Sari la conținut

Academia Militara 04.10.2008


usernome
 Share

Postări Recomandate

am trecut sambata seara dupa ora 9 si era un motor sport cu toba sub sa (deci nu prea era nici scuter nici motoreta era cred 900rr sau mai mare) un taxiu un domn si o doamna (intregi si pe picioare), un politist care scria ceva pe motocicleta lui de politie.... nu am oprit ca nu era nimeni acolo care sa para ranit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am trecut sambata seara dupa ora 9 si era un motor sport cu toba sub sa (deci nu prea era nici scuter nici motoreta era cred 900rr sau mai mare) un taxiu un domn si o doamna (intregi si pe picioare), un politist care scria ceva pe motocicleta lui de politie.... nu am oprit ca nu era nimeni acolo care sa para ranit.

bre....ala cu scuterul era din aprilie...sambata ta in ce luna era??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' cam des ist accidente p-acolo, pe coborare. "S" ul ala ii frumos de luat "reising stail", da' e si riscant, si pt tine , si pt pietonii de pe a 2-a trecere care e imediat dupa coborare.

In fine, sa raman on-topic, nightwolf, zi-ne cu ocazia asta, te rog, daca sunt ok cei implicati.

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie acordata atentie sporita acelei portiuni:asfaltul este valurit intre cele doua treceri de pietoni, exact zona in care schimbi inclinatia si pe care si franezi, daca topaie berbecii pe a doua trecere de pietoni...

 

Naspa zona! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plus o groaza de bezmetici care intra pe linia trolebuzului de pe banda 3 sau pur si simplu li se pare ca e mai bine pe bandaI de facut la dreapta la semafor si trec urgent de pe banda 3 pe 1 luind tot ce e pe 2 si 1 in bot. Oare de ce or fi scos chestiile alea de pe stalp de care toata lumea credea ca-s radare de viteza. Cred ca era si o camera video pe acolo. Ar fi utila uneori.

Aaaaaa si pe deal sunt desteptii care vin de pe stradutza laterala si taie 3 benzi sa ajunga in fata Academiei si sa urce dealul spre Razoare. Mari mesteri si aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era un 600 rr ;) un taximetrist a schimbat brusc banda,fara sa se asigure si a atins motociclistul pe partea stanga. bine inteles ca a urmat inevitabil o cazatura,motocicleta lovind bordura!motociclistul nu a patit nimic serios,era echipat,a scapat cu niste zgarieturi si o sperietura cea ce nu pot spune despre motocicleta! si acum bomba taximetristul un om daca pot sa ii spun asa pe la 70 de ani nu avea nici asigurarea obligatorie! cine ii mai lasa pe astia sa conduca fratilor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...