Sari la conținut

Honda CBR 125R


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:crack: :baldy: Atunci haideti ma sa nu mai punem nici unul nici o poza nimik! Cum ar fii acu ce nu mai are voie omu sa pune in pana mea o poza ca iti sar toti in cap sunteti sub orice critica vb serios acu..... reactia voastra la poza asta a fost de parca am pus eu un topic si niste poze "ca am fost sa dau din fund in turcia sa fac bani" (este doar exemplu si nu este adevarat :P ) Voua convine ceva de pe forumul asta decat sa dati faturi si sa il barfiti pe ala care a mers cu 100 prin oras si era si pe celalat care nu a avut geaca de motor la el sau pe ala care si-a luat un gsx de 600 pt un incepator quoate "hai mey cum ai putut face asa ceva, parintii tai sunt inconstienti....!" :lol:

 

 

 

Deci nu intelg care e treaba pana la urma sa imi zica si mie daca este un update nou in care zice ca nu ai voie sa pui poze ca nu mai inteleg dc aveti o asemena reactie ;)

Editat de cobraart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Chiar trebuie sa citesc subiectul topicului pe care l-ai scris tu cu manuta ta? e lauda, clar!

2. Nu crezi ca niste poze cu motocicleta proprie erau mai potrivite la "motocicleta mea" fara sa pui subiectu ala deranjant?!

3. Enduristii nu pun poze ca sa-ti faca tie in ciuda unde au ajuns cu motocicletele, ei pun poze cu peisajele respective pentru ca au si alte pasiuni in afara de motociclism... adora plimbarile in natura cel mai probabil.

4. Am incheiat discutia pentru ca nu-si are rostul.

Editat de FilthyAnimal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce ma refer ''am luat'' Toti Zic ca Este Impostibil,Dar este Adevarat! ''l-am'' pus peste mi-am luat motor shi permis'' si 'am' schimbat topicul cu acesta care este

Editat de cobraart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca scuterul nu era cumparat din banii lu' tati nu-ti mai ardea de ras :crack:

 

/mi se pare oarecum penibil sa faci pe circarul ca sa-ti faci poze

 

Tot nu mi-ai rasp la intrebare de ce este penibil :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu mi-ai rasp la intrebare de ce este penibil :crack:

hai sa-ti zic cum sta treaba.. ai venit pe forum si ai zis ca ti-ai luat honda cbr 125 noua. apoi ne-ai spus ca pe la 18 ani vrei sa iti iei ceva mai mare, dar tot nou sa fie pentru ca nu ai incredere in SH. Apoi ai pus poze cu tine de la siab, cu gagica aia in spate. Apoi poze pe o roata, si stoppie.

Na, ultimile 2 din cele mentionate de mai sus nu cred ca ar fi fost subiecte atat de "hot" daca ai fi pus 1-2 poze cu fiecare. De ajuns.

Probabil ca ceilalti cred ca nu esti pasionat intr-adevar de motociclism, ci mai degraba pasionat de a plimba gagici cu motocicleta (poate asa o fi) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa-ti zic cum sta treaba.. ai venit pe forum si ai zis ca ti-ai luat honda cbr 125 noua. apoi ne-ai spus ca pe la 18 ani vrei sa iti iei ceva mai mare, dar tot nou sa fie pentru ca nu ai incredere in SH. Apoi ai pus poze cu tine de la siab, cu gagica aia in spate. Apoi poze pe o roata, si stoppie.

Na, ultimile 2 din cele mentionate de mai sus nu cred ca ar fi fost subiecte atat de "hot" daca ai fi pus 1-2 poze cu fiecare. De ajuns.

Probabil ca ceilalti cred ca nu esti pasionat intr-adevar de motociclism, ci mai degraba pasionat de a plimba gagici cu motocicleta (poate asa o fi) :lol:

ehhh uite ca eu am pus 5-6 ca tot am avut si nu inteleg de ce sa nu pun atata timp cat am ;)

"Probabil ca ceilalti cred ca nu esti pasionat intr-adevar de motociclism" :rose: :P :crack: si in acelasi timp :baldy: hai ca am auzit o si pe asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO BAIATU'!

MIE IMI PLACE CA ESTI PERSEVERENT!

Si eu am facut la fel si simteam ca invat sa controlez fierul din ce in ce mai bine cand imi iesea ceva.

Numai sa nu-ti rupi gatul :rose: .

Eu n-am cazut niciodata :crack:

 

PS in loc sa comentati ca pune o mie de poze si sa postati subiectiv la adresa unei persoane mai bine v-ati gandi cat dintre posturile si pozele lui au legatura cu motociclismul fata de posturile voastre . :baldy:

INCA ODATA BRAVO PENTRU CA FACI CE ITI PLACE :peace:

Daca erai incepator si iti luai r1 sa faci asa ceva cu el sa fii sigur ca eram de partea lor.

Ca mai devreme sau mai tarziu ajungeai rau :lol: . Sau poate nu :P .Dar statisticile cu nu sunt prea mici ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO BAIATU'!

MIE IMI PLACE CA ESTI PERSEVERENT!

