Sari la conținut

Proiect Voshod 3m


"Fanes"
 Share

Postări Recomandate

ARATA BESTIAL VOSHODELUL TAU!!!!vreau si eo unul dar p acile pe la mine cam pauza..nici nu au auzit de el!ii intreb:

-Voshod??ceva ,,piese,,,chestii aveti?

-Voshod??nici nush ce e ala!!

 

este mare pacat ca nu au aflat de Voshod! poate o sa ii ajuti tu sa afle aratandu-le Voshodelul tau ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este mare pacat ca nu au aflat de Voshod! poate o sa ii ajuti tu sa afle aratandu-le Voshodelul tau ...

felicitarile mele pentru reconditionare...arata bestial...abia ashtept sa ma apuc si eu de al meu...numai bine!!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fane.....cari jmecheria..eu trebe sa iau 2 voshoduri dar sunt tomite-n IASI amandoua......si yo--s din craiova...deci drum lung!!

 

pai cu cat le iei ??? si cat te costa transportul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...o sa le iau cu masina unchiului meu....cu cel care il are complet o sa ma tomesc cu el dar cu cel al lui johan moca!si este 3M-01

01 e modelul intr-o toba?!? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da iuli, 3m-01 e intr-o toba.....

 

Frumoas Voshodul lui Fanes

Augustine ce faci tata?!? am vesti pentru tine...ma bucur ca ai revenit in tara;hai sa vorbim pe mess ca sa nu stricam topicul aici!!!bafta si numai bine!!!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da iuli, 3m-01 e intr-o toba.....

 

Frumoas Voshodul lui Fanes

 

ms!

 

Ofer la schimb un Dnepr pentru un voshod in stare buna de functionare si cu acte in regula.

 

suna interesant... dar dnepr-ul in ce stare este?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stare de functionare, are baterie noua (trebuie incarcata deoarece a stat degeaba vreo 3 luni), tobe de voshod, carburatoare keihin, mai trebuie reglat una alta...

Are atas ( l-am luat separat, e complet, n-am mers cu el deoarece n-am putut sa-l reglez)

Cauciuc nou pe fata(rusesc), sincroane si furci noi in cutie)

Necesita niste reglaje, schimbul de ulei etc.

Itp expirat in iulie anul asta, nu are asigurare

Nu sunt proprietar, e inmatriculat pe Neamt, am toate actele(talon plus carte de identitate), proprietarul nu a fost interesat sa faca actele.

Pret 300 euro sau schimb cu voshod sau minsk.

Poze:

 

s-a dat Niprul.

post-7252-1223802312_thumb.jpg

post-7252-1223802338_thumb.jpg

Editat de kama3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am o cutie de viteza pentru voshod, n-a fost folosita dar de ani de zile a prins un pic de rugina. Ami pare rau sa arunc, vrea careva. Eu avusem voshod acum 20 de ani in urma nu mai stiu daca modelul ala se potriveste la astea noi, dar sincer nici eu nu stiu ce model era ala. Pe scurt daca careva e interesat sa scrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am o cutie de viteza pentru voshod, n-a fost folosita dar de ani de zile a prins un pic de rugina. Ami pare rau sa arunc, vrea careva. Eu avusem voshod acum 20 de ani in urma nu mai stiu daca modelul ala se potriveste la astea noi, dar sincer nici eu nu stiu ce model era ala. Pe scurt daca careva e interesat sa scrie.

 

Eu nu am probleme la cutie, insa o piesa de schimb nu strica niciodata! cam cat vrei pe ea???

PS: posteaza niste poze plz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...