Sari la conținut

Xmraid Enduro Monteoru 24-26 Octombrie 2008


Postări Recomandate

:D :) :laugh: :P :what:

CEE SCRIS MAI SUS DECLAR CA FIND 'POSTU ANULUI'

esti varza! te bagi in seama ca chiloti in poponeata!mai scutestene!nu te mai baga in seama te rog dute si inpuscate!!!fa ceva inportant cu viata ta.cauti giga cu toata lumea mai bine fa niste bani ca sa nu mai invidiezi pe alti pasarica!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 306
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

blackwoo, vrei sa castigi 50e rapid? daca da, da-mi un pm :P)
NU,MULTUMESC!da i unui om care are nevoie de ei si ti promit ca vei fi initiatorul celui mai frumos gest de sarbatori si o sa facem un topic special pentru astfel de gesturi.ti am raspuns ca sa mai ridic topicul de la concurs ca vad ca dintre baietii care s au ocupat de concurs nu mai vrea nimeni sa scrie ....

am vazut in piata daciei ce au facut baietii de la OFF ROAD EXTREME ADVENTURE BUZAU si mi a placut f tare initiativa:au dus ajutoare la familiile nevoiase din judet si au facut o in zonele in care ne dam si noi(mai mult eu)cu motoarele asa ca cred ca actiunea are dublu impact:ajuta oamenii nevoiasi si ma ajuta si pe mine sa nu mi iau vreo sarma in gat

de aceea propun si clubului xm raid sa organizeze ceva in zona unde va dati voi(sarata-monteoru-varf-pietroasele-multe catune)si poate asta o sa va ajute si sa nu va impuste vanatorii.

daca mi furati ideea va sparg!dc totusi o s o faceti am eu solutia sa va dau localitatile.

puteti viziona ce s a intamplat la buzau in weekend pe www.antena1.ro la emisiunea RAZVAN SI DANI sau DANI SI RAZVAN din data de 16/12

bravo dani,sunt fanul tau si la mai multe de actiuni de felul asta!

P.S. VEDETI CE FRUMOS SCRIU IN PRAG DE SARBATORI?m a cuprins spiritul craciunului : celyyyy :smoke: pshul teodanieleee :D nessdouazecisisaseeeeee ,makeeee :D cobbooooooo :D sunt suparat pe voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
esti varza! te bagi in seama ca chiloti in poponeata!mai scutestene!nu te mai baga in seama te rog dute si inpuscate!!!fa ceva inportant cu viata ta.cauti giga cu toata lumea mai bine fa niste bani ca sa nu mai invidiezi pe alti pasarica!!!
:D :lol: ;)

 

 

tin sa multumesc tipului de la xm ride care m-a luat cu platforma de pe varianta buzaului cand am ramas in pana cu motorul !!!

 

saru'mana inca odata

salut gay til!salutare xm rar va mai vad pe forum!la multi ani XM RAID sau XM RAR!vad ca dc n am mai intrat eu pe topicul vostru nu se mai aude nimic .......

ness26,am auzit ca te bagi la un redbull si vroiam sa stiu dc e vorba de bautura energizanta sau de romaniacs?te intreb,pt faptul ca si imi caut coechipier pt romaniacs si vroiam sa stiu dc vin sa ne antrenam impreuna si sa facem echipa :wave: dc tu nu vrei o sa le propun lui braccio si lui mache lupu ca am auzit ca si ei vor sa se dea la redbull ..cu whiskey. ;)

astept reactiile voastre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P :D :lol:

 

 

salut gay til!salutare xm rar va mai vad pe forum!la multi ani XM RAID sau XM RAR!vad ca dc n am mai intrat eu pe topicul vostru nu se mai aude nimic .......

ness26,am auzit ca te bagi la un redbull si vroiam sa stiu dc e vorba de bautura energizanta sau de romaniacs?te intreb,pt faptul ca si imi caut coechipier pt romaniacs si vroiam sa stiu dc vin sa ne antrenam impreuna si sa facem echipa :crack: dc tu nu vrei o sa le propun lui braccio si lui mache lupu ca am auzit ca si ei vor sa se dea la redbull ..cu whiskey. :crack:

astept reactiile voastre

 

prietene, eu nu te vad bine... odata si odata tot se scapa cumva si te afla baietii...si atunci vai de ghidonul si aprinderea ta...eu sunt doar spectator, chiar vreau ceva palpitantant si cred ca o sa vad in curand cum iti taie capul ca la aljazeera...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah nene chiar asa..ce draq ai cu ei???ca vad ca esti tare inversunat impotriva lor..nu de alta dar cand deschid topicul asta sa vad si eu ce se mai intampla virtual pe la buzau nu dau decat de tine si mistourile tale..pe bune..nu crezi ca ar trebui sa pui odata punct?? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....... chiar vreau ceva palpitantant si cred ca o sa vad in curand cum iti taie capul ca la aljazeera...

