Sari la conținut

Un Service / Site De Unde Se Pot Comanda Carburatoare ?


marius84
 Share

Postări Recomandate

stie cineva cum pot sa fac si eu rost de un carburator , pe unde sa caut, cu cine sa vorbesc ? sau poate ai chiar tu un carb CVK 34 pt un kawa kle sau gpz 500 ... ?

salut.spune-mi si mie cat ti-au cerut pe carburatoare cei de la mymoto.ca mie pt 2 diafragme de cauciuc la honda mi-au cerut 300Euro. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.spune-mi si mie cat ti-au cerut pe carburatoare cei de la mymoto.ca mie pt 2 diafragme de cauciuc la honda mi-au cerut 300Euro. :laugh:

 

esti norocos, mie mi-au cerut 700 E, nou. E un pret bun avand in vedere ca pe un alt site am gasit la 900 E. Oricum ar fi, tot e mult pt mine, asa ca stau linistit

 

 

Citind in graba nu am observat ca tu de fapt ma intrebai de diafragme pt carburator, credeam ca te referi la carburatorul cu totul. In primul reply am pomenit niste preturi referitoare la cat costa un carburator. Sincer despre diafragme nu stiu ce saspun, dar daca sunt chiar 300 de Euro mi se pare enorm. Scuze daca te-am incurcat si spor la cautat in continuare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...