Sari la conținut

accident A1


Black_wolf
 Share

Postări Recomandate

acum 5 minute ma sunat taicamiu sa ma intrebe daca am ajuns bine la munca,ca aproape de rompetrolul la iesirea din voluntari spre bucuresti a fost accidentat destul de urat un motociclist.alte detalii nu am ,sper ca motociclistul sa fie ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca a vrut sa scrie la iesirea din Militari, eu am tercut acum maxim 2 ore pe acolo si nu era nimic.

Sa speram cu nu e nimic grav...

A1 a fost trecut din eroare.scuze!

sa intimplat in voluntari nu in militari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu? Nimic. Dar nici nu deschid topicuri dupa barfa targului..

 

Intrebare la Radio Erevan: E adevarat ca Vasile Vasilievici a castigat o masina Pobeda la Loterie?

Raspunde Radio Erevan: Da, e perfect adevarat, doar ca nu e vorba de Vasile Vasilievici ci de Stepan Stepanovici si nu a castigat o masina Pobeda la Loto, ci i s-a furat ceasul Pobeda in autobuz!

 

Cam asa e si cu multe topicuri de pe aria de Accidente. Pentru ca unii au placerea morbida de a afla care si ce si-a mai rupt inainte sa afle ceva concret. Iar apoi vin "ripuitorii" cu "sper ca e oookk!!! :P " inainte sa se afle daca a fost sau nu accident....

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu? Nimic. Dar nici nu deschid topicuri dupa barfa targului..

 

Intrebare la Radio Erevan: E adevarat ca Vasile Vasilievici a castigat o masina Pobeda la Loterie?

Raspunde Radio Erevan: Da, e perfect adevarat, doar ca nu e vorba de Vasile Vasilievici ci de Stepan Stepanovici si nu a castigat o masina Pobeda la Loto, ci i s-a furat ceasul Pobeda in autobuz!

 

Cam asa e si cu multe topicuri de pe aria de Accidente. Pentru ca unii au placerea morbida de a afla care si ce si-a mai rupt inainte sa afle ceva concret. Iar apoi vin "ripuitorii" cu "sper ca e oookk!!! :P " inainte sa se afle daca a fost sau nu accident....

1.nu e barfa targului.

2.nu am placeri morbide de genul .

3. accident a fost SIGUR pt ca al' batran a inghetat cand a vazut moto tavalita ,stiind ca pe acel drum si in aceiasi perioada de timp plec spre munca.

o sa revin cu detalii maine cand o sa aflu ma multe de la angajatii benzinariei care mi sant si prieteni.

punct!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare la Radio Erevan: E adevarat ca Vasile Vasilievici a castigat o masina Pobeda la Loterie?

Raspunde Radio Erevan: Da, e perfect adevarat, doar ca nu e vorba de Vasile Vasilievici ci de Stepan Stepanovici si nu a castigat o masina Pobeda la Loto, ci i s-a furat ceasul Pobeda in autobuz!

 

Ha ha ha mereu ma stric de ras cand aud/citesc bancul asta :drink:)))))

 

cred ca daca era accident serios aparea deja cineva cu mai multe detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 5 minute ma sunat taicamiu sa ma intrebe daca am ajuns bine la munca,ca aproape de rompetrolul la iesirea din voluntari spre bucuresti a fost accidentat destul de urat un motociclist.alte detalii nu am ,sper ca motociclistul sa fie ok.

 

 

Te'a sunat de pe Vodafone sau Orange?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe perioada iernii, sectiunea ACCIDENTE se inchide(precum Transfagarasanu')? :drink:

Sper ca nu, altfel va fi plictis mare....

 

RIP sau sanatate omului(dupa caz, ca detalii despre accident avem...lula)!

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...