Sari la conținut

Accident Oradea


DonHacker
 Share

Postări Recomandate

Vechea boala a romanilor, invidia...

Al dracu', ia uite ce motor are ala si ce face cu el, iesi-i-ar o masina in fata sa se potoleasca.

Eu raman la parerea mea ca e chestie de bulan. Eu am facut accidente numai cand mergeam ca pensionarii, cu 40 la ora.

Cand te sui pe 2 roti, trebuie sa ai un dram de nebunie si cand ramai doar pe o roata, esti si mai nebun.

Este exact aceeasi mentalitate a celor care merg pe 4 roti si nu s-ar sui in viata lor pe 2.

Daca omu vrea sa-si incerce limitele, ce aveti fratilor cu el?

Nu conteaza cine a fost de vina.

Mie mi-a zis un motociclist "batran" si cu mare experienta, o vorba mare: "Cand mergi pe doua roti, mergi ca si cum ai fi invizibil, ca si cum n-ai fi acolo, fiindca multi soferi n-or sa te vada, iar multora n-o sa le pese de tine"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 102
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vechea boala a romanilor, invidia...

Al dracu', ia uite ce motor are ala si ce face cu el, iesi-i-ar o masina in fata sa se potoleasca.

Eu raman la parerea mea ca e chestie de bulan. Eu am facut accidente numai cand mergeam ca pensionarii, cu 40 la ora.

Cand te sui pe 2 roti, trebuie sa ai un dram de nebunie si cand ramai doar pe o roata, esti si mai nebun.

Este exact aceeasi mentalitate a celor care merg pe 4 roti si nu s-ar sui in viata lor pe 2.

Daca omu vrea sa-si incerce limitele, ce aveti fratilor cu el?

Nu conteaza cine a fost de vina.

Mie mi-a zis un motociclist "batran" si cu mare experienta, o vorba mare: "Cand mergi pe doua roti, mergi ca si cum ai fi invizibil, ca si cum n-ai fi acolo, fiindca multi soferi n-or sa te vada, iar multora n-o sa le pese de tine"

231690[/snapback]

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca omu vrea sa-si incerce limitele, ce aveti fratilor cu el?

 

 

 

daca nu-mi afecteaza viata mea, a familiei si a prietenilor, i don't give a f...

dar datorita atitudinii pe care o are fata de cei cu bani mai putini decat el, e cert ca il cam doare undeva daca prin inconstienta lui raneste pe altcineva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...