Sari la conținut

Blackland Party


Alveola
 Share

Postări Recomandate

1. DRAGUTZ PARTY, DRAGUTZI INVITAZI..... (MARI BARFITORI DACA AU MOTIVE...) :D.... :drink:

2. :banana: TZATZEE? BAI (cuvant urat), TE-AI TZICNIT!!! :) VREI TZATZEE? STII BINE CA-TZI POT INDEPLINI DORINTZA.... DOAR CA N-O SA MAI FI TU INSUTZI....TOZI SE VOR UITA CIUDAT LA TINE!

3. CARE DREAQ MIA INSHIRAT CARBUNI PE JOS? :) VETZI PLATI ECHITABIL CU CAT AM FRECAT EU MOCHETA...

4. CINE DREAQ MI-A MANJIT OGLINDA(CU RUJ) IN BAIE? TE BLESTEM SA FII "URAT" CA MINE! :cheers: FAC VUDU CU GAINA LA TZARA!

5.VA IA MAMA DREAQ DA VA VETZI MAI LUA DE RAY!!! NO SHIT, NO JOKE!

6. OPHELIA! STAI JOS....4! :ok:

6. MAI TRECETZI ...VECINII NU-S O PROBLEMA! ORICAND POT SA-MI FAC ALTZII NOI!!! EU SUNT MOTIVUL PENTRU CARE AU CAZUT PRETZURILE LA APARTAMENTE IN BERCENI!!! :)

 

 

AI BAU BIFOR IU!!! :crack: :D post-3165-1128094435_thumb.jpgMY HOME.....EU STAU LA ETAJUL 3...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2. :cheers: TZATZEE? BAI (cuvant urat), TE-AI TZICNIT!!! :D VREI TZATZEE? STII BINE CA-TZI POT INDEPLINI DORINTZA.... DOAR CA N-O SA MAI FI TU INSUTZI....TOZI SE VOR UITA CIUDAT LA TINE!

 

Pai chiar nu vad care e problema ta :) fata si-a dat consimtamantul, stia pt ce sunt pozele, in plus, daca spune cineva de fatuca mea ca are tzatze misto, eu ma bucur, nu ma supar ca un prost :)

 

5.VA IA MAMA DREAQ DA VA VETZI MAI LUA DE RAY!!! NO SHIT, NO JOKE!

 

Nu s-a luat nimeni de Ray, a fost la un moment dat sufletul petrecerii. Si chiar daca s-ar fi luat, cred ca el ar fi trebuit sa se agite, nu tu.

 

Concluzia: Stai jos, nota 10 pt petrecere :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANUNT UMANITAR -- CINE ARE CASA MARE, VA ROG SA O PUNETI LA DISPOZITIA MEMBRILOR MARCANTI AI FORUMULUI PENTRU PETRECERE!! E spre binele forumului, zau asa :ok:

 

... si fiecare vine cu bautura pe care preconizeaza ca o va consuma :cheers: :D :banana:

 

:)

 

PS: "casa mare" inseamna... mai mult de o ghereta de portar, de 2mp... cum se pare ca are demeweul :D :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...