Sari la conținut

Super Cursa Endurocross La Branesti Faget


MOD
 Share

Postări Recomandate

Am fost la cursa lui Francois. Super cursa! Asa se face un endurocross! Traseul de 12 km a fost cu de toate: motocross (primul era fain al 2-lea ok dar cand l-am vazut si pe al 3-lea am zis ca nu se poate), noroi, parte de viteza, urcare in padure...de toate. Ne-am ratacit un pic dar am venit acas super fericit. Tot in ansamblu a fost foarte fain.

Felicitari organizatorilor

 

Dan Morar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la cursa lui Francois. Super cursa! Asa se face un endurocross! Traseul de 12 km a fost cu de toate: motocross (primul era fain al 2-lea ok dar cand l-am vazut si pe al 3-lea am zis ca nu se poate), noroi, parte de viteza, urcare in padure...de toate. Ne-am ratacit un pic dar am venit acas super fericit. Tot in ansamblu a fost foarte fain.

Felicitari organizatorilor

 

Dan Morar

 

 

de acord !!! felicitari organizatorilor si castigatorilor !!! a fost totul foarte foarte fain, chiar si ploaia a asteptat sa termine clasele moto cursa.

 

a fost prmia cursa de endurocross la care am participat si tare mi-a placut. am ramas cu un gust foarte bun, desi niciodata nu m-am mai dat pe pista de motocross si s-a simtit acest lucru mai ales la al 2-lea si al 3-lea cum zicea Dan Morar mai sus. multumesc organizatorilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pun poze maine ;) . Pacat de unii participanti de la clasa hobby care s-au ratacit, unii plangandu-se ca a fost prost marcat traseul. Trebuie spus doar ca Francois a avut destul de putin ajutor si stim cu totii ca trebuie ceva oameni ca sa iasa bine. Oricum, si in timpul cursei s-a mai lucrat la traseu si s-au pus mai multe marcaje, deci cat. A si B cred ca au fost fericiti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si Polaris Speed Racing Romania a fost prezenta. Ba mai mult, s-au luptat baietii pana au urcat pe toate cele trei trepte la clasa Quad :

 

Locul I Razvan IRIMESCU

locul II Sebastian BODEA

locul III Lorint DIB

 

Cateva poze si pt ca imi apreciez baietii si munca lor, am inceput seria blog-urilor. Cum era si firesc, am inceput cu mandria clubului Razvan. Urmeaza si restul pe masura ce reusesc sa adun materialele.

 

http://razvanirimescu.blogspot.com/

post-38270-1223461733_thumb.jpg

post-38270-1223461740_thumb.jpg

post-38270-1223461751_thumb.jpg

post-38270-1223461766_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...