Sari la conținut

Kronstadt Bikers Party


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

hai sa nu mai intrebam cine e ala cu sabia,cine a tras cu arma,cine...etc.hai sa punem poze,sa povestim ce e de povestit la topicul cu poze despre acest party,sa vada si altii ce au pierduc ca nu au vrut sau putut sa ajunga.

din pacate se va mai vorbi si probabil ca in ritmul in care romanul nu mai stie sa dea cu pumnu' ci sa scoata efectele speciale din dotare vom ajunge sa mergem la intruniri cu afis mare la intrare "organizatorii isi rezerva dreptul de a selecta participantii" ... deja avem intr-un scurt timp 3 incidente mediatizate ...

pentru cei care erau prea rupti de beti sau cei care au venit sambata nu a fost problema, pentru ceilalti a fost poate o situatie neplacuta, pentru mine unul a fost ca eu am venit cand erau deja baietii aliniati si parca nu-mi doream sa admir armamentul jandarmilor si nici masina de la spir :D

 

 

dupa cum am spus si mai devreme in ciuda primei impresii de "fratzioare am ajuns in pampas sau la rasnov!?!?! :D " restul a fost ok, mult peste asteptari, gulasul de fasole a fost de mare angajament, ciorbita buna, cheile de la boschet erau la locul lor, formatia mp3 a prestat bine si variat, bautura garla, preturi acceptabile ........ una peste alta fu bine, poate nu sut un pretentios dar umbra a fost, liniste gaseai, boscheti garla, bere la orice ora :D

 

ca sa fiu carcotas ... singura chestie era cu numarul mic de mese dar probabil ca nu era asteptata o prezenta atat de mare :D

 

la anu' va fi cu sigur trecuta pe lista de "intalniri la care trebuie sa ajung"

 

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

LOCATIA EXCELENTA, ORGANIZARE DE NOTA :huh: , IAR KRONSTADT BIKERS ESTE FORMAT DIN OAMENI DE CALITATE ! :D

CAM ATATA PT. INCEPUT.

O SA URMEZE FOARTE CURAND (FUNCTIE DE VITEZA CU CARE PRIMESC MATERIALUL VIDEO), UN FILMULET CU CLIPURI SI SLIDE-URI DE LA ACEST PARTY,

FILMULET CE VA FI POSTAT PE SITE-UL NOSTRU. :eek:

CHOPPER ACADEMY VA MULTUMESTE PENTRU CEEA CE LE-ATI OFERIT: CAMPARE, BUNA DISPOZITIE, SI NU IN ULTIMUL RAND - ONOAREA DE A VA FI CUNOSCUT.

AVE KRONSTADT BIKERS !!! :D :blbl: :D :D

si noi va multumim ca ati fost alaturi de noi.a crescut inima in mine cand am vazut asa hoarda de choppere. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim tuturor ca ne-ati onorat cu prezenta si in numar destul de mare.Speram ca v-ati simtit bine si ca micile nereguli au fost nesemnificative si nu au umbrit prea tare buna voastra dispozitie.Multumim tuturor celor care ne-au ajutat in organizarea acestei petreceri (noilor prospecti, Coltz,Red Rat, Suzy, laurentiu, Ramona, Luana,Alina, katy,Oana, pupaza, Dan, Adi Beliga -poate omit pe cineva si imi cer scuze pentru asta).Va asteptam si anul viitor. :D

 

Personal, tin sa multumesc celor de la Kronstadt Bikers ca EXISTA !!! :D

De asemeni multumesc membrilor clubului, fiecaruia in parte, ca au stiut sa se implice si au stiut, fara a avea experienta, in organizarea unei astfel de petreceri, sa organizeze o reuniune (spun eu) REUSITA, mai ales ca este la "prima editie" - sper ca vor urma si altele -

Tuturor celor enuntati mai sus le multumesc pentru delicatetea de care au dat dovata ca "enterteyneri" si calduroasa primire (palinca sa traiasca :D ) cu care ne-au "delectat" chiar de la intrarea in camping.

