Sari la conținut

Soft Enduro In Weekend


Postări Recomandate

am inteles de la traian, sotul alinei (mystyk), ca el il cunoaste pe Dragonu. au mai iesit la enduro impreuna, inclusiv pe unde am fost noi in week-end, ne-a pove din iesirile lor :rolleyes:. si noi suntem curiosi sa-l cunoastem pe musiu, ca prea povestea traian cu patos despre cum se endureau :lool:. o sa-i propun lui traian sa-l ia si pe Dragonu' next time sau cand o putea omu' :nono:.

Pai atunci chiar trebe sa va schimbati mobrele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai atunci chiar trebe sa va schimbati mobrele.

 

unii suntem la inceput de enduro, asa ca nu avem de ce sa schimbam mobrele. locul e mare, fiecare se da pe unde il tin oole :rolleyes: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii suntem la inceput de enduro, asa ca nu avem de ce sa schimbam mobrele. locul e mare, fiecare se da pe unde il tin oole :rolleyes: .

Doar daca vreti sa va dati cu Dragonu' treb'e sa va schimbati mobrele. Sau, daca va dati cu el o sa le schimbati sigur. Daca numai va arata si voi doar va uitati, atunci nu treb'e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doar daca vreti sa va dati cu Dragonu' treb'e sa va schimbati mobrele. Sau, daca va dati cu el o sa le schimbati sigur. Daca numai va arata si voi doar va uitati, atunci nu treb'e.

 

am prins ideea :rolleyes: . multumim pentru sfaturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... problema e ca nu mi-e familiara zona. dar o gasesc eu daca e musai :rolleyes:

 

 

pai stai linistit ca stabilim unde ne strangem ca sa mergem acolo, nu ne intalnim direct pe coclau :nono:.

 

p.s. da si tu un nr. de telefon pe PM sau o adresa de YM, ca sa ne anuntam in timp real si mai usor concret la ce ora, unde, etc :lool:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa ajung la 15:30 - 16:00 la statuia soldatului de la statia de metrou Nicolae Grigorescu (intersectia Camil Ressu cu Theodor Palady si cu Nicolae Grigorescu).

Aprilia Pegaso negru, echipament negru.

Daca e cineva interesat sa vina, ne vedem acolo.

 

Bafta!

 

LE: Mai departe stiu eu unde trebuie ajuns.

Editat de valdemar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa ajung la 15:30 - 16:00 la statuia soldatului de la statia de metrou Nicolae Grigorescu (intersectia Camil Ressu cu Theodor Palady si cu Nicolae Grigorescu).

Aprilia Pegaso negru, echipament negru.

Daca e cineva interesat sa vina, ne vedem acolo.

 

Bafta!

 

LE: Mai departe stiu eu unde trebuie ajuns.

Pe un' te-ai pierdut domnule ca am fost 3 domi-uri, un transalp si s-au mai aciuat si doua ATVuri :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe un' te-ai pierdut domnule ca am fost 3 domi-uri, un transalp si s-au mai aciuat si doua ATVuri :nono:

 

 

cum a fooost? :lool: eu am racit, masina sa iau si fetita mea cu noi n-am gasit, afara era urat, so? how was it? :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca vii tu data viitoare sa ne faci poze :nono: :lool:

 

da da, cand o sa fii tu in iezer, pe creasta ;). deci te sunam noi sa-ti pove cum este, stai linistit :rolleyes: .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact .. dar ceva mai sus

Sambata io n-am cum, dar cine vrea (si) duminica dupa ora 14 e binevenit. Eu (Vlad) pot fi gasit la 0745426126.

 

 

Sambata io n-am cum, dar cine vrea (si) duminica dupa ora 14 e binevenit. Eu (Vlad) pot fi gasit la 0745426126.

 

Change of plans:

 

S-a motorizat si prietena mea (CB500 din '96), asa ca maine o sa am program de Ilioara, asa ca nu mai vin la coclau.

 

Bafta si asfalt uscat! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...