi intimplat in vreo intersectie si sa fi mutat dupa aia "amestecul" , ca e destul de improbabil ca acolo sa fi fost o intersectie T, nu cred ca motoristu n-ar fi redus ca sa o ia spre stinga/dreapta ci s-ar fi dus drept in gard -viteza era buna dar directia gresita) ...parerea mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil dupa impact, ansamblul masina-motocicleta a mai patinat ceva pe sosea, eventual s-a invirtit, etc, pina a ajuns in pozitia in care poate fi admirat in poza...

 

de ce e peugeot-ul indoit in spate ? o fi raschetat parapetul drumului dupa impact...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...