Consider ca nu trebuiesc uitati sponsorii (care or fi fost ei) care au contribuit la reusita petrecerii.

Sper, doar, ca la anul care vine Brasovul sa reintre in cadrul intrunirilor, de top, ale tarii, cu care m-am obisnuit.

 

INCA O DATA, FELICITARI ORGANIZATORILOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOCATIA EXCELENTA, ORGANIZARE DE NOTA :huh: , IAR KRONSTADT BIKERS ESTE FORMAT DIN OAMENI DE CALITATE ! :D

CAM ATATA PT. INCEPUT.

O SA URMEZE FOARTE CURAND (FUNCTIE DE VITEZA CU CARE PRIMESC MATERIALUL VIDEO), UN FILMULET CU CLIPURI SI SLIDE-URI DE LA ACEST PARTY,

FILMULET CE VA FI POSTAT PE SITE-UL NOSTRU. :eek:

CHOPPER ACADEMY VA MULTUMESTE PENTRU CEEA CE LE-ATI OFERIT: CAMPARE, BUNA DISPOZITIE, SI NU IN ULTIMUL RAND - ONOAREA DE A VA FI CUNOSCUT.

AVE KRONSTADT BIKERS !!! :D :blbl: :D :D

si noi va multumim ca ati fost alaturi de noi.a crescut inima in mine cand am vazut asa hoarda de choppere. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOCATIA EXCELENTA, ORGANIZARE DE NOTA :huh: , IAR KRONSTADT BIKERS ESTE FORMAT DIN OAMENI DE CALITATE ! :D

CAM ATATA PT. INCEPUT.

O SA URMEZE FOARTE CURAND (FUNCTIE DE VITEZA CU CARE PRIMESC MATERIALUL VIDEO), UN FILMULET CU CLIPURI SI SLIDE-URI DE LA ACEST PARTY,

FILMULET CE VA FI POSTAT PE SITE-UL NOSTRU. :eek:

CHOPPER ACADEMY VA MULTUMESTE PENTRU CEEA CE LE-ATI OFERIT: CAMPARE, BUNA DISPOZITIE, SI NU IN ULTIMUL RAND - ONOAREA DE A VA FI CUNOSCUT.

AVE KRONSTADT BIKERS !!! :D :blbl: :D :D

Respect. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multzumim pentru aprecieri . ne onoreaza .

respect

 

 

ps :vom reveni zilele urmatoare si cu explicatii in detaliu asupra ceea ce s'a intimplat vineri seara . nu de alta dar meritatzi sa stitzi ce s'a intimplat iar cel responsabil merita si el sa'i fie cunoscuta persoana pentru ca la alte intruniri sa nu s emai intimple asa ceva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim organizatorilor pentru ca ne-au oferit ocazia sa ne distram la una din cele mai reusite intruniri moto din anul acesta.

 

Apreciez in mod deosebit efortul si implicarea voastra in crearea si mentinerea unor conditii excelente pentru un astfel de eveniment.

 

Va felicit si va asigur ca petrecerea a fost UN SUCCES.

 

La mai multe KRONSTADT BIKERS!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOCATIA EXCELENTA, ORGANIZARE DE NOTA :blbl: , IAR KRONSTADT BIKERS ESTE FORMAT DIN OAMENI DE CALITATE ! :D

CAM ATATA PT. INCEPUT.

O SA URMEZE FOARTE CURAND (FUNCTIE DE VITEZA CU CARE PRIMESC MATERIALUL VIDEO), UN FILMULET CU CLIPURI SI SLIDE-URI DE LA ACEST PARTY,

FILMULET CE VA FI POSTAT PE SITE-UL NOSTRU. :huh:

CHOPPER ACADEMY VA MULTUMESTE PENTRU CEEA CE LE-ATI OFERIT: CAMPARE, BUNA DISPOZITIE, SI NU IN ULTIMUL RAND - ONOAREA DE A VA FI CUNOSCUT.

