Sari la conținut

Accident astazi 22.08.2005


bunicu
 Share

Postări Recomandate

Frumos povestita, dar nu trebuie sa te infricosezi...da frate A-ul ala si te convinge singur

229262[/snapback]

 

 

Da MVTarts dar la 18 ani motor de 500 cmc cum ziceau unii?? hmm nu prea cred poate mai incolo LONG LIFE 2 GO! DRUM USCAT !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu in poligon azi si dupa ce am ajuns la 7000rpm (cred ca a exagerat instructorul cand a estimat turatia) s-a suparat si i-a pus "capastru" sa nu mai treaca de 3000, ma miram eu de ce s-o fi ofticat asa. Inainte era placut sa mergi cu ea, acum abia se misca.

Bunicu, parca a spus instructorul ca ati luat amandoi examenutl, felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunicule, eu nu zic ca nu e periculos, dar nu imi place faptul ca unii se sperie doar din spusele altora :crack:

 

Chiar si daca e de 600cmc, trebuie sa ai capu' pe umeri si sa iti dai seama de pericolele care, in Romania, te asteapta la fiecare curba (colt)...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca o sa trec la ceva mai mare.. citesc zilnic primul lucru care-l fac cand intru pe forum .. accidente! si m-am speriat destul... o sa trec la conserva in octombrie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu dasta Janel , dar am 1,75-1,80 m inaltime , si am 18 ani (neimpliniti inca) , si am vzt cat de puternice sunt si deodata mie frica , daca erai si tu azi in poligon cred ca incremeneai !  No Offense dar si acum am tiparit in minte cum a cazut pustiu ,noroc ca era in poligon si a sarit pe iarba , daca era in trafic???

229029[/snapback]

 

Ai mers pe motor??? Ai condus???

daca da..atunci esti genul de persoana care nu are ce sa caute pe doua roti!!!

Nu ai prins indea si senzatia aceea de a merge pe motor!!!

 

Pentru binele tau ocoleste motoarele de la mare distanta.. :crack:

La unii le este frica in lift, tramvai, cu bicileta..asta este..

:crack: daca nu iti place pur si simplu nu mergi.. :moron: :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca o sa trec la ceva mai mare.. citesc zilnic primul lucru care-l fac cand intru pe forum .. accidente! si m-am speriat destul... o sa trec la conserva in octombrie!

231842[/snapback]

 

 

:friends: la conserva???

:crack: La accidente cu masini nu te uiti??? :moron: :wink:

Cred ca daca te-ai uita la toate felurile de accidente, de frica dimineata nu ai avea curaj sa cobori din pat!!! dar sa stii ca nici acolo nu esti in siguranta!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...