Sari la conținut

Xmraid Enduro Monteoru 24-26 Octombrie 2008


Postări Recomandate

Drepturi DEPLINE doar tu ai...Eu sunt doar simpatizant:)

 

 

adevarul e ca nu fac parte din clubul vostru dar mi as dori!dc nu cer prea mult ,imi poti spune cum pot proceda?problema mea este ca deja lucrurile au luat o intr o directie usor gresita si in momentul asta nu cred ca este oportun..mai ales ca am primit avertismente de la toata lumea,inclusiv de la administratorii site ului ca ma reduc la tacere desi eu nu am jignit pe nimeni si in afara de mici intepaturi nu cred ca mi se poate reprosa ceva .

un scurt mesaj pentru pshul:iti doresc sa revii in padure cu husa cat mai curand!!!!!! ....sau in pub sa :drink:

p.s.va rog dc nu este legat de concurs sau de enduro sa facem un topic separat (ex;cine este blackwoo?)

in curand dezvaluiri senzationale din culise....blackwoo in direct la DDD(dan diaconescu in direct;asta dc adm o sa ma cenzureze)

Voodo guy, nu inteleg de ce te bagi aiurea in seama prin zona enduristilor. Uite, eu am un Suzuki DR 350 vechi din 1992, m-am dat putin pe coclauri, dar te provoc la o tura la monteoru weekendul viitor. Daca iti dau fum imi speli echipemantul si motorul, daca imi dai tu fum, iti spal eu XT-ul ala al tau, si echipamentul. Accepti provocarea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 306
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Voodo guy, nu inteleg de ce te bagi aiurea in seama prin zona enduristilor. Uite, eu am un Suzuki DR 350 vechi din 1992, m-am dat putin pe coclauri, dar te provoc la o tura la monteoru weekendul viitor. Daca iti dau fum imi speli echipemantul si motorul, daca imi dai tu fum, iti spal eu XT-ul ala al tau, si echipamentul. Accepti provocarea ?
vezi,tot voi sunteti :moto: si ma provocati..... :sick: si crede ma ca nu vreau sa mi speli motoru si echipamentul dar mi ar face mare placere sa mi l spele urmatorii:misu ioanitescu,sorin-tess,stefan,ovidiu turcea,mache lupu si braccio.sper ca nu te gandesti ca asta ar fi top 5 pt ca am numit 6 .probabil te intrebi de ce nu i am amintit si pe pshul si pe cely.....mi e frica de cely :drink: si ei isi pot cumpara deja fise de la petromv pentru aparatul de spalat sub presiune tip karcher

 

 

vreau si euuuu .. :D pare interesanta provocarea asta :P)

si de tine cum dau sa mi speli motorul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi,tot voi sunteti :moto: si ma provocati..... :D si crede ma ca nu vreau sa mi speli motoru si echipamentul dar mi ar face mare placere sa mi l spele urmatorii:misu ioanitescu,sorin-tess,stefan,ovidiu turcea,mache lupu si braccio.sper ca nu te gandesti ca asta ar fi top 5 pt ca am numit 6 .probabil te intrebi de ce nu i am amintit si pe pshul si pe cely.....mi e frica de cely :drink: si ei isi pot cumpara deja fise de la petromv pentru aparatul de spalat sub presiune tip karcher

 

 

 

si de tine cum dau sa mi speli motorul?

NARKO, felicitari pentru cursa de la buzau,am auzit o poveste super despre tine si o sa o spun sub forma unei naratiuni

 

a fost o data ca niciodata o casa in padure la Paducel ,unde isi avea sediul clubul xm raid si un mai nou endurist,Teo(pe care il felicit deasemenea pentru tinuta exemplara cand se urca pe motor super tunat[ si el si motorul]).aici un grup de pitici inimosi(nu ma refer la cobo)s au adunat si au pus o de cel mai tare concurs pe care l am vazut eu.zis si facut.felicitari si lor!si...dintr o data..... :sick: apare pe un cal vechi(dr 350 din 90)un concurent neobisnuit in peisajul casutei din padure(fara ktm nou ,fara jacheta si casca ultimul racnet si..fara cauciuc sau mai exact cu un cauciuc dunlop mai mult decat slick)si ca sa vedeti cum e cu zana buna a incepatorilor,ii scoate zana buna un cauciuc(ca si nou nout) pe gardul casutei si teodaniel care tocmai il schimbase(desi el ar putea sa le uzeze mai mult dc ar merge mai tare sau dc le ar schimba la mai mult de o saptamana)il ofera cu gratitudine acest consumabil indispensabil la o cursa.si ce face micul teuton Narko ?se apuca de treaba si ia locul 10 din 60 de participanti la prima lui cursa de enduro si cu tractorul de dr.va dati seama dc mai gasea pe gard si un cauciuc de fata?dar dc avea o scorpa sau un sherco ,ce mai faceati atunci?

cu drag,

STIGWOO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NARKO, felicitari pentru cursa de la buzau,am auzit o poveste super despre tine si o sa o spun sub forma unei naratiuni