AVE KRONSTADT BIKERS !!! :D :D :D :D

 

10xs ! vorba lui gicsu , mai sa dau pe spate cind am vazut ditamai herghelia de ciopare' ! a'tzi avut o intrare beton ! poate ne mai vedem anul asta .

multumim pt participare.

respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i drept, cand am vazut un sirag de choper-e duduind de clantanea tot campingul ... m-a luat cu dureri de cap.

"Unde sa ii mai asez si pe astia ? " era intrebarea care imi macina prin neuroni, in timp ce zgomotul mi se parea mult prea indepartat si deloc deranjant, vis-a-vis de problema cazarii lor.

Dar s-a rezolvat problema.

 

Cat despre poze, speram la mai multe, totusi, macar asa , compensatoriu, ca n-am avut timp sa ma ocup si eu de aparatul foto.

Hai, mai bagati cateceva, sa ne spalam retina si sa vedem "cum s-a vazut din exterior" !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari organizatorilor!!! o mai buna organizare ca a lor nu am vazut la nici o intrunire ; incepand cu primirea gratis (sincer la cat de bine m-am simtit as fi platit la iesire :D ) si bautura servita de bun venit , cu faptul ca baietii au strans ei personal gunoiul , au spalat budele alea , si au stat la baut si la glumit cu noi , tot timpul ne-au intrebat daca mai avem nevoie de ceva; ...baieti jos palaria . locatia a fost intr-adevar mica dar ati compensat cu inima si suflet . Felicitari inca o data!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari organizatorilor!!! o mai buna organizare ca a lor nu am vazut la nici o intrunire ; incepand cu primirea gratis (sincer la cat de bine m-am simtit as fi platit la iesire :D ) si bautura servita de bun venit , cu faptul ca baietii au strans ei personal gunoiul , au spalat budele alea , si au stat la baut si la glumit cu noi , tot timpul ne-au intrebat daca mai avem nevoie de ceva; ...baieti jos palaria . locatia a fost intr-adevar mica dar ati compensat cu inima si suflet . Felicitari inca o data!!!!

 

Eh,uite aceste 4 randuri au meritat tot efortul depus!!

Ma rog partea de stat la o bere a fost mai placuta.

Editat de JEFF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari organizatorilor!!! o mai buna organizare ca a lor nu am vazut la nici o intrunire ; incepand cu primirea gratis (sincer la cat de bine m-am simtit as fi platit la iesire :D ) si bautura servita de bun venit , cu faptul ca baietii au strans ei personal gunoiul , au spalat budele alea , si au stat la baut si la glumit cu noi , tot timpul ne-au intrebat daca mai avem nevoie de ceva; ...baieti jos palaria . locatia a fost intr-adevar mica dar ati compensat cu inima si suflet . Felicitari inca o data!!!!

deci ne-ai vazut ?...... :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce m-a uns cel mai tare a fost momentul in care adunam mizeriile din camping si unul dintre putinii ramasi a venit sa ne ceara un sac de plastic, sa ne dea si el o mana de ajutor. Poate au strans si altii dupa ei, si daca s-a intamplat, maxim respect. Pana la urma nu trebuie sa te filmeze ca iti strangi gunoiul, trebuie doar sa ai cei 7 ani de acasa ca sa te poti numi om.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Si multe ganduri bune spre membrii Kronstadt Bikers! A fost o intalnire super faina, cea mai frumoasa la care am participat in primul meu sezon pe doua roti. Faptul ca nu s-a platit la intrare ar trebui sa dea de gandit si altor organizatori de astfel de evenimente. Mie unuia chiar nu mi-a fost dor sa aud vreo formatie de orice fel ar fi fost producandu-se pe vreo scena. Lipsa scuterelor si ATVurilor a fost o super idee si felicitari ca nu ati permis incalcarea ei. Interzicerea turatului motoarelor a fost de asemenea bine venita, desi, in acelasi context, ar fi fost normal ca nici muzica sa nu mai urle in boxe pana la 4 dimineata. Oricum dupa 2 - 3 am majoritatea dormeau, iar cei care se incalzeau langa foc si mai stateau la povesti (me included) ar fi preferat linistea noptii si trosnetul focului. Poate la anul. In rest, numai de bine. Sa ne vedem sanatosi.

