Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

Nu te inversuna atat de tare, nu ti-am zis-o in nume de rau, evident ca nici eu nu merg maxim cand tin o singura trasa, altfel n-as mai fi trait pana acum. Cu cat mergi mai iute, cu atat ti-e mai greu sa eviti ceva. Din nou, se vede clar ca o "tai" doar unde e cazu', mergi foarte curat si foarte bine. A fost doar o parere, un exercitiu daca vrei, pe care am zis ca ar fi sa-l impartasesc cu altii care(in sfarsit), merg cu o motoreta pe placul meu.

Nu ma inversunasem absolut deloc:) apreciez criticile indiferent daca sunt bune sau rele,atat cat "tonul" discutiei e unul decent(cazul de fata).doar imi explicam stilul de mers...s-auzim de bine si asfalt curat(ca de uscat nu intr discutie la cata seceta e:)) )

Ps:uneori fac exercitiul asta de a tine banda,si o las repede balta cand vad parapetul atat de aproape in anumitr cazuri:)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tu nu ai QS pe ea?

Man...n-am nimic de genul ala pe ea.mecanic impecabil,simplu si eficient:) nici un gagdget cat de mic.doar eu si fierul si ne intelegem de minune:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am scos vaca sambata..

Ma duc la petrom si acolo erau 2motociclisti,

Intreb:veteranii au fost aici,??zice unu :pai da,au plecat pe tihuta,intreb eu:

 

Unde ma??pe tihuta,zic eu: ce sa caute acolo,, zice unu:la forje grele....ma intreb eu in mintea mea: OTTO sa dus singur pe tihuta,asta iara ne face de rusine....MAI OTTO dar cum ai putut sa mergi acolo fara noi ...nu te inteleg....trebuia sa facem treburile,te-ai facut si de rusine pe acolo,si am trecut pe locul 2 ca forjatorii stradali periculosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am scos vaca sambata..

Ma duc la petrom si acolo erau 2motociclisti,

Intreb:veteranii au fost aici,??zice unu :pai da,au plecat pe tihuta,intreb eu:

 

Unde ma??pe tihuta,zic eu: ce sa caute acolo,, zice unu:la forje grele....ma intreb eu in mintea mea: OTTO sa dus singur pe tihuta,asta iara ne face de rusine....MAI OTTO dar cum ai putut sa mergi acolo fara noi ...nu te inteleg....trebuia sa facem treburile,te-ai facut si de rusine pe acolo,si am trecut pe locul 2 ca forjatorii stradali periculosi

Jizaaaaaas:))))))) hahahaahahaaaaa.....tare asta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey...voua nu vi-s bune capetele alea de puneti casca pe ele:))

@cristi-racing:ai grija cu reunirea lotului,baga-i in cantonament inainte de "cupa patriei",ca o sa mai fie competitori in afara de sefii de pe Tihuta:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuck..... saptamana viitoare plec... eu din pacate nu am sa va pot onora cu prezenta. deci, va cedez titlul :lol:

 

ramane sa vedem in August ce facem.

 

azi m-am apucat de 916 si mai am maine de pus la punt cateva chestii si e "ready to go" acum nu stiu ce sa fac, sa-i fac sau nu asigurare.

cred ca maine dupa ce-o inchei, am sa-i dau o forja mica de test. daca se comporta ok, cred ca o sa-i fac asigurare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...