Sari la conținut

Pt . cei care vor sa se murdareasca pe maini


ioneld
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
cat zici ca face cricul acela gat de lebada???

si motorul ce pret are?

 

Ti-am timis de luni cricul si a ajuns de ieri la tine dar nu ai fost acasa , ia legatura cu cei de la cargus daca anca nu ai intrat an posesia lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pantalonasii si nmaneta de soc le m-ai ai?

ca l-as dori eu ca a mele sunt varza

mersi

si ghidonul asa cume e daca nu l-ai dat

fa un pret per total posteza-l s-au da-mi pm ( eu nu pot sa-ti dau)si iti mnultumesc anticipat pt ajutor

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Vreau si eu "robinetul" ala care strange frana ghidonului si vitezometrul plus cablul plus "melcul" sau. Eventual tot farul... Nu sunt nazuros la calitate.

De fapt, ash da o fuga pana la tine, poate chiar maine dupa-masa, sau in w/e- lasa-mi te rog un tel, o adresa ceva pe PM daca vrei.

10X!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care-i nr. lor?

 

0722287437

0740287437

0788227437

0766287437

Aste sant 4 nr. suna si cere si tu un nr . din craiova s-au intra pe WWW.CARGUS.RO si cauta coletul cu codul asta CGS14025459N si vei vedea unde se afla.

Nu stiu de ce dar nu mai pot trimite PM daia a-ti scriu aici . SALUT

 

Salut!

Vreau si eu "robinetul" ala care strange frana ghidonului si vitezometrul plus cablul plus "melcul" sau. Eventual tot farul... Nu sunt nazuros la calitate.

De fapt, ash da o fuga pana la tine, poate chiar maine dupa-masa, sau in w/e- lasa-mi te rog un tel, o adresa ceva pe PM daca vrei.

10X!

 

SALUT ami pare rau nu mai sunt . Anunt totodata si pe ceillalti si le multumesc celor care au fost interesati si au cumparat organele acestui IJ ca s-au terminat toate piesele cu exceptia motorului care s-ar putea sa plece maine poimaine . Va multumecsc si va doresc tuturor asfalt uscat si restaurari cat mai multe . :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...