 

Bafta mare si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Si multe ganduri bune spre membrii Kronstadt Bikers! A fost o intalnire super faina, cea mai frumoasa la care am participat in primul meu sezon pe doua roti. Faptul ca nu s-a platit la intrare ar trebui sa dea de gandit si altor organizatori de astfel de evenimente. Mie unuia chiar nu mi-a fost dor sa aud vreo formatie de orice fel ar fi fost producandu-se pe vreo scena. Lipsa scuterelor si ATVurilor a fost o super idee si felicitari ca nu ati permis incalcarea ei. Interzicerea turatului motoarelor a fost de asemenea bine venita, desi, in acelasi context, ar fi fost normal ca nici muzica sa nu mai urle in boxe pana la 4 dimineata. Oricum dupa 2 - 3 am majoritatea dormeau, iar cei care se incalzeau langa foc si mai stateau la povesti (me included) ar fi preferat linistea noptii si trosnetul focului. Poate la anul. In rest, numai de bine. Sa ne vedem sanatosi.

 

Bafta mare si asfalt uscat!

 

Mersi de cuvintele frumoase de apreciere,cat despre observatiile tale,sunt de luat in calcul pe viitor! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai io am vazut o multime de saci de plastic pusi la vedere peste tot in camping. Nici n-ar mai fi trebuit la urma sa stringeti ceva dupa petrecareti. :scratch:

 

corect.

saci de plastic erau, dar a fost prezenta si indiferenta, ca in toata tara asta de altfel

in rest, sa auzim numai de bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai io am vazut o multime de saci de plastic pusi la vedere peste tot in camping. Nici n-ar mai fi trebuit la urma sa stringeti ceva dupa petrecareti. :scratch:

saci au existat dar intotdeauna vor fi si gunoaie de strans.oricum, participantii s-au comportat destul de civilizat si in mare parte au aruncat gunoiul la cos.Nu am avut chiar atat de mult de strans dupa.Marea majoritate au inteles ideea motiv pt care apreciem efortul.

skal!

Editat de djeeckx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corect.

saci de plastic erau, dar a fost prezenta si indiferenta, ca in toata tara asta de altfel

in rest, sa auzim numai de bine !

 

eu n-am primit niciun regulament la intrare ... e drept ca am intrat si de fo 2 ori fara sa ma intrebe nimeni nimic ... era fix dupa filmu' cu chiki chan :) in cele din urma m-am inmatriculat dar fara regulament ...... si tot am folosit sacii pentru gunoaie, nu-ti trebuia multa minte sa-ti dai seama pentru ce erau :unsure:

 

aici te sustin cu indiferenta, ca si aia cu lasatul resturilor de la mancare pe masa :scratch: dar mai avem mult pana departe si totusi locatia mica dar populata cu saci de gunoi a mai trezit bunul simt in vashnicul roman

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

respect .....respect .... respect ... imi scot palaria in fata lui jeff, florin.. hamzea... oaca (si aici imi cer scuze ca nu nominalizez toti membrii )intr-un cuvant kronstadt bikers....in putine locuri din romania m-am simtit atat de bine.... respecte pt organizare..pt tot ce ati facut in asa timp putin.... respect pentru grija pe caare ati avut-o fata de participanti( aici tin sa multumesc in special lui jeff si jumatatii lui pentru mana de ajutor) pe scurt LA MAI MARE KRONSTADT BIKERS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS . oaca cu poza aia...

:laugh:

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte frumos, iar organizarea "jos palaria".

Vizionati participarea Chopper Academy la KRONSTADT BIKERS FEST - RASNOV 5-7 Septembrie 2008 aici:

http://www.chopperacademy.ro/vizionati.html

Este al 4-lea filmulet de sus in jos. :) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte frumos, iar organizarea "jos palaria".

Vizionati participarea Chopper Academy la KRONSTADT BIKERS FEST - RASNOV 5-7 Septembrie 2008 aici:

http://www.chopperacademy.ro/vizionati.html

Este al 4-lea filmulet de sus in jos. :) :laugh:

....si inca odata....respect :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...