Sari la conținut

MI-A PARUT BINE!


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

avand in vedere ca mi-a fost restrictzionata postarea pe forum, o sa mai intru rar pe motociclism.ro

 

daca avetzi mesaje de trimis, sunt inscris pe www.clubchopper.com cu acelashi nickname ca shi aici: dead_man_walking!!! oricum, am mult mai multe lucruri de invatzat de acolo decat de pe acest forum!!!

 

:rusinica: :unsure: :bounce:

 

 

pentru poze cu chopperele pe care le postam aici, mai intratzi din cand in cand pe siteul meu http://www.dead-man-walking.4t.com, pe care il voi updata saptamanal!!!

 

in curand, o sa am la dispozitzie un spatziu mult mai mare pe serverul unui prieten shi o sa mut siteul acolo shi, de asemenea, o sa fac un forum dedicat in exclusivitate chopperelor!!!

 

:bounce: :crack: :drink:

 

 

D_M_W

Editat de dead_man_walking
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avand in vedere ca mi-a fost restrictzionata postarea pe forum, o sa mai intru rar pe motociclism.ro

 

daca avetzi mesaje de trimis, sunt inscris pe www.clubchopper.com cu acelashi nickname ca shi aici: dead_man_walking!!! oricum, am mult mai multe lucruri de invatzat de acolo decat de pe acest forum!!!

 

:rusinica:  :unsure:  :bounce:

pentru poze cu chopperele pe care le postam aici, mai intratzi din cand in cand pe siteul meu http://www.dead-man-walking.4t.com, pe care il voi updata saptamanal!!!

 

in curand, o sa am la dispozitzie un spatziu mult mai mare pe serverul unui prieten shi o sa mut siteul acolo shi, de asemenea, o sa fac un forum dedicat in exclusivitate chopperelor!!!

 

:bounce:  :crack:  :drink:

D_M_W

229988[/snapback]

 

 

 

Ia'ma si pe mine,ia'ma si pe mine,o sa mor de dorul tau ,nu plecaaaaaaaaaaaaa

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia'ma si pe mine,ia'ma si pe mine,o sa mor de dorul tau ,nu plecaaaaaaaaaaaaa

:rusinica:

229994[/snapback]

 

 

dispari mah, e forum de chopperishti, nu de Id-uri de yahoo messenger de gagici!!!

 

 

Sper sa va fie mai bine acolo unde mergeti

 

ce spiritual e domnu bedeu!!! :unsure: :bounce: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici o ora n'ai rezistat mah?!?!?!?!?!?

:rusinica:

230019[/snapback]

 

 

eshti cam greu de cap!!!

am zis ca o sa intru mai rar, nu ca nu o sa postez cand scrie unu vro prostie despre mine sau cand se baga in seama aiurea!!!

 

ZI-MI SHI MIE MAXIM 100 posturi de ale tale care sa aiba vreo legatura cu motociclismul shi eu accept carantina!!!

 

shi mai sunt multzi altzii care nu au nici o legatura, da daca asha "vrea" domnii administratori, e treaba lor!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eshti cam greu de cap!!!

am zis ca o sa intru mai rar, nu ca nu o sa postez cand scrie unu vro prostie despre mine sau cand se baga in seama aiurea!!!

 

ZI-MI SHI MIE MAXIM 100 posturi de ale tale care sa aiba vreo legatura cu motociclismul shi eu accept carantina!!!

 

shi mai sunt multzi altzii care nu au nici o legatura, da daca asha "vrea" domnii administratori, e treaba lor!!!

230032[/snapback]

 

 

M'ai bagat in ceata cu faza cu "MAXIM 100 posturi",dar n'am de gand sa astept 15 min un raspuns :unsure:

Vb cu adminii ca ai intrare la ei si zi'le sa'mi dea mie o jumatate de ora si sa iesi tu din carantina.Ca sa vezi cat te iubesc si apreciez.

Oricum,n'ai ce face decat sa accepti carantina :bounce: .Nu e facultativa. :rusinica:

Recunosc ca n'am nici o legatura cu motociclismul,am intrat aici pt distractie,sa cunosc si sa invat cate ceva,tocmai de asta nu am postat ontopic.Pur si simplu nu aveam ce.Daca am deranjat...ata ete,soarta.Nu'mi pare rau!Sunt regulile forumului si le accept.Pt tine o fi un pas inapoi carantina asta,dar pt mine e unul inainte:de la o saptamana am dreptul sa postez la 15 minute. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...