Sari la conținut

KTM 600 LC4


Postări Recomandate

Dupa ce mi s-a reaprins flacara tineretilor zbuciumate si am batut soselele cu Eliminatoru' cam 5000 km sezonul asta, mi s-a deschis apetitul de dealuri si poteci. Ma gandeam initial la ceva mai micut, de 125-400 cmc da' am vazut o oferta de KTM 600 LC4 la pret accesibil (important detaliu). Dimensiuni: 1.67 si 90 de kile 90-60-90 (adica mic si dop) versus o 'vaca', daca ma iau dupa ce ati scris voi pe aici. Totusi, cei ce v-ati dat cu asa ceva, dati si voi o parere de cum e, daca n-o fi cu suparare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce mi s-a reaprins flacara tineretilor zbuciumate si am batut soselele cu Eliminatoru' cam 5000 km sezonul asta, mi s-a deschis apetitul de dealuri si poteci. Ma gandeam initial la ceva mai micut, de 125-400 cmc da' am vazut o oferta de KTM 600 LC4 la pret accesibil (important detaliu). Dimensiuni: 1.67 si 90 de kile 90-60-90 (adica mic si dop) versus o 'vaca', daca ma iau dupa ce ati scris voi pe aici. Totusi, cei ce v-ati dat cu asa ceva, dati si voi o parere de cum e, daca n-o fi cu suparare!

226793[/snapback]

 

Cred ca ai vrut sa spui "Dimensiuni: 1.67 si 90 de kile 60-90-60 (adica mic si dop)"

Motorul asta e bun prntru unul ca mine...

Are shaua foarte inalta!

Deci...

Cumpara-l , shi ma dau eu cu el!

Tu ai sa fii fericitul proprietar de LC 4, iar eu.. simplu angajat!

:rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merge si cu LC4, dar greu, greu.

 

Este un tip care vine cu noi, cu LC4, dar:

1. este sud-african;

2. este cat dulapu';

3. joaca saptamanal rugby cu bajetzii de la Grivitza Rosie (asa, de distractie :rusinica: )

 

In plus si-a pus foaie mai mare la roata.

 

Cu toate astea, cand vine cu noi gafaie de zor.

 

Mai departe trage singur concluziile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@f_zoltan, prietenul meu are dimensiunile tale si se descurca destul de bine cu LC4600

 

iata si poza comica cu un costum Sparco pt Ralyyy si casca enduro :unsure:, precizez ca nu conduce motocicleta cu costumul asta :bounce:

 

dar inainte de a cumpara ceva merita incercat daca ai posibilitatea (daca iti vine bine :bounce:)

 

bafta :rusinica:

post-3719-1124451242_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dimensiuni: 1.67 si 90 de kile

226793[/snapback]

 

Man, nu prea te ajuta fizicul pt enduro - esti prea scund si la greutatea ta sunt sigur ca nu ai nici conditie fizica. Nu te supara :crack:

Sfatul meu:

- ia-ti una mai usoara. LC4 o sa te omoare. Eu am 1.90, 100 kg, merg si la sala din cand in cand si dupa o zi de off road sunt rupt.

- tine cura si hai la sala :crack:

 

In plus, mi se pare ca LC4 600 nu are starter electric - chestie care o sa te omoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...