Sari la conținut

Honda A Lansat Senzationalul V4 Concept


paul_biker
 Share

Postări Recomandate

eu nu astept vfr-ul de 1000

si mai stiu vreo 3 care nu il asteapta

care toata lumea?

 

Esti cu capu. Scoti din context aiurea. Am zis ca toata lumea il astepta la sfarsitul anului, e doar un mod de a spune, adica toti aia care-l asteptau sa se lanseze credeau ca va fi lansat la sf anului. Sheeesh man, get a f**king life! Si daca mai ai nevoie sa-ti traduc din limba romana nu ezita sa ma cauti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Un CGI bine lucrat, prezentat de francezii de la Motorevue: V4 Concept in versiune stradala.

Mai multe detalii plus galerie foto cu toate CGI-urile VFR aparute pana in prezent, aici.

2054.jpg

 

Daca desparteau si carena de rezervor, era perfecta. Mi-am permis sa fac eu modificarea asta :friends:

post-11474-1228229454_thumb.jpg

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un CGI bine lucrat, prezentat de francezii de la Motorevue: V4 Concept in versiune stradala.

Mai multe detalii plus galerie foto cu toate CGI-urile VFR aparute pana in prezent, aici.

2054.jpg

 

Daca desparteau si carena de rezervor, era perfecta. Mi-am permis sa fac eu modificarea asta :friends:

 

Da interesant ultimul model "lucrat" dar cu anumite detali copiate dupa modelul de Honda CB 1000 R 2008

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da interesant ultimul model "lucrat" dar cu anumite detali copiate dupa modelul de Honda CB 1000 R 2008

 

Inteleg ca tu nu stii cum se face un CGI :friends: . E normal sa imprumute parti de la alte motociclete pentru o simulare din asta. Pana la urma VFR-ul are oricum bascula monobrat deci e o potrivire buna .

 

Eu abia astept sa vad daca vor scoate intr-adevar si o versiune mai sport VFR 1000 R sau daca vor reinvia modelul RVF.

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
O sa mai treaca ceva apa de Dunare pana scot astia modelul de serie .

Oricum va arata tot a mea va fi :laugh:)

 

In 2010 il lanseaza pe piata, Honda si-a asumat asta oficial, ceea ce inseamna ca la sfarsitul anului viitor vor aparea si primele imagini.

Am descoperit accidental un concept mai vechi Honda prezentat in 1993, care seamana un pic cu asta. Nu are legatura cu topicul insa mi s-a parut interesant.

 

Honda ES21

es21.gif

Editat de paul_biker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Stai ca acushi ii vezi pe baietii de la Everest cu ele parcate pe-acolo :laugh:

si le vinde mihai grasu cate ceva... ieftin si super tare, acum adus, proaspat, cald...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...