 

 

e o chestiune de timp!

anuntati din vreme cand se va transmite!...sau daca se va desfasura intr-o piata publica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietene, eu nu te vad bine... odata si odata tot se scapa cumva si te afla baietii...si atunci vai de ghidonul si aprinderea ta...eu sunt doar spectator, chiar vreau ceva palpitantant si cred ca o sa vad in curand cum iti taie capul ca la aljazeera...

salutari Vali,crede ma ca si eu vreau ceva palpitant si de asta ii mai sacai putin pe buzoieni ca prea le a iesit bine concursu si din patriotism judetean le mai aduc topicul pe prima pagina a forumului,ca merita.de altfel toti imi sunt simpatici si sunt indragostita de ness26 :lol:

 

 

bah nene chiar asa..ce draq ai cu ei???ca vad ca esti tare inversunat impotriva lor..nu de alta dar cand deschid topicul asta sa vad si eu ce se mai intampla virtual pe la buzau nu dau decat de tine si mistourile tale..pe bune..nu crezi ca ar trebui sa pui odata punct?? :crack:
gata!am pus punct si virgula,nu o sa i mai atac,de acum incolo o sa i laud.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :P :lol:

 

 

sa le propun lui braccio si lui mache lupu ca am auzit ca si ei vor sa se dea la redbull ..cu whiskey. :crack:

astept reactiile voastre

 

Niet, daca imi ies niste pasente revin la viteza pe circuit...:D

Editat de Braccio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIUNE XM RAID: SUNT IN POSESIA UNOR INFORMATII DE MARE VALUARE................cunosc adresa, nr de telefon si masina lui.....lui...LUI BLACKWOO

 

 

Pentru a le face publice am urmatoarele cerinte: RECONPENSA promisa de 100 de euroi, un borcan cu zacusca si o sacosa cu 50(cincizeci) de DVD-uri(DataVideoDisck) pe care sa fie inregistrat concursul din toamna.

 

SI MAI VREAU SA STIU CE ATI FACUT CU ELODIA !!!!

 

 

 

 

 

 

. . atentie gluma

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah nene chiar asa..ce draq ai cu ei???ca vad ca esti tare inversunat impotriva lor..nu de alta dar cand deschid topicul asta sa vad si eu ce se mai intampla virtual pe la buzau nu dau decat de tine si mistourile tale..pe bune..nu crezi ca ar trebui sa pui odata punct?? :yikes:

 

nu ai cu cine sa te intelegi:)

Editat de Braccio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
de acea nu te mai vad in padure nenica!

teodaniel are o FETITA!sa ti traiasca si sa fie sanatoasa!si acum o mica injectie:era normal sa ai inca o fata la cum mergi pe motor :cheers: traiasca clubul XM RAID si enduroul romanesc buzoian bucurestean!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

teodaniel are o FETITA!sa ti traiasca si sa fie sanatoasa!si acum o mica injectie:era normal sa ai inca o fata la cum mergi pe motor :cheers: traiasca clubul XM RAID si enduroul romanesc buzoian bucurestean!

 

Sa fie sanatoasa si vesela!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

teodaniel are o FETITA!sa ti traiasca si sa fie sanatoasa!si acum o mica injectie:era normal sa ai inca o fata la cum mergi pe motor :burnout: traiasca clubul XM RAID si enduroul romanesc buzoian bucurestean!

mersi mai blackwoo sigur ne cunoastem ca prea sti toate alea dar ca mi am luat un sidays 2t nu stiai.bai cine are fete e smecher,sint greu de cucerit.bafta!!!

 

Sa fie sanatoasa si vesela!

multam ioane!!!!si a ta sa fie poate or fi enduriste!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaa pai din astea o sa fie si pe hobby si pe profi..cate 2 in fiecare checkpoint... :crack:..va asteptam la sibiu.

 

ps mii de scuze,dar uitasem..teooooo sa-ti traiasca fetita si sotia si sa aveti viata frumoasa impreuna..

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti uitati una din surprizele pe care le veti gasi pe traseu anul asta.

 

http://www.evisor.tv/tv/motorrad-fun/job-3367.htm

 

Cine se inscrie?????? :crack:

Adica ce...?! Si cu noi,fetele,cum ramane...? Noi cu ce ne delectam la check point-uri...? Sau anul acesta faceti concurs strict pt baieti? :crack: Daca totusi acceptati si prezente feminine,eu zic sa ne puneti cate o bere.... :crack: Andrea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica ce...?! Si cu noi,fetele,cum ramane...? Noi cu ce ne delectam la check point-uri...? Sau anul acesta faceti concurs strict pt baieti? :crack: Daca totusi acceptati si prezente feminine,eu zic sa ne puneti cate o bere.... :crack: Andrea

stai linistita andreea ca il avem pe claudiu "sex simbolul" nostru..o sa fie imbracat in stripper cu snur in poponeata si cu 2 tuburi de frisca si un kil de capsune..e ok??

 

hai ca o luam razna si ne arde soso la procente..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistita andreea ca il avem pe claudiu "sex simbolul" nostru..o sa fie imbracat in stripper cu snur in poponeata si cu 2 tuburi de frisca si un kil de capsune..e ok??

 

hai ca o luam razna si ne arde soso la procente..

nu mai socializati ca primiti suspend :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistita andreea ca il avem pe claudiu "sex simbolul" nostru..o sa fie imbracat in stripper cu snur in poponeata si cu 2 tuburi de frisca si un kil de capsune..e ok??

 

hai ca o luam razna si ne arde soso la procente..

....Hmmm...optez totusi pt bere daca e posibil.... :crack: De ce sa ne arda Soso la procente? Detaliem un concurs...nu? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...