Sari la conținut

Milano 2008 4-9


pompiliu
 Share

Postări Recomandate

Salut Pompi. Cind te-ai intors? Ai venit dintr-o bucata?

 

 

salut da am venit direct plecat din monza ora16-30 ajuns acasa buc ora 13 cu scurte opriri alimentare taxe cam racoare am prins de toate dar cel mai mult ceata mare la asa drum si asa timp trebuie echipament eu lam avut motor cu minere incalzite sa incalzita etc si chef de mers am oprit doar cind am alimentat am plecat miercuri ora 14-30 ajuns la monza la aceiasi ora a 2 zi cu pauza de somn 2-7 ora nastra la dus a ploat chiar si torential asta a fost motorul a tors impecabil te salut si numai bine Pompi :nono: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: may be next time...la vara, pompi.. eu am iesit in seara asta, echipament full, la 6 grade si dupa 40 de km eram tapan de frig..nu mai zic dupa 21 de ore de condus.. felicitari si tinem legatura pe pm (in primavara vreau sa fac o viena de 2 zile si in vara o italia mai lunga)..vorbim..bine ai venit..

 

salut da am venit direct plecat din monza ora16-30 ajuns acasa buc ora 13 cu scurte opriri alimentare taxe cam racoare am prins de toate dar cel mai mult ceata mare la asa drum si asa timp trebuie echipament eu lam avut motor cu minere incalzite sa incalzita etc si chef de mers am oprit doar cind am alimentat am plecat miercuri ora 14-30 ajuns la monza la aceiasi ora a 2 zi cu pauza de somn 2-7 ora nastra la dus a ploat chiar si torential asta a fost motorul a tors impecabil te salut si numai bine Pompi :lol: :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Pompi!

Cred că esti cel mai rezistent motociclist.

Probabil ai momente de refacere in timpul mersului.

Tehnica asta a ta ar trebui impartasita.

pompi asta mic

are un spil

seteaza pilotul automat pt viteza de 130 si curbe de pana la 30 grade

si intra in transa pt o ora cupicioarele sub el :P

adevarat motociclist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pompi, esti extraterestu!!!!!!!!! Tot respectul. 21 de ore pe motor pe frigul asta!!!! Fara cuvinte!

 

Da pompi un adevarat BIKER , si la noi la Bike On Ice la Hunedoara a venit singur de la Bucale anul acesta , in februarie pe minus nu stiu cate grade , toata stima , TE ASTEPTAM SI in 2009 :P :lol:

 

RESPECT ___ ACHIMOTO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da pompi un adevarat BIKER , si la noi la Bike On Ice la Hunedoara a venit singur de la Bucale anul acesta , in februarie pe minus nu stiu cate grade , toata stima , TE ASTEPTAM SI in 2009 :P :lol:

 

RESPECT ___ ACHIMOTO

 

 

te salut ma bucur ca nu mai uitat cit despre venirea mea la inrtunire nu ma risc stiu ceam patit anul trecut incaodata multumesc pentru ajutorul acordat cu stima Pompi

 

:D may be next time...la vara, pompi.. eu am iesit in seara asta, echipament full, la 6 grade si dupa 40 de km eram tapan de frig..nu mai zic dupa 21 de ore de condus.. felicitari si tinem legatura pe pm (in primavara vreau sa fac o viena de 2 zile si in vara o italia mai lunga)..vorbim..bine ai venit..

[/qu

 

salut drept cu frigul nam avut treaba singura problema a fost ceata pe unele bucati de drum dar ceata nu vedeam nimic iar cind ceata a disparut a scazut temeratura indicatoarile pe aut aratau temperatura de afara cea mai scazuta a fost plus 3 grade max 9 -10 grade timp de noapte dar a fost nu am a ma plinge de nimic te salut Pompi :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...