Sari la conținut

Zundapp Db 200 1936


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Ciudat, credeam ca rezervorul vine ingropat in leagan.., cel putin asa este DB 250, am avut si eu unul dar prea multe piese lipseau dupa el si m-am lipsit de restaurare, am restaurat Mz-ul.., f frumos, cu cat se vinde o bijuterie din asta(nerestaurata) in starea care este a ta?

 

Ciudat, credeam ca rezervorul vine ingropat in leagan.., cel putin asa este DB 250, am avut si eu unul dar prea multe piese lipseau dupa el si m-am lipsit de restaurare, am restaurat Mz-ul.., f frumos, cu cat se vinde o bijuterie din asta(nerestaurata) in starea care este a ta?

Dah, merci.., vazui pretul.., facem schimb, iti dau un mz restayrat si imi dai DB-ul?Ar fi cam tande pe mande!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciudat, credeam ca rezervorul vine ingropat in leagan.., cel putin asa este DB 250, am avut si eu unul dar prea multe piese lipseau dupa el si m-am lipsit de restaurare, am restaurat Mz-ul.., f frumos, cu cat se vinde o bijuterie din asta(nerestaurata) in starea care este a ta?

 

 

Dah, merci.., vazui pretul.., facem schimb, iti dau un mz restayrat si imi dai DB-ul?Ar fi cam tande pe mande!

 

Jeane sa inteleg ca te refereai la modelul asta cand spuneai "rezervor ingropat in leagan" , e mai recent ca an de fabr , 1940 +....Stiai tu ce zici.

post-4509-1221723404_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeane sa inteleg ca te refereai la modelul asta cand spuneai "rezervor ingropat in leagan" , e mai recent ca an de fabr , 1940 +....Stiai tu ce zici.

Pai cred ca pe asta rosu l-am avut, nu a fost al lui Vali din Silver Pistons, de langa Ploiesti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cred ca pe asta rosu l-am avut, nu a fost al lui Vali din Silver Pistons, de langa Ploiesti?

 

Ba da , eu am folosit abuziv poza, mi-a dat-o mai demult , eu am pastrat-o in calc, nu m-am incurcat in a-l lua si dupa aceea l-ai luat tu...si unde a ajuns de curiozitate ?sau altfel spus e restaurat, e ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da , eu am folosit abuziv poza, mi-a dat-o mai demult , eu am pastrat-o in calc, nu m-am incurcat in a-l lua si dupa aceea l-ai luat tu...si unde a ajuns de curiozitate ?sau altfel spus e restaurat, e ok?

Cred ca e pe maini bune, omul care la cumparat e un preten de al meu care se ocupa si cu restaurari, tot el a cumparat si puchul de la Vali daca il stii.., eu regret ca nu am cumparat acel Puch, era complet, doar ca nu nu avea acte, ca Zundapul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
scz da nu ma prea pricep la net .. cum inmatriculez un simson de 250 cc ?

 

 

adica daca nu am acte la el ? multumesc

 

daca nu ai acte mai greu,dar actele trebuie sa fie undeva sau macar proprietarul.....si e ceheltuiala destula orcum.te ajunge inmatriculatul mai scump ca simsonul :)

cauta niste acte cu cadru macar si e mai simplu,fa un pret si poate ne intelegem la niste acte :cheers: la alegere numere vechi sau noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...