Sari la conținut

La Pescuit


B.B.
 Share

Postări Recomandate

Pai daca e s-o luam asa, singuru care a fost cu adevarat la pescuit a fost wolf4mwolf, care aprins un somn baban, de vreo 6 ore. A dat la ciorap de pe ponton.

 

Parerea mea ca ala a fost LA pescuit, s-a prins si peste (mai mare sau mai mic :cheers: ). Acu asta e, era mai mare distanta pana la Dunare, asa ca am preferat o balta.

 

P.S. A si acu doua saptamani inseamna cam jumatate de luna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In acest topic va rog sa puneti poze de la pescuit, daca ati fost in vara asta.

si daca sunteti pescari!

 

post-7046-1127992125_thumb.jpg

 

pai si in poza ta, in afara de niste oameni care stau cu betzele in mana, eu nu vad pescari :banana:

Nici macar pesti :D As fi tentat sa cred ca de fapt sunt niste oameni in spatele unor trestii.

Sau elementul principal era Mobreta? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu nu prea am fost vara asta (si stau pe malu' Dunarii (mai exact la cateva sute de metri)) si voiam sa vad poze cu altii care au fost mai norocosi.

Cu inundatiile astea s-a dus dracu tot pescuitu' la Dunare! :D :) :) :)

 

pt Alveola: Daca maresti bine poza o sa vezi si pestii !!! :cheers: :banana:

E singura pe care o aveam la mine azi in aparat. Am sute de poze mult mai misto de la pescuit dar nu sunt in format digital. Nu am fost la peste decat o data de cand am aparatu asta!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt geloshi ca au mers la 50 de km de bucureshti sa arunce shi ei unditza in balta :cheers:

 

 

de fapt au fost 40 :D

In plus, cred ca tu erai gelos ca noi am pescuit noaptea la viermisor si al tau era prea mic, trageau doar puricii de balta la el :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de fapt au fost 40 :)

In plus, cred ca tu erai gelos ca noi am pescuit noaptea la viermisor si al tau era prea mic, trageau doar puricii de balta la el :cheers:

 

 

pozele facute la naipu spun altceva!!!

 

nici cu zoomul la maxim nu am reushit sa vedem viermishorul tau :banana: :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@DMW:

Foaie verde barabula

Stau in apa pan'la brau

 

 

Unde-i rima? Cand afli raspunsu, o sa stii de ce n-a mers treaba cu zoom-ul :cheers:

 

 

P.S. Hai sa nu-i stricam omului topicul, era totusi vorba de pescuit, nu de "viermisorii" vostri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze de la inceputul anului... cand aici era vara. Pescuit extrem! Nu incercatzi sa imitatzi cascadoriile din imagine, ele sunt facute de profesionishti (profesionist) :cheers:

Mai am o luna shi incepe noul sezon la dintzoshi. Sper la sfarshit de sezon sa am toate umblatoarele shi mainile intregi.

post-2792-1128023191_thumb.jpg

post-2792-1128023221_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poze de la inceputul anului... cand aici era vara. Pescuit extrem! Nu incercatzi sa imitatzi cascadoriile din imagine, ele sunt facute de profesionishti (profesionist) :)

Mai am o luna shi incepe noul sezon la dintzoshi. Sper la sfarshit de sezon sa am toate umblatoarele shi mainile intregi.

 

VREAU SI EU ACOLO!!!!

:cheers: :banana: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze de la Dunare, pe fashia de frontiera (cu Moldova si Ukraina)

post-7046-1128406150_thumb.jpg

 

 

ce se vede in zare e pamant moldovenesc (R. Moldova)

post-7046-1128406211_thumb.jpg

 

 

si Dunarea...

post-7046-1128406248_thumb.jpg

 

 

post-7046-1128406290_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

poze de la noi de la tulcea la baltoaca de langa combinatpost-6413-1129488181_thumb.jpg imi pare rau k nu am poze si cu lisitele vanate da data viitoare cand merg la pescuit o sa fac poze special ca sa va fac sa veniti sa vedeti un pescuit pe cinste

post-6413-1129488236_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce beton i-acolo frate! Eu locuisc in Galati-Braila de 12 ani de-acuma si n-am fost niciodata la Tulcea sau in Delta. Si am si fosti colegi de fakultate acolo. Tre sa vin neaparat. Da la vara de-acuma.

 

Am sa mai pun si eu poze de pe vremea cand nu aveam digital, da trebe scoase de pe filme si scanate. Si pentru asta trebe bani!

 

Am vost ieri (duminica, 16.10) la pescuit undeva la Dunare (la Stancuta, langa Gropeni) si pe la 11 a venit o ploaie :finger: :crack: de ne-a facut ciuciulete si abia abia am scos Mobra din noroaie pe asfalt. Cand am ajuns acasa nu ne mai vedeam de noroi, nici eu, nici motoreta. Am sa pun o posa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...