Sari la conținut

BEST CHOOPER?


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

mi-as lua un chooper/cruiser mare. am tot cautat ici-colo, optiunile sunt limitate.

din ce am vazut mi-ar placea un harley fatboy (f. scump) sau vulcan 2000/1600 mean streak. yamaha nu are nimic notabil, triumph-ul ala nou e prea gras. care e cel mai misto chooper care se poate cumpara pe la 15000 CIP max?

Editat de net
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O alta optiune ar fi XV 1900 Midnight Star de la Yamaha. Intra pe www.yme.com

Arata super.

223911[/snapback]

 

aceeasi analiza am facut-o si eu.. concluzia..

 

un 1600 meanstreak .. motive:

 

1. cardan

2. injectie

3. turometru

4. 71cp

5. design belea

6. racire lichid

 

minusuri

 

e kawasaki :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-as lua un chooper/cruiser mare. am tot cautat ici-colo, optiunile sunt limitate.

din ce am vazut mi-ar placea un harley fatboy (f. scump) sau vulcan 2000/1600 mean streak. yamaha nu are nimic notabil, triumph-ul ala nou e prea gras. care e cel mai misto chooper care se poate cumpara pe la 15000 CIP max?

223488[/snapback]

 

omule daca vrei ceva adevarat iti pot face o chestie unicat pe motor harley 1340

cadru atit softtail cit shi rigid

shi ajunci pina in 15.000 cu motorizare harley noua shi omologare la motor shi cadru

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ca asta? si l-a facut un prieten m-am dat cu el dar nu-mi place. motor rev tech, trage binisor dar frane si suspensie 0. nu e facut sa mergi cu el ci sa-l arati la lume si sa atragi atentia. mie imi plac motoarele cu care se poate merge. asta e facut de vova, tu de cine stii?

picture30716ix.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ca asta? si l-a facut un prieten m-am dat cu el dar nu-mi place. motor rev tech, trage binisor dar frane si suspensie 0. nu e facut sa mergi cu el ci sa-l arati la lume si sa atragi atentia. mie imi plac motoarele cu care se poate merge. asta e facut de vova, tu de cine stii?

picture30716ix.jpg

224981[/snapback]

 

ce numi place sa comving omul ....

in fine

CHOPPER RULE NR 1 : IF U WANT ALL THE CONFORTS OF HOME STAY THERE

 

frinele probabil ca nu sunt bune pt ca nu sunt ce trebuie pe asha un motor

 

nu stiu pe nimeni pot eu sa iti fac un motor

daca vrei sa vezi mai multe lucruri despre mine intra pe WWW.DBBP.COM un site iternational de proiecte harley davidson

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...