Sari la conținut

Caut Nipru


lazar_viorels
 Share

Postări Recomandate

Salut

In lucru...Nipru! (Marele brotac :))

Daca intereseaza pe cineva, comentarii pe PM. Numai bine!

post-15635-1231776634_thumb.jpg

post-15635-1231776657_thumb.jpg

post-15635-1231776675_thumb.jpg

post-15635-1231776704_thumb.jpg

post-15635-1231776724_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

In lucru...Nipru! (Marele brotac :D)

Daca intereseaza pe cineva, comentarii pe PM. Numai bine!

Hehe, ce culcus de mestereala si-a tras nea Victor, si sa nu-mi spui ca Niprul cu atas este in garaj :). Alte Nipre stau sub nameti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Alecule , despre garaj sper sa fac ceva anul asta. Panarama mea de ciine "tomberonez-imperial" ajutat de vint mi-a facut husa de la cea cu atas franjuri, de nu mai am ce face cu ea. Asa ca biata motocicleta sta exact sub cerul liber pina ma voi harnici sa fac alta husa. Da' tot nu o las, mai trag cite o pedala-doua, asa mi-e drag sa-i aud motorul torcind !!!. Oricum pina in mai eu nu ma urc pe ea nici daca ma bate cineva o luna. Ajunge cit reumatism am in mine de pe mare. Mesteresc la asta verde in limita timpului (ca temperatura) incet si "prost", ca de' in mai-iunie vreau sa fie gata de drum. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Krokodile sa fiu sincer nu stiu de la ce motocicleta este. Am cumparat-o de la cineva din Timisoara acum 2 ani. Exact ptr. acelasi lucru care-l spui tu. Este "mai usurica", chiar foarte si se "muleaza" foarte bine pe cauciucul de 19. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Marele brotac :banana:

Daca intereseaza pe cineva...

Da d-le ne intereseaza! Ce comentarii pe PM, intrebarile aici, iar tu Victore raspunde!!?? Baga poze acolo cu toate fazele de lucru, sa vedem si noi cum se lucra la c-ta, vrem :D poze cu toate "chichitele", sa nu mai stam la vara sa "terminam" pe drumuri ce n-am facut in iarna asta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lam luat eu pe 3 milioane,mai are un motor de schimb(la 1 mil)daca il vrei il iau eu si imi dai tu bani cand ai

 

 

sunt interesat si eu de motor, sa-l bag pe ciupar sa mai pot lucra intre timp ce umblu cu asta original :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...