Sari la conținut

Serpentinarii, Hai Sa Ne Adunam


Ra964
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buey...voua nu vi-s bune capetele alea de puneti casca pe ele:))

@cristi-racing:ai grija cu reunirea lotului,baga-i in cantonament inainte de "cupa patriei",ca o sa mai fie competitori in afara de sefii de pe Tihuta:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuck..... saptamana viitoare plec... eu din pacate nu am sa va pot onora cu prezenta. deci, va cedez titlul :lol:

 

ramane sa vedem in August ce facem.

 

azi m-am apucat de 916 si mai am maine de pus la punt cateva chestii si e "ready to go" acum nu stiu ce sa fac, sa-i fac sau nu asigurare.

cred ca maine dupa ce-o inchei, am sa-i dau o forja mica de test. daca se comporta ok, cred ca o sa-i fac asigurare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Weekend-ul asta ma duc la o nunta, dupa care plec la Bucuresti. Probabil weekend-ul viitor, daca e vreme buna.

Ne distram pe Tihuta?sa adun banii mai devreme?oricum eu vin cu gumele de tura si cu franele vechi de doi ani...deci,sansa la titlu de "maestru tihutar" e mica.nu sunt o amenintare dar m-as baga:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vom vedea,diplomele sunt gata facute,numai trebuie impartite

crazy....pregatestete pt.hungaro,lasa vorbele,treci la fapte

george05...cred si eu ca nu ai sanse,imi pare rau,pe podium nu,

dar de mentiune e sigur...

6....si noi avem artirelie grea,o aducem cu noi..

bay bay.....

o zi faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atacam titlu'! :D

 

Mi-am verificat agenda si e cam nasol cu timpul liber pt moto in perioada viitoare:

- 3-4 mai ma duc la nunta si la Bucuresti

- 10-11 mai vom expune motocicletele in cadrul unui tuning show ( https://facebook.com/events/1414588802117107?refid=52&ref=m_notif&notif_t=like&__tn__=%2As )

- 15-18 mai sunt la un concurs de pescuit.

 

Asa ca putem sa ne adunam prin 24-25 mai, daca vremea e buna. :rolleyes: Sau atunci suntem la Sovata? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@stau:auzi..avand in vedere ca esti bastinas si tihuta e teren propriu,ar trebui sa te tina balamalele sa vii chiar si cu Hornetul la duel...n-ai scuze:D sau nu vrei sa patesti ca si altii care au venit nepregatiti si au fost infranti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa avem o sansa la titlu, trebuie sa-l sabotam cumva pe Iosif si sa nu vina. :crack:

cat stati la o mancare buna, cineva ii poate demonta ceva la motor :D

 

crazy....pregatestete pt.hungaro,lasa vorbele,treci la fapte

nu stiu daca merg. cred ca 998 imi papa ulei. e posibil sa fie segmentul de raclare sau simeringurile la supape.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma primiti si pe mine in "Tihuta racing cup" ? Platesc regulamentar, ca orice incepator in ale TT-ului, berea si micii pt.un instructor de calitate ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc oficial pt inscriere ! Mai ramane sa gasesc un inconstient care sa-mi imprumute o motocicleta "regulamentara" si ne apucam de treaba ;)

Editat de kyp-76
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc oficial pt inscriere ! Mai ramane sa gasesc un inconstient care sa-mi imprumute o motocicleta "regulamentara" si ne apucam de treaba ;)

S-a gasit:) asta daca crezi ca poti domestici animalul Morosan:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu gasesc una, vin cu a mea pe remorca :mytruck:



S-a gasit:) asta daca crezi ca poti domestici animalul Morosan:D

Sa fie oare vorba despre celebrul Gremlin ? Dai tu sfanta Yamaha pe mana unui pagan tradator de firma ? :eek: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu gasesc una, vin cu a mea pe remorca :mytruck:

 

 

Sa fie oare vorba despre celebrul Gremlin ? Dai tu sfanta Yamaha pe mana unui pagan tradator de firma ? :eek: :bounce:

Hehe..da da celebrul Gremlin:D (acum cu "haine noi"-vezi semnatura).tradator de firma sunt si eu si probabil voi mai fi...asa ca:welcome to the club:) ti-l dau pe mana ca stiu ca ai grija de el...mergi mai incetuc tu si nu te va arunca din sa:P Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@stau:auzi..avand in vedere ca esti bastinas si tihuta e teren propriu,ar trebui sa te tina balamalele sa vii chiar si cu Hornetul la duel...n-ai scuze:D sau nu vrei sa patesti ca si altii care au venit nepregatiti si au fost infranti?

 

Uite asul din maneca. :rolleyes:

 

post-28093-0-21298000-1399125069_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic:D unde sunt serpentinele?:D

Vad ca numai poze cu motoare pe drept pui...te-ai speriat de curbe bro sau ai imbatranit,sau amandoua?:))

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...