 

a fost o data ca niciodata o casa in padure la Paducel ,unde isi avea sediul clubul xm raid si un mai nou endurist,Teo(pe care il felicit deasemenea pentru tinuta exemplara cand se urca pe motor super tunat[ si el si motorul]).aici un grup de pitici inimosi(nu ma refer la cobo)s au adunat si au pus o de cel mai tare concurs pe care l am vazut eu.zis si facut.felicitari si lor!si...dintr o data..... :drink: apare pe un cal vechi(dr 350 din 90)un concurent neobisnuit in peisajul casutei din padure(fara ktm nou ,fara jacheta si casca ultimul racnet si..fara cauciuc sau mai exact cu un cauciuc dunlop mai mult decat slick)si ca sa vedeti cum e cu zana buna a incepatorilor,ii scoate zana buna un cauciuc(ca si nou nout) pe gardul casutei si teodaniel care tocmai il schimbase(desi el ar putea sa le uzeze mai mult dc ar merge mai tare sau dc le ar schimba la mai mult de o saptamana)il ofera cu gratitudine acest consumabil indispensabil la o cursa.si ce face micul teuton Narko ?se apuca de treaba si ia locul 10 din 60 de participanti la prima lui cursa de enduro si cu tractorul de dr.va dati seama dc mai gasea pe gard si un cauciuc de fata?dar dc avea o scorpa sau un sherco ,ce mai faceati atunci?

cu drag,

STIGWOO

 

Esti tare simpatik, imi amintesti de un bun prieten si el motociclist. Dar cred ca tu mergi mai bine ca el si tocmai de aceea mi-ar face placere sa te avem in mijlocul nostru. Poate, poate, daca te comporti cum trebuie te bagam in club. Dar mai intai trebuie sa meriti. Ai face echipa buna cu batranul Make la povestiri. Tu in costumul lui Zoro iar Make cu costumul lui de cosmonaut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti tare simpatik, imi amintesti de un bun prieten si el motociclist. Dar cred ca tu mergi mai bine ca el si tocmai de aceea mi-ar face placere sa te avem in mijlocul nostru. Poate, poate, daca te comporti cum trebuie te bagam in club. Dar mai intai trebuie sa meriti. Ai face echipa buna cu batranul Make la povestiri. Tu in costumul lui Zoro iar Make cu costumul lui de cosmonaut.
nici nu stiu cum sa ti multumesc pentru asta,sincer iti spun gestul tau ma misca :rock: si acum prima dezaluire din cele pe care vi le am promis:

eu sunt elodia :what: enduristilor de la buzau si am cateva cereri dc vreti sa apar,altfel o sa ma cautati impreuna cu danut diaconescu 18107000 de episoade.a...era sa uit,ce mai face pshul cu mana?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu stiu cum sa ti multumesc pentru asta,sincer iti spun gestul tau ma misca :rock: si acum prima dezaluire din cele pe care vi le am promis:

eu sunt elodia :what: enduristilor de la buzau si am cateva cereri dc vreti sa apar,altfel o sa ma cautati impreuna cu danut diaconescu 18107000 de episoade.a...era sa uit,ce mai face pshul cu mana?

Chiar nu vrei sa-ti vezi de treaba ta ANDREI,se rezolva ,sunt aproape de tine si in curind te voi gasi ... :haha: ... cam cu 3-4km/h ... sper ca incapi in porbagaj ... :10: ... cu moto nu ma prea pricep, dar la altele o sa ai ocazia sa te lamuresti singur ... facem exact cum vrei tu, am foarte multe fise la petromV ... ne vedem curind ,pina atunci UITA-MA...

SALUTARI andrei ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu vrei sa-ti vezi de treaba ta ANDREI,se rezolva ,sunt aproape de tine si in curind te voi gasi ... :rock: ... cam cu 3-4km/h ... sper ca incapi in porbagaj ... :what: ... cu moto nu ma prea pricep, dar la altele o sa ai ocazia sa te lamuresti singur ... facem exact cum vrei tu, am foarte multe fise la petromV ... ne vedem curind ,pina atunci UITA-MA...

SALUTARI andrei ...

felicitari,ai reusit sa iei nota 4 la purtare pe forum si nota 2 la dat cu motoru :haha:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog treceti pe privat pentru mortal kombat si masuratori de socoteli.

ultimul avertisment.

ERAU DOAR NISTE GLUME SOSO,SUNTEM OAMENI SERIOSI SI AVEM ALTELE DE FACUT....NE VEDEM DE TREABA NOASTRA DAR MAI SI GLUMIM CITEODATA!!! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

laurentiule, tu faci legea pe felia ta, eu pe felia mea.daca nu iti place muzica nu joci.

celly06...eu am inteles altceva, e posibil sa ma fi inselat.totusi, repet rugamintea, treceti pe privat, sunt convins ca nu aveti nevoie de audienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu stiu cum sa ti multumesc pentru asta,sincer iti spun gestul tau ma misca :rock: si acum prima dezaluire din cele pe care vi le am promis:

eu sunt elodia :what: enduristilor de la buzau si am cateva cereri dc vreti sa apar,altfel o sa ma cautati impreuna cu danut diaconescu 18107000 de episoade.a...era sa uit,ce mai face pshul cu mana?

Multumesc pt grija, Zorro

Oficial imi merge bine, tijele E la locu' lor, husabergu' la naftalina, radiografiile indosariate,....astept primavara.

Cu dragoste,

Dinu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...