Sari la conținut

Tura Cu Pretenarii....astazi


mateih
 Share

Postări Recomandate

Pina la urma a iesit soarele...cu dintzi si f mult vint...dar am iesit....multe lume...si multe conserve, dar a meritat.

post-24851-1221409720_thumb.jpg

post-24851-1221409763_thumb.jpg

post-24851-1221409798_thumb.jpg

post-24851-1221409842_thumb.jpg

post-24851-1221409915_thumb.jpg

post-24851-1221409954_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow riderii..adevaratii rideri cei cu greutatea RESPECT si vedeti voi au prins varste destul de inaintate fata de generatia 2000 ....2008 ,intrebati-va si de ce .

 

 

ei..noi ceva mai boshorogi, dar citeva curbe mai putem lua...dar si in Ro am vazut citiva motoristi adevaratzi...fete si baietzi...depinde de fiecare ce vrea....oricum sa ajunga cit mai multzi ca noi...

asfalt uscat,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte misto..bravo voua... O intrebare daca se poate: Ce motor este cel portocaliu si cu cadrul nichelat?

 

si eu m-am uitat la motoricul asta, cred ca e un fireblade dupa cadru, insa nu stiu ce e cu bascula monobrat :laugh:

 

foarte tare plimbarica si mai tare e ca si pe acolo se pare ca tot conserve se numesc :bounce:

Editat de Freelancer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede o berica in poza... :P glumesc... :rock:

Sunt convins ca e o placere sa iesiti pe vremea aia si mai ales in traficul ala...ce sa-i faci,doar e Germania,alta civilizatie... :laugh: . Foarte tare geaca,bafta si la cat mai multe iesiri ! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu m-am uitat la motoricul asta, cred ca e un fireblade dupa cadru, insa nu stiu ce e cu bascula monobrat :)

 

foarte tare plimbarica si mai tare e ca si pe acolo se pare ca tot conserve se numesc :P

 

 

ai un ochi f bun...se vede ca stii meserie...da, este un fireblade cu monbratz facut de camanda...si in motor au fost schimbate o serie de lucruri, tunning complet nu numai optic...si bagat o groaza de bani, aproape cam 50% din costul motorului...

Motorul a fost cumparat de ocazie si complet refacut..deci pina la urma a iesit la pretz cam cit un motor nou, dar exclusiv.

asfalt uscat,

 

Se vede o berica in poza... :rock: glumesc... ;)

Sunt convins ca e o placere sa iesiti pe vremea aia si mai ales in traficul ala...ce sa-i faci,doar e Germania,alta civilizatie... :laugh: . Foarte tare geaca,bafta si la cat mai multe iesiri ! :bounce:

 

 

mltumesc, era bere ecologica...adica suc de mere...doar la culoare seamana...si traficul de aici este altfel..recunosc, chiar si atunci cind este f plin. Cind am venit in Ro in vara, mi-au trebuit 2 zile sa ma obisnuiesc cu Buc si restul....eu va admir pe voi ca avetzi curaj sa mergetzi in traficul din Ro si mai ales sa scapatzi neatinsi...

toate bune,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Pozele sunt facute in Kaub si imprejurimi, corect?

 

 

Nu chiar, vis à vis de St. Goar pe partea din Hessen a Rinului.

 

 

Nu chiar, vis à vis de St. Goar pe partea din Hessen a Rinului si Bacharach in RLP, tot pe Rin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...