Si eu am facut la fel si simteam ca invat sa controlez fierul din ce in ce mai bine cand imi iesea ceva.

Numai sa nu-ti rupi gatul :peace: .

Eu n-am cazut niciodata :baldy:

 

PS in loc sa comentati ca pune o mie de poze si sa postati subiectiv la adresa unei persoane mai bine v-ati gandi cat dintre posturile si pozele lui au legatura cu motociclismul fata de posturile voastre . :lol:

INCA ODATA BRAVO PENTRU CA FACI CE ITI PLACE :P

Daca erai incepator si iti luai r1 sa faci asa ceva cu el sa fii sigur ca eram de partea lor.

Ca mai devreme sau mai tarziu ajungeai rau ;) . Sau poate nu :P .Dar statisticile cu nu sunt prea mici :rose:

 

Danke!! :crack:

Asta imi 'place" si mie sa citesc nu ca este o lauda, doar ca nu e comentariu de rautate sau altceva ca eu nu am inteles de ce fac unii niste comentari ne la locur lor....

Incepator pe R1 hmmm eu cred ca aj avea curaj sa ma urc si sa merg cu el (linistit) dar nu sa fac ce fac cu bicla mea, doar cand ma gandesc ca ai 180 de cai care ii comanzi de la incheieturile mainiilor si a picioarelor ma trec fiorii :lol:

Editat de cobraart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Again BRAVO !

 

Si io o hartuiesc p'amea...cate un pic cate un pic....usurel pana nu imi vin Crashpad-urile...Ma bate gandu din ce in ce mai tare de o mobra numai de omorat...preferabil neinbatriculata....

Cine nu intelege...nu intelege si gata...punct.Treaba lor...

 

Asteptam mai multe poze...eventual si in format avi :P

 

 

Keep up the good work...12 o'clock all day :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Again BRAVO !

 

Si io o hartuiesc p'amea...cate un pic cate un pic....usurel pana nu imi vin Crashpad-urile...Ma bate gandu din ce in ce mai tare de o mobra numai de omorat...preferabil neinbatriculata....

Cine nu intelege...nu intelege si gata...punct.Treaba lor...

 

Asteptam mai multe poze...eventual si in format avi :crack:

Keep up the good work...12 o'clock all day :baldy:

 

Sa stii ca si mie mi-a tracut ideea sa imi iau ceva mai vechi neinmatriculabil dar sa aiba si ceva putere, sa invat pe ea, sa zic ceva de 300-400 dar asta peste vreo 2 si eventual sa ii pun crash bar si wheelie bar ca atunci chiar ca te doare fix in pix cel putin cand faci wheelie nu te mai dai pe spate, si se protejeaza motorul cand cadzi cu ea in parti...

Sa stii ca am un film avi fara sunet dar nu este ft extraordinar doar un burn de cam 1 min si ceva asa si cele cu wheelie si stoppie au wheelie 15mb, si stoppie 20 mb si stau cam o ora sa pune pe fiecare daca nu mai mult :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva de unde sa downloadez un editor de filme /video edit ca eu tocmai am download unul si merge sa fac filmuletul mai mic sa il pot pune aici adik sa mai tai din el imi zice ca Register PLS si durata de 20 de secunde a filmului se duce in 1 sec (fast forward de la ei)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare:

in ce ar fi mai bine sa bag banii in-toba cu totul+filtru de aer, sau un cauciuc mai lat pe spate?? Adica ce arata mai bine aspectul sau mai mult conteaza performanta performanta sau amandoua :crack: sunt indecis am nevoie de pareri daca se poate

Si mai este ceva cauciucul lat pe spate imi reduce demarajul si viteza, dar mai mult demarajul

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum te dai aici mare cu stoppie si whellie de ce nu le spui k ai dat de 3-4 ori de permis??

 

Da este adevarat....am dat de 4 ori.Mie de 3 ori mi-a picat un inspector care mi-a zis de prima data cand m am dus sa dau sala(eu am avut dosaru facut pe pasaport unde aveam domiciliu in canada)cu pasaportu in mana....shi el de colo "ce faci bah tu ai venit in Romania sa dai de permis?" deci mai ``ascuns`` a zis ca nu ma trece....

Ultima data cand am dat am zis ca daca nici acu nu trec imi bag picioru si nu mai dau ca eu nu stiam ce se intampla ca invatasem cartea cam 2 sapt si m-am dus la legislatie 1 sapt si surpriza in ziua in care eram programat mi-a picat un alt instructor fata de ce am avut astea 3 ori si am luat..... deci :D

PS: scara_211084 cine esti, si care este pointu :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ca unii dintre voi sunteti carcotasi. Mi se pare mie sau toti ceilalti ati luat din prima permisul? Sau poate nu ati ridicat niciodata motorul pe o roata? Sau poate mergeti in trafic cu 50? Si asa mai departe. Fiecare sa-si vada de motocicleta lui iar daca nu va convine ce scrie baiatul asta aici, nu aveti decat sa nu postati. :haha:

Cobraart scuze ca ti-am dat flit pe messenger insa m-ai prins intr-o zi proasta.

Editat de Katy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...