Sari la conținut

Apel disperat


elm
 Share

Postări Recomandate

Tovarasi,

 

Am dat eu un apel pe la cerseli, dar n-am avut bafta asa ca intreb in gura mare:

care aveti o furca completa de Ij Jupiter 4? De la juguri, pina la aripa si roata (e, merge si fara roata :P )

 

PS: cu riscul de a fi nesimtit, as avea nevoie de fapt de doua furci :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tovarasi,

 

Am dat eu un apel pe la cerseli, dar n-am avut bafta asa ca intreb in gura mare:

care aveti o furca completa de Ij Jupiter 4? De la juguri, pina la aripa si roata (e, merge si fara roata :P )

 

PS: cu riscul de a fi nesimtit, as avea nevoie de fapt de doua furci :lol:

...foarte disperat, dar si foarte odihnit apelantul!

Ij-ul asta e de vanzare/donare, de o saptamana!

...plin de tineret disperat in vremurile noastre...

/index.php?...p;#entry1557507

...cred ca am sa-mi deschid o firma de consultantza in domeniul cautarii pe forum...ii pun mufa la mufa pe cei de la vanzari cu cei de la cumparari si fac o multime de lume fericita!

Editat de drobu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...foarte disperat, dar si foarte odihnit apelantul!

Ij-ul asta e de vanzare/donare, de o saptamana!

...plin de tineret disperat in vremurile noastre...

 

...

lasai Drobule. ca pe linga ei traim si noi........ :P

 

Tovarasi,

 

Am dat eu un apel pe la cerseli, dar n-am avut bafta asa ca intreb in gura mare:

care aveti o furca completa de Ij Jupiter 4? De la juguri, pina la aripa si roata (e, merge si fara roata :lol: )

 

PS: cu riscul de a fi nesimtit, as avea nevoie de fapt de doua furci :ok:

am eu furca de ij 4, 0723172823,,,,,0762260449

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...foarte disperat, dar si foarte odihnit apelantul!

Ij-ul asta e de vanzare/donare, de o saptamana!

...plin de tineret disperat in vremurile noastre...

/index.php?...p;#entry1557507

...cred ca am sa-mi deschid o firma de consultantza in domeniul cautarii pe forum...ii pun mufa la mufa pe cei de la vanzari cu cei de la cumparari si fac o multime de lume fericita!

 

Domnilor, din pacate mi-as dori sa stau mai mult sa caut pe forum, dar mai departe de coltul comunstelor rar ajung. Am incercat sa caut si pe la vinzari etc dar mi-am prins urechile, e foarte mult de forat pe acolo. Plus ca mi se pare corect ca un rahat de furca de ij sa gasesc pe partea asta a forumului si nu printre gioarse aduse de la vest si vindute saracilor din romania (pentru ca hai sa fim seriosi, daca am avea citeva mii de euro sa luam un motor nou, n-am arde menta pe la topicurile de vinzari ci pe la dealeri, pardon de offtopic)

 

Asa ca am lansat topicu' in cauza, poate are careva o furca de jupi4 la ruginit prin pod/garaj si vrea sa scape de ea.

 

PS: scuze pt domnu' drobu apropos de rautatea de mai devreme, dar ca sa zicem asa, sintem chit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..cred ca omu o vrea moca :sick:

 

..vrei s-o cumperi, nu este specificat?

 

Domne, tre sa recunosc, am urmarit un topic cu un individ luat la misto de m-am stricat de ris. Cind insa sint eu cel vizat, nu pot sa nu ma intreb: care este faza? ce nu este clar? :moto:

 

Am un jupiter 4 cu furca distrusa (clar aici?)

Deci as fi interesat de o furca de Jupiter 4.

Mai are cineva asa ceva?

Banuiesc,,, ca in toata rumania inca mai exista asa ceva, dar eu nu am de unde sa stiu

Deci cine are totusi asa ceva, (si banuiesc ca acel "cine" stie ce are), si daca este si de vinzare, eventual ar putea sa-mi spuna si mie...

 

PS: @cristi57: da, vreau s-o cumpar, cred ca este destul de evident; aici ai dreptate, poate ar fi trebuie sa-mi scriu in frunte CUMPAR

Deci, nu, domnu' cristi57, nu o vreau moca, nu am pretentie la asa ceva :P

In afara de pedros, insa, nimeni nu mi-a adresat decit misto-uri, cu care nu cred ca-mi pot pune la punct furca :drink:

I-am trimis mesaj lui pedros dar nici el nu mi-a raspuns clar

 

Deci, domnilor, daca puteti veni cu un ajutor concret, apreciez

Daca nu, o gluma buna de asemenea, apreciez

Glumele de trei lei insa...

 

Daca ati fi bulangii purtatori de scutere, v-as intelege; dar data fiind partea de forum pe care ne ardem aiurea in loc sa ne ajutam... Nu va inteleg, sincer

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...