Sari la conținut

Zx6r 2009


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

a disparut privirea aia tampa de om care se uita crucis

Ai citit prea multe review-uri de pe site-urile de afara. Daca a scris un xulica ca 2007-le se uita crucis asta nu inseamna ca asa si e.

 

Modelul 2007-2008 arata si se comporta intr-un mare fel, am salivat o gramada pe langa el. Pacat ca in loc sa il usureze si sa pastreze esenta au preluat stilul zx10. De abia acum mi se pare ca se uita crucis, cu lopata aia de becuri aruncata pe bot.

 

Nu credeam ca o sa o zic dar daca mi-as lua un 600 model 2009, ar fi o Honda. ZX6-le ramane pe locul 2.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit mai cu atentie comunicatul de presa al celor de la Kawasaki.

Daca e adevarat ce spun ei acolo si nu sunt doar trickuri de marketing, devine chiar interesant.

 

Dar asta se va vedea cand apar valorile pentru putere si cuplu si - cel mai important - testele pe circuit.

 

 

Edit: m-am lamurit ce nu-mi place la ea: farurule. In rest e ok. Chiar si toba arata mai bine ca la gix si r6.

Editat de dani31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare daca imi raspunde cineva dau beri, DE CE DRACU FAC ASTIA TOBELE LA MODELELE NOI DIN CE IN CE MAI IDIOT? sincer mi se par de kko rau, la zx-9 din 99 toba arata superb, la r1 2004 la fel tobele sunt geniale, acum numai prostii vezi, in rest zx-10-le de 2009 mi se pare cel mai reusit dintre miare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...